Мъж Телец....1,2,3.....12

  • 66 142
  • 762
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 23
Ей само хейт правите по тия телци тц тц тц..
Ааа и добър ден Grinning

# 691
  • Мнения: 67
Аз не съм казала, че не се харесвам, сама себе си. Но все пак всеки с вкуса си. Може да не му допадна просто.
И вече се съмнявам, че ще излезе нещо .... като че ли той даде нещо назад. Да не би да иска аз да го гоня.... Stop  Naughty  Mr. Green

Как хейт, Слави  Grinning няма такова нещо. Ако беше така, щеше ли да има толкова изписани страници и теми, посветени на вас? От влюбени, захласнати моми  Mr. Green

Последна редакция: пн, 08 юни 2015, 14:22 от Royall

# 692
  • Мнения: 23
Аз не съм казала, че не се харесвам, сама себе си. Но все пак всеки с вкуса си. Може да не му допадна просто.
И вече се съмнявам, че ще излезе нещо .... като че ли той даде нещо назад. Да не би да иска аз да го гоня.... Stop  Naughty  Mr. Green

Как хейт, Слави  Grinning няма такова нещо. Ако беше така, щеше ли да има толкова изписани страници и теми, посветени на вас? От влюбени, захласнати моми  Mr. Green
Embarassed може, може Simple Smile както се казва.. Нали трябва да се намираме на приказка...
Като дава назад, остави го ..пълен игнор и това е

# 693
  • ❌❌❌
  • Мнения: 779
Роял, според мен не се занимавай повече. Наистина не виждам смисъл. От самото начало нищо нормално не виждам във "взаимоотношенията" ви, пък и историята яко издъхва. Намери си някое истинско Теле да омайваш, тогава е интересно. Flutter Рибките сте нежни същества, Телецът ще ти допадне. Но не този! Naughty

Утре следобед заминавам. Болна съм и ми е едно такова криво Sad, а като си помисля, че може да се срещна с родителите му - просто издивяваааааааааааааааааааам smile3511 smile3514 Ама ако нещо почне да настоява, не смятам да мълча. Хич не ми се забърква в тая история, ще му напомня, че не търся връзка, а дори и да не беше така - обстоятелствата не позволяват такава и той добре го знае. Crossing Arms Надявам се да разбере, ако ли не ще се заключа в стаята и няма да изляза докато не стане време да си ходим! Mr. Green

# 694
  • Мнения: 67
Фаина  Hug с теб съм мислено. Поне откъм емоции не можеш да се оплачеш  Mr. Green
При мен - да, търсенето продължава Simple Smile  не целенасочено де, просто продължавам напред.

# 695
  • Мнения: 23
Фаина  Hug с теб съм мислено. Поне откъм емоции не можеш да се оплачеш  Mr. Green
При мен - да, търсенето продължава Simple Smile  не целенасочено де, просто продължавам напред.
Най-после, ще се сетиш

Последна редакция: ср, 10 юни 2015, 23:52 от Slavi Hristov

# 696
  • Мнения: 67
Линка, не се отваря, Слави. Но мерси за песничката хаха

# 697
  • Мнения: 23
Линка, не се отваря, Слави. Но мерси за песничката хаха
Ами пияна ми работа Simple Smile явно от телефона не става Simple Smile
Иначе  Everybody dance now и там една котка танцува

# 698
  • Мнения: 95
Хм. Пак замлъкнахте. Няма ли развитие?

# 699
  • ❌❌❌
  • Мнения: 779
Развитие, а? Помните ли, когато ви казах, че моето Теле е някакво менте? 15 Ами излъгала съм ви, но не ми се сърдете - и мен ме подведе! Twisted Evil Теле си е - от-до! Crossing Arms Дори мога да опиша "почивката" ни с едно изречение: трябваше да се прибера в неделя вечерта, а се прибрах в петък надвечер и отидох на рожден ден dazzler1, че много забавно ми беше с Телето. finger

Но пък сбогуването ни колко драматично беше... Laughing Добре, че съм дама и не се занимавам с говеда. pletka А... и се запознах с един прекрасен Лъв, докато Телето работеше/си почиваше/беше уморено в стаята!  sleepuu

Дами Hug, специален поздрав за вас!  superuu

# 700
  • Мнения: 23
Развитие, а? Помните ли, когато ви казах, че моето Теле е някакво менте? 15 Ами излъгала съм ви, но не ми се сърдете - и мен ме подведе! Twisted Evil Теле си е - от-до! Crossing Arms Дори мога да опиша "почивката" ни с едно изречение: трябваше да се прибера в неделя вечерта, а се прибрах в петък надвечер и отидох на рожден ден dazzler1, че много забавно ми беше с Телето. finger

Но пък сбогуването ни колко драматично беше... Laughing Добре, че съм дама и не се занимавам с говеда. pletka А... и се запознах с един прекрасен Лъв, докато Телето работеше/си почиваше/беше уморено в стаята!  sleepuu

Дами Hug, специален поздрав за вас!  superuu
Цепи през просото...честито...хаха какво казваш? Лъвове, телци важното е рога да имат Wink

# 701
  • Мнения: 95
Абе ей hahaha! Чакаш теленцето  да заспи и .... Mr. Green лъвове някакви.... недей тъй!
/лъв рога няма.... или гривата ги скрива  Mr. Green /
 Hug

# 702
  • Мнения: 15
Чета, чета и мога със сигурност да ви кажа, че Телците не харесват такива фльорци като Фаина. Загубена кауза 100%

# 703
  • ❌❌❌
  • Мнения: 779
Лъвове - и мъже, и жени - много са ми на сърце! Heart Eyes Много ведри и слънчеви хора, от каквито се нуждаем ние, Стрелците. Simple Smile Както казва един приятел Лъв, който от години търси "любовта на живота си", ама в същото време не е "мъж за една жена" hahaha: "жена ми е жената Стрелец, просто още не сме се срещнали". Hug

Скрит текст:
Чакаш теленцето  да заспи

О, не, не Mr. Green Тук грешиш. Stop Никого за нищо не чакам. Flutter Аз съм свободен човек, мисълта ми също е свободна. Мога да правя каквото искам, с когото искам и където искам. Понякога мога да бъда толерантна, но това е само когато реша, пък и обикновено бързо ми омръзва това ми начинание, защото ми става скучно. Sunglasses Този път не беше изключение. Два дни търпях наставления, водих се по чуждия график, който се свеждаше до ядене, работа и спане, но на третия ден изфучах. Wink Телето показа деспотичната си страна. Опитваше се да ме ограничава, да ме подчинява Shocked и което е пагубно - да ме ревнува, при все, че нямаме никакви отношения, освен приятелски. А аз, като един крайно и болезнено НЕревнив човек, меко казано се плаша и респективно - страня от такива хора.
Моята майка е Козирог с асцендент Телец, аз съм Стрелец с асцендент Рак. Откъдето и да го погледнеш - нищо общо нямаме. Колкото аз съм емоционална и чувствителна, толкова тя е ледена и непоколебима. Но пък едно нещо ме научи - след мъж НЕ се тича. Sunglasses Телето това чакаше - неоправдани извинения и молби - нещо, което от мен няма как да получи. По-горда съм и от Лъв, но съм много справедлив човек и ако знаех, че вината е у мен, щях да преглътна егото си и да се извиня.
Всяка жена се нуждае от сигурност, уют, закрила, но някои се нуждаят повече от други - жените на/за Телеца. Mr. Green
Не ме разбирайте погрешно: ако някой ден се заженя, мъжът ми ще го търся да е като Телето Mr. Green, но и преди казах - на този етап приоритетите ми са съвсем различни и никакво намерение нямам това да се промени скоро. Sunglasses Скуката е голям бич за Стрелеца, а на Телеца му е вродена. Когато се превърна в Рак (асцендента ми), тогава ще настъпи моята семейна идилия. Flutter Сега ще царува хаосът! Twisted Evil

Скрит текст:
Рогожин е интересен персонаж, Мишкин също, ама самото име на романа, струва ми се, най щеше да ти ходи. Thinking Не квалифицирай. Това правят ограничените хора, виждам, имаш претенции, че не си такъв. Sunglasses

свежо Party

# 704
  • Мнения: 95
Живей си сега живота, мила Файна! Правилно си се ориентирала. След тридесет като се покаже Рачето... ooooh!  Crazy  Cry  Mr. Green пази стрелеца в себе си по- дълго  Mr. Green !

Общи условия

Активация на акаунт