Север-Юг по БТВ-тема 16

  • 23 081
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • на Морето
  • Мнения: 512



Последна редакция: пт, 06 юни 2014, 17:09 от cezar

# 61
  • на Морето
  • Мнения: 512

# 62
# 63
  • Мнения: 21 201
Малииии, тук станало много горещо. Joy Добре, че доставката на сладолед е дошла, че да се разхладим. Laughing

# 64
  • на Морето
  • Мнения: 512

# 65
  • на Морето
  • Мнения: 512

# 66
  • Мнения: 9 171
Ще се яде сладолед МАГНУМ цяло лято ,какво да се прави hahaha hahaha hahaha
Фенче ан тъй джанъм  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001

# 67
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Аз лани точно такъв сладолед си хапвах в Турция.... smile3534 smile3534
Киво раздаваше Ферарита...не се уредих с кола, ама поне се отядох на този Магнум със шам фастък... newsm47 newsm47 newsm47

# 68
  • на Морето
  • Мнения: 512
Защо не ми позволява да си изтрия публикациите?За снимките става въпрос-тези,които публикувах в отделни постове поради незнание как да бъдат в един.Разбрах как става,редактирах първия,но искам да махна другите ама йок,олмаз.

# 69
  • Варна
  • Мнения: 276
ама Цезарче, не е честно! в Бг го няма тоя сладолед!  Sad Cry Cry

да ви се намира някой линк към снощния епизод? newsm78 Praynig да погледам до довечершната серия, имам да наваксвам!

# 70
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Защо не ми позволява да си изтрия публикациите?За снимките става въпрос-тези,които публикувах в отделни постове поради незнание как да бъдат в един.Разбрах как става,редактирах първия,но искам да махна другите ама йок,олмаз.
По някога не разрешава триене на пост. Peace

# 71
  • Мнения: 18 614
Сладурки  Heart Eyes аз отивам да работя! До после! Hug

# 72
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
ама Цезарче, не е честно! в Бг го няма тоя сладолед!  Sad Cry Cry

да ви се намира някой линк към снощния епизод? newsm78 Praynig да погледам до довечершната серия, имам да наваксвам!
Някъде напред Марги беше постнала линкове...или в края на старата тема беше... Rolling Eyes

# 73
  • Мнения: 4 642
  Манут, браво за хубавия резултат, за каквото и да е! Но съм любопитна - за какво е!? newsm78
  И какво сега, тази вечер последна ли ще е с нашия сериал? Трудно набирам инерция и като ме спира външна сила ми е много дразнително. #2gunfire
  Диме, от вчера все пропускам да те поздравя с удоволствие за термина "сериална депресия". Мнооого ми хареса.   bouquet
  Момичета до довечера.  Hug

# 74
  • Мнения: 2 477
Роминка  Heart Eyes благодаря ти за темичката.

Още не съм прочела какво сте коментирали в тази тема, но ви  Hug Hug Hug всички .

  love001  love001  love001

Общи условия

Активация на акаунт