Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 272

  • 29 622
  • 728
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 599
Да знаеш да чакаш ,да искаш да чакаш ,да можеш да чакаш! miranda ха,дано !
Ами чакам си  Giya Hug
Много не мога, но ми се налага  hahaha

# 46
  • Мнения: 1 955

Как да не го обичаш?

# 47
  • Мнения: 2 293
 newsm51
Защо да съм „негативна”, Миранда? Напротив – забавлявам се! А и съм убедена, че Енгин отново ще ме помете в следващия епизод. Както винаги...
Целта на всяка сапунката е да се припознаем и да си кажем: Яяяя, от нас имало и по-несъвършени, а и по телевизията ги дават! Значи имаме шанс! Никога не е късно да си сложим табели “Ела, Вълчо, изяж ме!” и да станем…за резил.
Е, аз не се припознавам. Убий ме!

Последна редакция: пт, 06 юни 2014, 22:14 от loveofmine

# 48
  • Мнения: 2 293
newsm51
Няма как, Дочи...

# 49
  • Мнения: 858
Аз отивам на ,, балкона ,, да гледам.Ако съм  в,, норма,, след финала ще се явя на рапорт.

# 50
  • Мнения: 599
newsm51
Защо да съм „негативна”, Миранда? Напротив – убедена съм, че Енгин отново ще ме помете в следващия епизод. Но не съм длъжна да харесвам всичко, което ти харесваш, нали?
Целта на всяка сапунката е да се припознаем и да си кажем: Яяяя, от нас имало и по-несъвършени, а и по телевизията ги дават! Значи имаме шанс! Никога не е късно да си сложим табели “Ела, Вълчо, изяж ме!” и да станем…за резил.
Е, аз не се припознавам. Убий ме!

Любов, и да не ти харесва това, което казах - то е истина според мен! Какво значи да се припознаеш в сапунката. Никой не иска това от теб! Аз харесвам Туба с тази визия! Не е перфектна, но ти пък казала ли си нещо хубаво за Елмер? Да говориш, че харесваш Енгин, но реално не одобряваш почти нищо в сериала! От теб идват разнопосочни сигнали и това не ми харесва! Не мога да разбера защо си в такова настроение! Сигурно си има причина и изобщо не ми пречи на мен! Само те моля да се усмихваш по-често  Hug

# 51
  • Мнения: 1 285
newsm51
Комет!
Скучно ли ти стана, хайде да те разсмея малко...



Рокличка ли е,  гащеризон ли е, но със сигурност е харакирито на Туба Б...

Позна, че ми е малко скучно, но не улучи с какво можеш да ме разсмееш. И аз от кога се
дзверя, какво е, но не мога да разбера, само прочетох, че момичетата много харесват как е облечена.

Явно това е последният писък на модата, но като не разбирам от стилове - грънч ли, пънк ли е,
шик ли , фешън или  нещо друго, не  ми е смешно, ами направо тъжно, че не разбирам от мода.
Надявам се компетентните да ме светнат, че с това невежество за къде съм.  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78. newsm09 newsm09 newsm09 newsm09

Последна редакция: пт, 06 юни 2014, 22:20 от komet

# 52
  • Мнения: 2 293
newsm51
Защо да съм „негативна”, Миранда? Напротив – убедена съм, че Енгин отново ще ме помете в следващия епизод. Но не съм длъжна да харесвам всичко, което ти харесваш, нали?
Целта на всяка сапунката е да се припознаем и да си кажем: Яяяя, от нас имало и по-несъвършени, а и по телевизията ги дават! Значи имаме шанс! Никога не е късно да си сложим табели “Ела, Вълчо, изяж ме!” и да станем…за резил.
Е, аз не се припознавам. Убий ме!

Любов, и да не ти харесва това, което казах - то е истина според мен! Какво значи да се припознаеш в сапунката. Никой не иска това от теб! Аз харесвам Туба с тази визия! Не е перфектна, но ти пък казала ли си нещо хубаво за Елмер? Да говориш, че харесваш Енгин, но реално не одобряваш почти нищо в сериала! От теб идват разнопосочни сигнали и това не ми харесва! Не мога да разбера защо си в такова настроение! Сигурно си има причина и изобщо не ми пречи на мен! Само те моля да се усмихваш по-често  Hug
Много грешиш, Миранда. Не можеш да си представиш как се забавлявам!

# 53
  • Мнения: 599
newsm51
Защо да съм „негативна”, Миранда? Напротив – убедена съм, че Енгин отново ще ме помете в следващия епизод. Но не съм длъжна да харесвам всичко, което ти харесваш, нали?
Целта на всяка сапунката е да се припознаем и да си кажем: Яяяя, от нас имало и по-несъвършени, а и по телевизията ги дават! Значи имаме шанс! Никога не е късно да си сложим табели “Ела, Вълчо, изяж ме!” и да станем…за резил.
Е, аз не се припознавам. Убий ме!

Любов, и да не ти харесва това, което казах - то е истина според мен! Какво значи да се припознаеш в сапунката. Никой не иска това от теб! Аз харесвам Туба с тази визия! Не е перфектна, но ти пък казала ли си нещо хубаво за Елмер? Да говориш, че харесваш Енгин, но реално не одобряваш почти нищо в сериала! От теб идват разнопосочни сигнали и това не ми харесва! Не мога да разбера защо си в такова настроение! Сигурно си има причина и изобщо не ми пречи на мен! Само те моля да се усмихваш по-често  Hug
Много грешиш, Миранда. Не можеш да си представиш как се забавлявам!
Радвам се, че ти е забавно! Въпреки, че с всеки твой пост все едно ми казваш, че съм тъпа, защото ми харесва сериала! Ами добре - нека да съм тъпа и да спрем по темата  Hug Hug Hug
НО ПАК ЩЕ КАЖА: ХАРЕСВАМ СЕРИАЛА и не ми пречи, че ти не го харесваш!

# 54
  • Мнения: 1 955
То е ясно какво ще прави в посока Елиф  Joy
Само дето аз нямам търпение да го видя с очите си! Защото това ще бъде най-невероятната любовна сцена, която сме виждали  bowuu
Че ,то на 30 г.да се целунеш за сефте ,пък и любов да правиш си е невероятно Joy Joy

# 55
  • Мнения: 2 293

 newsm51
Специално за теб, Миранда...

# 56
  • Мнения: 2 293
То е ясно какво ще прави в посока Елиф  Joy
Само дето аз нямам търпение да го видя с очите си! Защото това ще бъде най-невероятната любовна сцена, която сме виждали  bowuu
Че ,то на 30 г.да се целунеш за сефте ,пък и любов да правиш си е невероятно Joy Joy

newsm51
Абе казах ви аз, че ще го изкарат девствен...Или най-малкото, че досега не е обичал...

# 57
  • Мнения: 599

 newsm51
Специално за теб, Миранда...
Любов  Hug Hug Hug
Моля за прошка, ако съм те засегнала с някоя дума! Не е било целенасочено! Искам само да си по-весела! Знам, че може би не усещам правилно настроението ти виртуално, но ми се иска да те прегърна реално  Hug

# 58
  • Мнения: 1 955
Комет, наистина с този трейлър цялата опозиция на Елмер замлъкна! Браво на сценаристите  Hug
Giya, както е тръгнало май и по-рано ще се целуват  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
За кой трейлър става дума ?Опозиция на кого и за какво?
Извини ме ,но нямам представа за намеците които правиш Hug

# 59
  • Мнения: 599
То е ясно какво ще прави в посока Елиф  Joy
Само дето аз нямам търпение да го видя с очите си! Защото това ще бъде най-невероятната любовна сцена, която сме виждали  bowuu
Че ,то на 30 г.да се целунеш за сефте ,пък и любов да правиш си е невероятно Joy Joy

newsm51
Абе казах ви аз, че ще го изкарат девствен...Или най-малкото, че досега не е обичал...
Няма лошо да е девствен  Joy Joy Joy
Нали все искате да чакат с чувствата! Той, ако с всяка жена чака до сватбата, как да стане да не е девствен  Joy

Общи условия

Активация на акаунт