АВАТАРНИ ИГРИ 3

  • 21 721
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 11 767
Комбинацията ми за играта.

Глетчерната пещера Ватнайокул - Исландия, разположена на най-големия глетчер в Европа - Ватнайокул.
Снимките са комбинирани, на пещерата и ледника.

 

   

# 706
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 400
Здравейте Hug

Мереленда
, чак сега влизам и видях какво си писала. Много съжалявам, че така е станало и с татко ти и с теб, желая ти много кураж и сили да преминете през това. Въобще не спамиш, защото тук сме събрали и да играем и за хубаво и да си споделим пък нещо. Човешки същества сме все пак, а не виртуални Peace Знам, че всички тук мислят така Hug Дано да има по-добри новини Praynig

Аз още си нямам тоалет, не знам какво се помайвам Thinking Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 28 юни 2014, 15:10 от Hushpuppy

# 707
  • Мнения: 14 453
Имам забрана от една участничка тук, а сега де, не, не питай повече.  Mr. Green Sunglasses

Тя участничката е добра душа и забраната отпада-играй!
Скрит текст:
Пък какви забрани,какви пет лева на публично място
newsm78

# 708
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 400
Къде сте всички Rolling Eyes
То в това хубаво време кой да седи във форумите Joy

Аз се приготвих с нещо много интересно/докато моите спят Laughing/, нали не е задължително чудесата да са от най-известните Peace Кажете дали мога да играя така или да търся друго нещо.
Натъкнах се на това езеро Каумасе в Швейцария.
Скрит текст:
Пише, че е едно от езерата в този горист район, което се пълни от подводни води.Стичащи се от планините при топенето на снеговете. Дълбочината му е 4-5 метра покрай бреговете, като водата бързо се затопля. Става за плуване и туризъм.
Ето и повече
http://en.wikipedia.org/wiki/Caumasee


# 709
  • София
  • Мнения: 9 346
Мереленда  Hug

Ох, аз си направих още няколко  комбинации и не знам с коя да играя, тази с която съм сега ми е много любима, но пък не знам дали е много по темата!

# 710
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 056
Ocaso айде спретни си една комбинация и се впускай в надпреварата  Crazy
Може пък и толкова да ни впечатлиш, да спечелиш и най- накрая да си зададеш темата за световното

# 711
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 400
Госпожичке, според мен си по темата. Тя е доста обширна.
Аз преди година или две, вече не помня кога се игра същото но бях с останките в Ефес Peace Вчера се сетих, не ми се търси сега темата, иначе бяха интересни дрешки Simple Smile


Плами я няма, но тя каза че ще е в София тези дни.
А, пък аз нали още не съм съвсем наред и не съм й звъняла. Дано другите да сте се организирали нещо.

# 712
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Да видяхме се със Сосчето и Селен  Peace Тиюн май нещо и тя не е успяла да се организира да дойде  newsm78 Жалко,че ти не дойде  Hug

Аз няма да играя,че нямам време да търся  Peace

# 713
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 400
Плами, радвам се че вие сте успели.
Скрит текст:
Аз няма как, уж се оправям, но още не съм за срещи Rolling Eyes Пия лекарства,а на какво приличам с хремите и кашлиците ooooh!
Нищо, друг път, дано имам повече късмет.

# 714
  • Мнения: 9 253
Hushpuppy Hug

Скрит текст:
Леле колко те разбирам Hug От кашлицата толкова ме боли глава,че нищо не ми помага Sad

# 715
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 400
Туон, да ни извинят другите, много, много Hug Hug Hug Praynig
Скрит текст:
Скрит текст:
самия ад е, вземи си Бронхикум или Бронхостоп да смучеш.
И глава, и не мога да спя като хората, нали ми виждаш поста от колко е.... Rolling EyesРядко се оплаквам толкова много, хората ме знаят друга...но, като изкарам 10 дена с болно дете и после и аз още толкова и ми идва да се , обеся някъде. А, така ми се пииват бирички, имам едно готино шампанско за края на ремонта/полукрая де Wink/.....дано да се оправя тези дни......ох, оплаках ти се Hug

# 716
  • Мнения: 1 892
Участвам в играта с
Бяла приказка
Скрит текст:
В северния край на пустинята Чихуахауа се намира, обградената от планинските вериги на планините Сакраменто и Сан Андрес, долина, известна като Басейн "Тулароса". В самото сърце на Тулароса се издига едно от чудесата на света - блестящите бели пясъци на Ню Мексико. Подобни на морски вълни, дюни от гипс покриват площ по-голяма от 300 квадратни мили. Дюните са в постоянно движение и непрекъснато се променят: растящи, издигащи се, после ненадейно потъващи, но винаги настъпващи напред. Бавно, но неуморно, белите пясъци завладяват нови и нови територии. Национален монумент "Бели пясъци"  защитава огромна част от най-големите в света поля от гипсови дюни, заедно с растенията и животните, които са успели да се адаптират към тези условия на живот.
Как се е образувало това чудо на природата?
Гипсът рядко се среща във формата на пясък , защото  е разтворим във вода. Дъждът би го отмил и би го отнесъл в морето. Тъй като Басейнът "Тулароса" няма излаз на море, дъждът, който разтваря гипса от планините Сакраменто и Сан Андрес,  се излива в басейна "Тулароса", където или се просмуква в почвата, или образува плитки басейни, които после преъсхват, образувайки кристалната форма на гипса, известна като селенит. По време на последната ледена епоха езерото Отеро покривало голяма част от басейна. Когато то пресъхва, се образува обширна територия, покрита с кристали селенит- Alkali Flat. Друго езеро е езсерото Луцеро, което се намира в югозападната част на басейна и което е най-ниската му точка. При  дъжд то се пълни с вода. Земята на Alkali Flat и  бреговете на езерото Луцеро са покрити със селенит, чиито кристали достигат дължина до 1 метър. Изветрянето и ерозията са разбили тези кристали на малки зрънца пясък, които са били отнесени от силните ветрове от югозапад, образувайки по този начин дюните. Те постоянно променят формата си и бавно се придвижват по посоката на вятъра, завладявайки безкрайните поля на Тулароса. Някои видове растения са се приспособили към тези условия, израствайки бързо, за да не бъдат затрупани от дюните. За разлика от пясъка от кварц, този от гипс не превръща енергията на слънцето в топлина, така че човек може да се разхожда бос по него дори и в най-горещите летни дни.

# 717
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Два неделни поздрава Heart Eyes

плаж в Исландия

и залива на Робин Худ в Йоркшир, Англия

# 718
  • Мнения: 14 453
Ау,Джой пак прекрасна!

# 719
  • Мнения: 9 253
Hushpuppy  Hug
Скрит текст:
Бронхикум  ми е сиропа за кашлица,ама ще пробвам и с таблетките.
При всяко кашляне се появява жестока болка все едно с шиш ми ръчкат мозъчето. Направо ми се иска да си сменя главата с друга.
Оплаках се Blush
И аз се извинявам Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт