Защо поЯгодите местят теми и ги забиват в трета глуха ?!

  • 5 929
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 11 571
До вчера се справях. Но днес вече признавам, че имаме проблем Simple Smile Честно казано, дреме ми, без друго вече почти не влизам, ама все пак... Ето, търся съвсем основен подфорум - този с правилата. Ми може и тъпа да съм, ама не го намерих. А искам да разбера нови правила за достъп до подфорумите ли има. Перманентно ми излиза "може би нямате права за достъп" (??? ???)

HEEEELP!!! Simple Smile

Цъкни горе вляво на голямата решетка- до надписа бг- мамма и ти се отварят подфорумите, пардон, групите и най- вляво горе е ВАЖНО! и Правила- та.

# 61
  • Мнения: 1 615
До вчера се справях. Но днес вече признавам, че имаме проблем Simple Smile Честно казано, дреме ми, без друго вече почти не влизам, ама все пак... Ето, търся съвсем основен подфорум - този с правилата. Ми може и тъпа да съм, ама не го намерих. А искам да разбера нови правила за достъп до подфорумите ли има. Перманентно ми излиза "може би нямате права за достъп" (??? ???)

HEEEELP!!! Simple Smile

Цъкни горе вляво на голямата решетка- до надписа бг- мамма и ти се отварят подфорумите, пардон, групите и най- вляво горе е ВАЖНО! и Правила- та.

ЖДНБ... Мерси много, никога нямаше да се сетя, че това е "цъкалка"...   bouquet

Но така и не разбрах защо ме режат от определени теми... Някой по-вещ???

# 62
  • Мнения: 1 476
Искам си старата версия с падащото меню. Заболяха ме очите от тези шарении и реклами. Дали някой от "подобрителите" на бг-маммата е седнал да погледне, да пробва, да потърси, прочете, напише нещо? Да види какъв тюрлюгювеч  е сътворил/и? Направо ме заболя главата. Сериозно обмислям да се махам и да ходя другаде. Омръзна ми да ме правят на опитно зайче. smile3515

# 63
  • Мнения: 7 848
Не се притеснявай, скоро пак ще го сменят.


Кога?

Общи условия

Активация на акаунт