Защо поЯгодите местят теми и ги забиват в трета глуха ?!

  • 5 933
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Най-горе вляво има една решетка, там е списъкът с подфорумите.

# 46
  • Мнения: 261
Омг да , решетката , горе до логото , о слава на боговете , открих го , сърдечно благодаря джой   bouquet
Много интуитуитивно , няма що! Някакви квадратчета. Никога нямаше да го видя.
В "Още" , под "Моите групи" далеч не ми излиза всичко , де що съм писала. Пък и да излиза , аз може да искам да вляза в нов подфорум.

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 23 880

Не можеш да триеш и добавяш - но можеш с драгване да ги разместваш, така че най-отгоре да са ти тези, които те интересуват, и само тях да виждаш в главното си меню, а останалите да паднат надолу. Малко тъпо и пипкаво е направено, и на мен ми отне време да ги наредя.

Можеш да триеш и да добавяш. Ако искаш да изтриеш - отиваш в съответния подфорум, отгоре има едно като червено зъбчато колело, натискаш "напусни групата" и ти се изтрива от списъка. Ако искаш да добавиш нещо - отиваш и се включваш в групата.




Една нова функция, която ми се струва интересна. От профила, гледаш "Член на групи" и там отдолу пише "Редактирай" и си избираш в кои групи на които си член да си видим или невидим. Или?

# 48
  • Мнения: 261
 Shocked  ShockedНаистина трябва ръководство за ползване.
Ние ще се оправим , ще разцъкаме и ще свикнем .  Ама някой новак или нередовен посетител ако влезе нещо да търси , или да пита нещо конкретно , нищо няма да намери.

# 49
  • Мнения: 1 306
Добре, де - някой иска да се забавлява, творейки ...разни неща във форума. ОК, няма проблем, ние сме широко скроени - нека си се радва. Но защо, под Ягодите, махнаха бутона за "Старата визия", нали сме готЕни - който иска да си търси с куче темите - да заповяда,  съответно - който иска да си ползва форума с кеф и както си е свикнал - да може да си ползва това, което му е удобно...какъв е проблемът?!?
BTW - Някой успя ли да разбере има ли начин да се виждат само "новите мнения" в следените теми или пак ще тичаме из страниците като гламави Crossing Arms
П.П. И защо съм пак "новак", нали се бях издигнала до "ентусиаст"?!?

# 50
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Има бутон "Отиди", който не води до никъде.

# 51
  • Мнения: 311
Ти дека искаш да одиш

# 52
  • София
  • Мнения: 62 595
Е, свършило се е със старата визия! били сме предупредени отдавна, че било временно, та който ял-ял, който пил-пил! Сега духаме супата.

# 53
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
  Или искат да ни изгонят, или ни смятат за абсолютни тъпанари! Няма как да пишеш с месеци, че нещо с което си от години не ти харсва и те да го развалят още повече.С две думи "дай да си взимаме парите, пък те да си гледат работата".Все съм гледала да съм любезна, но вече не искам да съм такава.Не мога да открия теми с дни.Ровя в едно безумно меню в което очите ми стават на палачинки и не откривам нищо.Отказвам се бясна с болки в очите и бълваща жупел към всички отговарящи за този блуткаж във форума.Забранено е да пишем за "Алтернативата" и защо?Да не направят и там същото мазало ли?Или за да не стане така, че да няма кой да гледа тъпизмите сътворени тук от новата платформа.Бих я нарекла платформа за скок на самоубийци.Идва ми да се метна отнаякъде след като съм имала нужда да намеря нещо и не съм се справила.И как да намря падащото меню?Трябва да отворя някоя тема, която не ме интересума и там да го открия....................загубена работа е всичко......без извинения!!!!!!

# 54
  • UK
  • Мнения: 3 959
Като кликнеш на "1 нов" ти отваря първия непрочетен. В темите из подфорумите (упс, извинете, групите) - както беше преди, с розовия надпис "ново". Иде ми да информирам модератор за всеки пост с новата визия. Ей тъй, да си кликам информирай модератор тук, информирай модератор там. Няма само аз да се побърквам, я.

# 55
  • Мнения: 11 223
Ако искаш да изтриеш - отиваш в съответния подфорум, отгоре има едно като червено зъбчато колело, натискаш "напусни групата" и ти се изтрива от списъка. Ако искаш да добавиш нещо - отиваш и се включваш в групата.
Жива да си! Това изобщо не бях го забелязала, мислех, че ще я вкарат в главното меню функцията вписване-отписване.

# 56
  • Мнения: 48 074
Сто пъти писаха хората какво конкретно от старата визия им харесва- например падащото меню отгоре със списък на форумите...и го махнаха... е защо по ягодите и по сливите  Crossing Arms Можеха да запазят поне част от нещата, които конкретно им се написаха, ама не...

# 57
  • Мнения: 24 467
Благ човек съм, но и на мен взе да ми писва тотално.
Къде са подфорумите днес? Май ще взема да се запиша в една тема на Кейси.

# 58
  • Мнения: 1 615
До вчера се справях. Но днес вече признавам, че имаме проблем Simple Smile Честно казано, дреме ми, без друго вече почти не влизам, ама все пак... Ето, търся съвсем основен подфорум - този с правилата. Ми може и тъпа да съм, ама не го намерих. А искам да разбера нови правила за достъп до подфорумите ли има. Перманентно ми излиза "може би нямате права за достъп" (??? ???)

HEEEELP!!! Simple Smile

# 59
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Има бутон "Отиди", който не води до никъде.

Ти дека искаш да одиш

 Joy Joy Joy

Дека, дека  newsm78 Пак тук ..., но се озовавам другаде  hahaha

Не беше към мен въпроса, но ме развесели сред цялата тази ужасия  Hug

Добре, че ми е кротко бебето, та ... цъкам, цъкам ... Ама поЯгодите заболяха ме пръстите ... Искам си падащото меню ...

Общи условия

Активация на акаунт