Защо поЯгодите местят теми и ги забиват в трета глуха ?!

  • 5 930
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 788
Много съжалявам за труда на хората, но новия вид на форума никак не ми допада.
То не са святкания, цветове, реклами...
Все едно не съм във форум, а на бит-пазара.

# 31
  • София
  • Мнения: 62 595
Ужасен е! Но лошото е, че всъщност тези, които ни го пробутват си мислят "ще помрънкат, ще повикат, и ще мирясат - просто трябва да изчакаме".   Мразя от монитора да ми правят така, защото ми иде да направя онака  hit

# 32
  • Мнения: 12 681
Не се притеснявай, скоро пак ще го сменят.

# 33
  • София
  • Мнения: 62 595
Искам си бутона със старата визия!

# 34
  • Мнения: 1 788
Не знам кой е дизайнерът на това, но бих го почерпила, ако сам той може да се ориентира перфектно сред всичките примигващи и прицъкващи чудеса!

# 35
  • Мнения: 716
Има ли бутон за стара версия??!
Абсурд е да се чете така.

# 36
  • София
  • Мнения: 62 595
Не, няма! Духаме супата.

# 37
  • Мнения: 8 242
Няма стара версия Sad

Единственото, което успях да докопам е новите отговори да излизат като в старата версия Mr. Green
За съжаление обаче всичко е мазало  ooooh!

http://www.bg-mamma.com/index.php?action=unreadreplies

# 38
  • София
  • Мнения: 11 127
Верно е мазало, ужас.

# 39
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Много е неудобно, направиха 100 подфорума и подфорумчета, а няма меню за бърз преход от един подфорум в друг.  Sad

# 40
  • Мнения: 11 203
И мен ме изнерви първоначално това, че няма бърз поглед и преход между подфоруми, после седнах, па се чудих и зверих 2 мин и си персонализирах менюто вляво (Моята бг-мама).

Е, оказа се, че "отпуснатите" видими 10 са ми даже много - подфорумите, които ползвам редовно, са 5-6, другите ги наредих да има нещо там.

# 41
  • Мнения: 5 259
Ужас, какво става!?
И без това в последните седмици не мога да открия темите, в които пиша в кой подфорум са преместени. Откривам ги само, ако някой е писал по тях и ми излизат в Обновени. Иначе просто не знам къде да ги търся, залутах се тотално!
А сега въобще не намирам списък с подфорумите, били те знайни или незнайни. Просто край Sad

# 42
  • Мнения: 1 788
Не е зле отгоре да сложат линк и към user manual-а.  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 261
Ох чувствам се като идиот , светнете ме моля ви , къде да цъкна за да видя всички категории/групи/подфоруми ?
Има вляво някакви "моите групи" , към които не си спомням да съм се присъединявала . Искам да махна едни , и да сложа други.
Видях се в чудо да открия къде са "Семейни отношения" , рових рових и тъкмо го открих , цъкнах нещо и изчезна и забравих къде беше.
 Crazy Crazy Опитвам се , наистина се опитвам.

# 44
  • Мнения: 11 203
Под "моите групи" като цъкнеш на бутон "още", и ще ти излязат всички подфоруми, в които си имала поне по 2 мнения през живота си (и аз се изненадах в какви съм писала... но... това е положението!).

Не можеш да триеш и добавяш - но можеш с драгване да ги разместваш, така че най-отгоре да са ти тези, които те интересуват, и само тях да виждаш в главното си меню, а останалите да паднат надолу. Малко тъпо и пипкаво е направено, и на мен ми отне време да ги наредя.

Общи условия

Активация на акаунт