Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 55 тема

  • 61 132
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 675
Значи съм в грешка  Blush Mr. Green

# 31
  • Мнения: 31 236
Страхотен гримьор блогър/
Невероятна. А жълтия и грим е...не мога да спра да го гледам.
Искам жълти гримове да показвате! Hug

# 32
  • Мнения: 2
ето един мой любим жълт look на Адриана Лима - екстравагантен, свежарски и летен
Скрит текст:

# 33
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 433
Shokoladche, коректор за озаряване или камуфлажен?



Точно жълтия грим на Линда си представях, но може би по-матов  Blush

Ел, непременно покажи каквото сътвориш   bouquet



Червилото на Дженифър много, ама много ми харесва, а и жълт лак бих носила, особено сега, като не ходя на работа и бутам количка  Party



Biancaneve., представих си те с жълто на горния клепач, а под долния тюркоазено синьо  Crazy

А, Ел днес какво тюркоазено червило показа  Crazy главозамайващо, Ел, покажи го пак, моля  Praynig   bouquet

# 34
  • Мнения: 134
Това е патешко жълто, което хич не ми е любимо, но ми харесва как й се е получило. Плюс точно такава очна линия ми е била винаги мн интересна, но не знам дали ще мога да си я направя.

# 35
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Аленка да изсветлява зоната под очите, но да не се набива в гънките и да стои грозно.  Thinking

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Аленка, благодаря за темата.   bouquet  bouquet  bouquet

Дайте идея за хубав коректор за зоната около очите.  Praynig Praynig Praynig
На Гарние е хубав

# 37
# 38
  • Мнения: 134
Алена, това за жълто и тюркоазено веднага ми се завъртя в главата, защото е по моята част, знаеш Simple Smile. Моята жълта сянка, заедно с цялата палитра май я изхвърлих.

относно коректор, всички английски блогърки, които следя хвалят постоянно два коректора: Nars Cream concealer(за него никой лоша дума не е казал в ютуб), както и на Буржоа един, който не му помня името, но е тип писалка, леко тумбеста и не е с четка, а нещо като гъбка. Обясних го едно, ама дано някой се сети как се казва.
Шоколадче, погледни и на Шанел: Коректор Перфекшън Simple Smile

# 39
  • Мнения: 31 236
Леле! леле! Вие сте лоши жени! Къде ги има тези червила...и трите!

Още жълто от Линда.

Последна редакция: нд, 08 юни 2014, 22:08 от densi

# 40
  • Мнения: 3 675
Аз пробвах жълтото от една тройка на Shiseido в комбинация с кафяво и възнамерявам утре да плаша хората по улицата с жълт грим  Mr. Green Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 4 428

Аааа, не, това не е дори жълтеникаво  Wink То на снимките така изглежда, но на живо си е чист зелен лайм  Grinning

Вдъхновихте ме с това жълто, ще взема да пробвам тези дни  Flutter
Последно време нещо ме е обзела гримова апатия  Rolling Eyes Нищо не ми е интересно от новите колекции, а и не ми се гримира особено...

# 42
# 43
  • Мнения: 3 675
Аз си спомням истерията около тези сини и зелени червила.
Спомням си, че и доста съфорумки си купиха, но ми е интересно дали ги носят и ако ги носят каква е реакцията на околните  Simple Smile

# 44
  • София
  • Мнения: 1 611
Тук има три цвята http://www.cherryculture.com/cosmetics/makeup/nyx/nyx-macaron-li … ;cat=0&page=1, единият от които точно жълто. Сигурно и в ибей ги има. Аз много харесах ментовото  Heart Eyes

+1 глас за Нарския коректор.

Edit: http://www.ebay.com/itm/3-NYX-Macaron-Lippies-Neon-pastel-lipsti … sh=item417fed6eda

Общи условия

Активация на акаунт