Мъж Телец....1,2,3.....12

  • 66 075
  • 762
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 18 485
Чета темата и само се убеждавам, че или моето теле е най-нетипичният представител на зодията си, или зодията няма нищо общо с характера на човека. Или тук пишещите попадат на някави много кофти хора и приписват недостатъците им на зодията.

# 721
  • Мнения: 23
Чета темата и само се убеждавам, че или моето теле е най-нетипичният представител на зодията си, или зодията няма нищо общо с характера на човека. Или тук пишещите попадат на някави много кофти хора и приписват недостатъците им на зодията.
Уайлд, и аз не съм такъв, какъвто описват дамите, мъжете си в тази тема!
Да може би съм имал, някакви периоди в живота ми в които съм бил, но не и точно такъв!
Мер,  smile3501  202uu точно това имах в предвид ....

# 722
  • София
  • Мнения: 38 528
Аз не мисля, е домошар и скучен са някакви особено кофти качества. И малко ревност става.

# 723
  • Мнения: 15
Какво е поведението ни в секса, от женска гледна точка?

# 724
  • София
  • Мнения: 38 528
Отлично.

# 725
  • Мнения: 95
Отговора на този въпрос предполага доста широк опит в сферата със съответния зодиакален знак... и използване на логическа индукция при заключението.

# 726
  • Мнения: 67
Все повече се убеждавам, че ми трябва мъж телец  Mr. Green

И аз съм домошарка повече. Не мисля, че би ми било скучно с такъв мъж. Хиляди пъти предпочитам кино вечер вкъщи да речем, отколкото да обикалям барове и дискотеки (примерно). А и ако мъжът ми не иска да излиза никъде без мен  Crazy ми супер, кво  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Поне ще знам, че не ми изневерява  Joy

# 727
  • Мнения: 1 262


А и ако мъжът ми не иска да излиза никъде без мен  Crazy ми супер, кво  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Поне ще знам, че не ми изневерява  Joy
Ето тук вече не позна. Мъжът телец изнаверява. Явно не си чела темите назад  Grinning

# 728
  • Мнения: 3 418
Моите наблюдения са точно обратните  Peace За Телците семейството и верността са изключително важни.  Peace

# 729
  • Мнения: 7 006
 По мои наблюдения има два типа мъже Телец - изневеряващи и верни на половинката до себе си. Peace

# 730
  • Мнения: 95
По мои наблюдения има два типа мъже Телец - изневеряващи и верни на половинката до себе си. Peace


Две камили вървели през една пустиня. Стигнали до горичка. Едната камила казала "Зад тази горичка или ще има вода, или няма да има." Така и станало.

Та и горе (в цитата) така. Трети вариант няма.

# 731
  • Мнения: 67
Абе зависи си от самия човек, характер, възпитание, среда, опит, съзнание, взет/унаследен пример и т.н. Да не продължавам  Wink Някои неща не зависят от зодията специално!

# 732
  • ❌❌❌
  • Мнения: 779
mep_1984 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 733
  • Мнения: 18 485
Все повече се убеждавам, че ми трябва мъж телец  Mr. Green

И аз съм домошарка повече. Не мисля, че би ми било скучно с такъв мъж.

Освен ако не ти се падне телец като моя. Не обича да излиза само ако цялата компания е вкъщи. Mr. Green

# 734
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Какво е поведението ни в секса, от женска гледна точка?

Животинско, в добрия смисъл на думата  Peace  Имала съм любовник Телец - без оплаквания съм. Дори от него понаучих 2-3 нови неща. Подлудяваше ме. Знае как да доставя удоволствие. Като си взема и своето, без съмнение.

Според мен ПОВЕЧЕТО мъже Телци НЕ изневеряват, ако са намерили ЖЕНАТА за тях  Peace

Общи условия

Активация на акаунт