Мъж Телец....1,2,3.....12

  • 66 072
  • 762
  •   1
Отговори
# 735
# 736
  • Мнения: 67
Айде пък сега..... трудно можело да бъде вкаран в моногамна връзка, не бил мъж за една жена....тъкмо на 100% бях решила да търся мъж телец...ти сега ще ме разубедиш  Laughing

# 737
  • София
  • Мнения: 38 526
Пълни глупости от първата дума до последната!
Особено това, че чете мисли! Ако аз не седна да му кажа какво мисля, хич няма да се замисли.
Мога да го излъжа, както си искам, ако поискам.
Но поради това, че е абсолютно честен с мен, не го правя.
Четете Линда Гудман - там е истината.
Ето тук, обаче е на руски.
http://www.victoria.lviv.ua/html/interesno/gudmen/telec.htm

Последна редакция: пн, 06 юли 2015, 09:55 от L'Agent

# 738
  • Мнения: 95

Мммм... никога не бих го изтъкнала като характеристика на Телец, ама тези с които съм се сблъсквала имат тази особеност. Понякога четат мисли. Чак плашещо... Но може аз да съм твърде прозрачна- кой знае  Mr. Green

# 739
  • Мнения: 1 262
Обзалагам се виртуално, че ако се пусне тема с анкета според вас представителите на коя зодия изнаверяват най-много, телците ще оглавят класацията  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
За тях няма такова нещо, като " ако са намерили жената до себе си". Дори тук в темите, самите мъже телци си казаха. Те никога е намират тази жена. Винаги намират нещо повече и по-хубаво в друга. Поводи за изневяра колкото искаш.

# 740
  • Мнения: 67
Не съм изчела цялата тема, но ми звучи несериозно такова изказване Simple Smile Да се слагат под общ знаменател всички представители на една зодия. Като човек интересуващ се от астрология, мога да кажа, че слънчевия знак определя човека в даден процент, но не изцяло, и то само за начина по който изразява себе си своята същност. Не е мястото тук да говоря за астрология, но все пак ще спомена с няколко думи, за да се има предвид. Има огромна разлика например, ако един мъж е със Слънце, Венера в телец и да кажем Луна в Козирог и мъж със Слънце в Телец, Венера в Близнаци и Луна във Водолей/Близнаци примерно. Огромна разлика във възприятията за любов/чувства/емоции. Има значение и аспектите, които сключват планетите. Така, че само по едното Слънце не могат да се правят такива заключения.

А и принципно, дори и така да го поставим въпроса, както ти казваш......че Телците(знака на постоянството!) изневеряват най-много, то тогава според теб коя ще е зодията, която най-малко ще изневерява? Близнаци ли например(знака на непостоянството)? Grinning

# 741
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Според статистиката най-много изневеряват представителите за зодиите Риби и Близнаци, водени от Стрелец.

# 742
  • Мнения: 67
Според статистиката най-много изневеряват представителите за зодиите Риби и Близнаци, водени от Стрелец.

И това пак много зависи Grinning
Аз съм Риби и съм моногамна до мозъка на костите си. Имала съм гадже Риби, той също, не се отделяше от мен, така че нямаше кога да ми изневерява, а и му личеше, че не е такъв. Брат ми също е Риби.....абсолютно същия! Тия статистики не знам какво и колко души обхващат, ама не могат да се поставят под общ знаменател всички хора и то не по какво да е, а по зодия  Laughing Grinning
Малко оспамихме темата, но не се сдържам пред подобни общознаменателни изказвания. Simple Smile

# 743
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Според статистиката най-много изневеряват представителите за зодиите Риби и Близнаци, водени от Стрелец.

И това пак много зависи Grinning
Аз съм Риби и съм моногамна до мозъка на костите си. Имала съм гадже Риби, той също, не се отделяше от мен, така че нямаше кога да ми изневерява, а и му личеше, че не е такъв. Брат ми също е Риби.....абсолютно същия! Тия статистики не знам какво и колко души обхващат, ама не могат да се поставят под общ знаменател всички хора и то не по какво да е, а по зодия  Laughing Grinning
Малко оспамихме темата, но не се сдържам пред подобни общознаменателни изказвания. Simple Smile

Исках да напиша следвани от Стрелец  Embarassed

Разбира се, че зависи от много други неща.

Съгласна съм с теб.

# 744
  • Мнения: 1 262
Да зависи разбира се. Но когато има теми;" Мъжът от коя зодия е най-добър в леглото" или пък "Родените на една и съща дата приличат ли си", защо да няма тема: "Представителите от коя зодия изнаверяват най-много" Simple Smile. Само споменах, че според мен телеца ще оглави класациите при наличието на подобна тема Mr. Green

# 745
  • Мнения: 171
Имам си и аз едно такова добиче в нас Simple Smile
Трудно ли откриват  призванието си ?
Лъжат ли ?
Инертни ли са ?

# 746
  • София
  • Мнения: 38 526
Имам си и аз едно такова добиче в нас Simple Smile
Трудно ли откриват  призванието си ?
Лъжат ли ?
Инертни ли са ?

По първия въпрос - по принцип тях ги влече земята и големите машини. Може и нещо с пари. ММ работи с машини от около 30г. възраст.
Не лъже.
Инертен е зверски! Големи са мързели докато се наканят да свършат нещо или да отидат някъде.

# 747
  • Мнения: 29
Искам да споделя и за моето телче. Ние с него имаме навика постоянно да се караме и като цяло доста трудно успяваме да се разберем, но въпреки това просто има нещо ,което ни свързва. И така последната случка скарваме се ние и той както винаги е категоричен, че повече не иска да ме вижда и чува. Този път обаче бях решена, че няма да го търся той си знае просто. И хоп след четири дни нашия решава, че е намерил уникално място , на което да ме заведе.Е това момче, наистина ме обърква вече.Уж не иска да ме вижда, после иска да ме води някъде. Не мога да разбера това рязко сменяне на настроенията.

# 748
  • София
  • Мнения: 38 526
Аз обясних по-назад. Телецът е типичен мъжкар ловец. Избягаш ли му - почва да те гони.
А говори винаги на обратно, когато е ядосан - ходи си, не искам да те виждам и пр. Но не го мисли.

# 749
  • Мнения: 23
Тук съм, тук съм, не съм се скрил..
Бях малко на моренце, и т.н.
Какво изпуснах Grinning

Общи условия

Активация на акаунт