ФОНД АСИСТИРАНА РЕПРОДУКЦИЯ - ТЕМА 18

  • 63 548
  • 722
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 120
Последно се похвали 218 и нещо, за началото на месец юли не помня точно за коя дата към 4 , 5  май но не съм много сигурна.

# 31
  • Мнения: 591
 Kra_kry_kru последния известен номер е 21891 и ти пожелавам до август да си вземеш заповедта...
Никой не обвинявам, знам че сега са заети с трагедията покрай загиналото детенце, но просто искам да кажат честно има ли  проблем с фонда или няма..До мен има 1800 номера,и изглежда ще остана за другата година, т.е евентуало опит чак Март-Април..това е много време и затова искам да знам по- скоро какво се случва и ако нещо да търся вариант за самофинансиране.

# 32
  • Мнения: 19 689
zezeto , до мен има 3000! Мислех си онзи ден, че тъкмо ще имам време да забременея веднъж, да родя и тъкмо ще ми е излязла заповедта за второто Grinning

# 33
  • Варна
  • Мнения: 10 572
zezeto , до мен има 3000! Мислех си онзи ден, че тъкмо ще имам време да забременея веднъж, да родя и тъкмо ще ми е излязла заповедта за второто Grinning

И аз така мисля да направя Hug

# 34
  • Мнения: 19 689
Естели, значи с мен и Кей на есен! Heart Eyes

# 35
  • Варна
  • Мнения: 7 147
zezeto , до мен има 3000! Мислех си онзи ден, че тъкмо ще имам време да забременея веднъж, да родя и тъкмо ще ми е излязла заповедта за второто Grinning

Ей на това му се вика позитивна мисъл...  Peace
Усмихна ме! А рядко ми се случва тези дни...

# 36
  • Мнения: 19 689
Ами по-често да ти пиша тогава Hug

# 37
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Ами по-често да ти пиша тогава Hug

Мхм, става!

# 38
  • Мнения: 5
здравейте мили кандидат мами...наскоро получих заветното обаждане за 23.06....но имам едно въпросче към по запознатите.ако може някой да ми отговори или да ме препрати към дадена тема ще съм много благодарна.а именно-тъй като фонда покрива замразяване на ембриони...ако реша след време да се възползвам (преполагам че ще си доплатя за по дълъг период за замразяване ) ще бъде ли нужно ако реша да правя ембриотрансфер да мина през всички манипулации и изследвания и лекарства или просто под наблюдение за овулация да си платя за ембриотрансфер.благодаря и дано скоро да се похваля с  EFP лека нощ Simple Smile

# 39
  • Мнения: 178
здравейте мили кандидат мами...наскоро получих заветното обаждане за 23.06....но имам едно въпросче към по запознатите.ако може някой да ми отговори или да ме препрати към дадена тема ще съм много благодарна.а именно-тъй като фонда покрива замразяване на ембриони...ако реша след време да се възползвам (преполагам че ще си доплатя за по дълъг период за замразяване ) ще бъде ли нужно ако реша да правя ембриотрансфер да мина през всички манипулации и изследвания и лекарства или просто под наблюдение за овулация да си платя за ембриотрансфер.благодаря и дано скоро да се похваля с  EFP лека нощ Simple Smile

А може ли един въпрос, ако естествено не е неудобно, но за нас чакащите е най-важното към момента: какъв номер си?

# 40
  • Мнения: 591
ха ха ха  Laughing Момичета, разсмяхте ме и мен.. Та, то и за мен има толкова време - и за това не се отказвам от естествените опити... luvbed

# 41
  • Мнения: 16
Запис и от мен ,за трети път.Пожелавам на всички ни повече обаждания и успешни процедури.Simple Smile

# 42
  • Мнения: 933
zezeto , до мен има 3000! Мислех си онзи ден, че тъкмо ще имам време да забременея веднъж, да родя и тъкмо ще ми е излязла заповедта за второто Grinning

Кристи,а пък на мен току виж ми "пораснат" нови тръби докато я чакам.... Mr. Green

# 43
# 44
  • София
  • Мнения: 73
здравейте мили кандидат мами...наскоро получих заветното обаждане за 23.06....но имам едно въпросче към по запознатите.ако може някой да ми отговори или да ме препрати към дадена тема ще съм много благодарна.а именно-тъй като фонда покрива замразяване на ембриони...ако реша след време да се възползвам (преполагам че ще си доплатя за по дълъг период за замразяване ) ще бъде ли нужно ако реша да правя ембриотрансфер да мина през всички манипулации и изследвания и лекарства или просто под наблюдение за овулация да си платя за ембриотрансфер.благодаря и дано скоро да се похваля с  EFP лека нощ Simple Smile
мога да споделя от личен опит по Фонда при трансфер след това на замразени ембриони заплатихме- размразяването и трансферът. Освен това ти трябват актуални изследвания на микробиология, цитонамазка и спин, хепатит и васерман. Цитонамазката важи 6м и може ако няма голям период между свежият трансфер и замразеният да ти важи.

Общи условия

Активация на акаунт