Мъж Телец....1,2,3.....12

  • 66 078
  • 762
  •   1
Отговори
# 705
  • ❌❌❌
  • Мнения: 779
mep_1984, Hug

А ти имаш ли Теле до себе си, а? Flutter

# 706
  • Мнения: 95
Аз имам много телци около себе си и широки наблюдения Simple Smile

# 707
  • Мнения: 23
Хей, няколко дена ме няма и ще се избиете Stuck Out Tongue .
Файна, никой мъж не търпи рога, камо ли телец Wink
Поне така смятам, и мисля(до колкото ми се отдава) Grinning

# 708
  • ❌❌❌
  • Мнения: 779
Какви рога, какви пет лева? Laughing
С всеки човек от срещуположния пол, с когото се запознавате, ли спите? Thinking Аз не, пък съм Стрелец и на теория ми е позволено. Sunglasses

Никога няма да си огранича контактите само за да бъда с някого. Дори не ми се вярва да си падна по такъв човек, какво остава да се влюбя в него. За мен такива хора са ограничени и комплексирани. Аз не съм. tongue И страня от тях. tiptoe

Скрит текст:

# 709
  • Мнения: 23
Какви рога, какви пет лева? Laughing
С всеки човек от срещуположния пол, с когото се запознавате, ли спите? Thinking Аз не, пък съм Стрелец и на теория ми е позволено. Sunglasses

Никога няма да си огранича контактите само за да бъда с някого. Дори не ми се вярва да си падна по такъв човек, какво остава да се влюбя в него. За мен такива хора са ограничени и комплексирани. Аз не съм. tongue И страня от тях. tiptoe

Скрит текст:

Чакай, нещо не схванах!  Искаш да кажеш, че за теб една връзка не трябва да се гради на доверие, и всеки трябва да си ходи по чуждо...
Е скъпа Файна, ако това ти е разбирането за партньорство..не знам ...
Плюс това ограниченията са единственно в мислите.
И стига с тези зодии...аз съм такъв какъвто ме е направил живота, а не това което пишат псевдо астролози и тем подобни четящи звездите хора Wink

# 710
  • Мнения: 95
С тези рога.... ми напомняте вица за Валери Божинов- отишъл на лекар и казал на доктора-"Докторе, Николета много ми изневерява, а аз нямам рога...". Докторът се засмял:"Моето момче, това е метафора. Не никнат истински рога". Отдъхнал си Валери : "Охх, добре! Щото мислех, че страдам от недостиг на калций"

# 711
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Телецът - все нещо не е разбрал у жената Grinning Но за това, разбира се, винаги е виновна ТЯ Grinning

Slavi Hristov, ако не вярваш в зодиите - защо си в тази тема и пишеш какви сте Телците?!  Mr. Green

# 712
  • ❌❌❌
  • Мнения: 779
Славчо, като бях осми-девети клас, с дружките от гимназията имахме нещо като лексикон на тайфата. Ама не точно. Последният, 20-ти въпрос, беше да опишеш другия. Таман миналата седмица разчиствах и намерих въпросното "нещо". И се зачетох. От пет момичета, писали за мен, четири бяха започнали с: "Фаина не харесва тъпи хора." Последната го беше написала някъде из редовете. Тривиално и просташко изказване, но пък ме накара да се замисля... още ли е така... newsm78 Отговорих си. Sunglasses

Марк Твен е моята зодия. Много го харесвам. Не поради предния факт, а защото намирам много общо с него. Той казва: "Ако спориш с идиот, вероятността той да прави същото е много голяма." Съгласна съм. Simple Smile

# 713
  • Мнения: 81
Джулая както винаги стреляш право в целта да права си жената рак се е виновна за сичко за иначе така крехкото саздание като нас мажа телец и невинен като маиска роза

# 714
  • Мнения: 23
Телецът - все нещо не е разбрал у жената Grinning Но за това, разбира се, винаги е виновна ТЯ Grinning

Slavi Hristov, ако не вярваш в зодиите - защо си в тази тема и пишеш какви сте Телците?!  Mr. Green
Честно да ти кажа, не знам защо пиша по принцип...както и да е това е друга тема на разговор...
Не съм казал, че не вярвям. Просто да поставяте всички мъже от тази зодия под общ знаменател.
Ей богу ми, това ми се вижда доста ограничено ! Хайде с мир, и бъди малко по толерентна към мнението на другите Wink
Файна, добре казано. Ще те поправя само за едно.
Никой не харесва да контактува с хора които не са интелигентни(както и да е схващаш ми мисълта), човек трябва да разбере какво иска, и как го иска. Като не става по-лесния начин, то трудния също е нещо което с годините се натрупва и се нарича опит ....
Хайде девойки с здраве, и умната Grinning

# 715
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Никой не слага Телците под общ знаменател. В темата има доста и разнообразни мнения. Сегааа...ние какво сме виновни, че доста от тях се припокриват  Mr. Green Нали знаеш лафа - 1 път е случайност, 2ри път е съвпадение, 3тият път - закономерност Whistling

Кажи сега като един Телец...освен, че сме неинтелигентни и ограничени...какво още мислиш за нас, жалващите се от зодията ти?! Laughing

# 716
  • Мнения: 23
Никой не слага Телците под общ знаменател. В темата има доста и разнообразни мнения. Сегааа...ние какво сме виновни, че доста от тях се припокриват  Mr. Green Нали знаеш лафа - 1 път е случайност, 2ри път е съвпадение, 3тият път - закономерност Whistling

Кажи сега като един Телец...освен, че сме неинтелигентни и ограничени...какво още мислиш за нас, жалващите се от зодията ти?! Laughing
Stuck Out Tongue Лично аз нямам проблеми с зодията ни  newsm78 .
Пък и къде съм написал, че сте неинтелигентни...
Ей веднага се хвана за изречението Grinning .. Бреей такова нещо не ми се беше случвало, да се чудя какво да напиша(кажа) за да не засегна някой.... Браво добре ти се получи  Rolling Eyes  Peace

# 717
  • София
  • Мнения: 38 529
Фаина, абсолютно си права, че са скучни и ревниви!
Ей го на. Тоя месец ни паднаха малко пари, викам му на ММ - дай да ходим на Каварна!
Нъцки - спалня да купим, ремонт да правим. Домошар и пълна скука.
Освен това и ревнив. Уж се прикрива, а понякога такива смехории си въобразява, че не е истина!
И цял живот е така - скука и пак скука.

# 718
  • Мнения: 95
Никой не слага Телците под общ знаменател. В темата има доста и разнообразни мнения. Сегааа...ние какво сме виновни, че доста от тях се припокриват  Mr. Green Нали знаеш лафа - 1 път е случайност, 2ри път е съвпадение, 3тият път - закономерност Whistling

Кажи сега като един Телец...освен, че сме неинтелигентни и ограничени...какво още мислиш за нас, жалващите се от зодията ти?! Laughing
Stuck Out Tongue Лично аз нямам проблеми с зодията ни  newsm78 .
Пък и къде съм написал, че сте неинтелигентни...
Ей веднага се хвана за изречението Grinning .. Бреей такова нещо не ми се беше случвало, да се чудя какво да напиша(кажа) за да не засегна някой
.... Браво добре ти се получи  Rolling Eyes  Peace

Хах, Слави  Mr. Green така е в женски форум Wink не знаеш от къде ще изскочи заека Simple Smile

Джулая, според мен Слави визираше цитата на Фаина "Фаина не обича тъпи хора" с думите си.

# 719
  • Мнения: 3 418
И моят е домошар, но и не отказва семейно излизане. Виж сам да излезе с приятели - тц. В началото ми беше много странно, че все иска да ме взема с него. Докато аз имам нужда да излизам с приятели и без него, и си имам компании, с които излизам сама. /2-3 пъти месечно, де, да не си помислите, че всяка вечер съм по кръчмите с приятели  Laughing /

Общи условия

Активация на акаунт