Север-Юг по БТВ-тема 16

  • 23 003
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Зизунооо  Heart Eyes Hug Heart Eyes страОтни са! Нема се косиш! Перфектни! newsm44 newsm44 newsm44
Па си нацелила и моментите от всички дизита, дето най-ми аресват, ЕВАЛЛА!
Не съм ги нацелила...просто знам какво харесваш... Laughing Laughing Laughing

# 46
  • Мнения: 18 575
Зизунооо  Heart Eyes Hug Heart Eyes страОтни са! Нема се косиш! Перфектни! newsm44 newsm44 newsm44
Па си нацелила и моментите от всички дизита, дето най-ми аресват, ЕВАЛЛА!
Не съм ги нацелила...просто знам какво харесваш... Laughing Laughing Laughing

Виж как ме знаеш  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Видях това и веднага се сетих за късия подляр Гунчо  :hahaha
Скрит текст:
и за моята шефка  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Последна редакция: пт, 06 юни 2014, 15:22 от queen_fenka

# 47
  • Варна
  • Мнения: 276
еееййй, нямате милост значи! получих зверско сърцебиене от всички тия снимки на Кивчо!!! е няма такъв мъж!!!и от кръста надолу тъй като гледам си го бива!! Joy Embarassed Embarassed

Роминка, благодаря, миличка за новата тема! Heart Eyes  bouquet да се оправя бързо детенцето! а и с такава свекърва...дай Боже всеки му!

Фенче, ама много страстни прашки ма душо имаш, сега се загледах, аууууууууууу!

Айричка, дойде ни водата най- после! ако щеш вярвай, обрината съм по лицето от мръсотия! свикнала съм по 3 пъти на ден в банята, а ръцете по 100000 пъти да мия и като се пипна  по лицето и се изприщвам!  ама страхотни снимки на грозното Зейно, особено с рогата! Hug Heart Eyes

Зизунка, нямах много време, мило, ходя още по без гащи от тичане по задачки, да му се невиди!

# 48
  • Мнения: 21 201
Айде чичек за дизайнерката Зиз, че е много добра, в пъти повече от Зейнепката. Mr. Green

# 49
  • Мнения: 1 015
Добре заварила в новата тема!  bouquetАма тия подиграват ли ни се? #2gunfireЯ ми пратете някой телефон на зрителя,да им обЯснА как стоят нещата У аудиторията!Може ли такава гавра #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 50
  • Мнения: 18 575
Петенце, Папи  Heart Eyes Hug wavey а добре сте ни дошли! Дааа, явно ни се подиграват!
Петенце, нали ? Нема спор, много са страстни!
Наде  Heart Eyes  newsm10 за дизайнерката!

# 51
  • Мнения: 18 575
Да се подготвим за ей това чудо на природата ...








и това ...







но ... разбира се, няма да си забравяме и това ...


# 52
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Разгеле и Цветка се облече и ше развева парцаляци.... newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

# 53
  • Варна
  • Мнения: 276
я ме вижте, ааа? newsm68 newsm08  кви гащурки си имам! благодарение на Зизунка, нама да се разхождам по голо ду..е! Laughing  благодаря ти, Зизка!!!

лелелееее, много съм щастлива!!! не мога да се нахваля!!!

# 54
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ползвай ги временно със здраве...щи направя по-хубави...    bouquet  bouquet  bouquet
Ама Бон Джоуви си пее на ум.... Joy Joy Joy

# 55
  • Мнения: 18 575
Еееееее, Петенце!  Heart Eyes Честито! Страшни гащи ти е скроила и на теб нашата любима дизайнерка Зизка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Сега нема по-убави от нас  hahaha smile3533 smile3534 smile3533 smile3534
Зизко  Heart Eyes тя Петето ша си пее сама от кеф!  hahaha

# 56
  • Мнения: 9 125
ФЕН ще ме умориш от Two Hearts Two Hearts Two Hearts сърцетуп значи Joy Joy Joy Joy с тез фотки
Е, няма такъв поглед,син,син,син smile3506...може да  те изпепели когато гледа с гняв и същевременно да те разтопи ,да се разтечеш като желе,когато гледа с любов и нежност аууууууууууууууу  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 18 575
ФЕН ще ме умориш от Two Hearts Two Hearts Two Hearts сърцетуп значи Joy Joy Joy Joy с тез фотки
Е, няма такъв поглед,син,син,син smile3506...може да  те изпепели когато гледа с гняв и същевременно да те разтопи ,да се разтечеш като желе,когато гледа с любов и нежност аууууууууууууууу  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Ванче  Heart Eyes newsm10 smile3521 smile3521 smile3521 smile3521
Една спешъл за теб!

# 58
  • Мнения: 9 125
ФЕН ще ме умориш от Two Hearts Two Hearts Two Hearts сърцетуп значи Joy Joy Joy Joy с тез фотки
Е, няма такъв поглед,син,син,син smile3506...може да  те изпепели когато гледа с гняв и същевременно да те разтопи ,да се разтечеш като желе,когато гледа с любов и нежност аууууууууууууууу  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Ванче  Heart Eyes newsm10 smile3521 smile3521 smile3521 smile3521
Една спешъл за теб!


А а а супер тенкЮ  love001  love001  love001  Kissing Heart само дали можеше мааалко по у у у десно да погледне,та да можеше погледа му в мен да попадне,не за друго hahaha hahaha hahaha hahaha

# 59
  • Мнения: 18 575
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Те, представяй си, че така те гледа теб!

Общи условия

Активация на акаунт