Re: ♥ GB - В очакване на слънцето ♥ Тема 98 Истина или предизвикате

  • 14 384
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 162
Терзи, според мен Мелда ще има общо с Ахмет, което ще е кофти, защото Севим взе да ми става симпатична.

Тери, да, утрешният рейтинг е най-точен.

И аз така мисля  Peace Той и помогна в много труден момент и сега е ред тя да му помогне  Peace
Досега не са давали допирни точки на Г и Мелда  Rolling Eyes въпреки,че е сестра на Жале,тя винаги беше вън от всички ситуации

# 31
  • София
  • Мнения: 9 365
Най-вероятно ще търсят актьор за Гюнеш, само ако имат потвърден втори сезон!

# 32
  • Мнения: 4 314
Не знам обаче на мен Ханде ми се вижда отслабнала

Керем също ,направо се е стопил , ама това сигурно от любовни емоции .....

# 33
  • Мнения: 7 162
Да не се окаже,че има някой незнаен близнак  newsm78 нали преди време беше излязла клюка за близначка,ама така и не ни показаха такава развръзка  Peace На Зейно ще и станат много двата Сайер младши  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 7 162
Не знам обаче на мен Ханде ми се вижда отслабнала

Керем също ,направо се е стопил , ама това сигурно от любовни емоции .....

на мен пък ми изглежда напълняла в краката  Joy Joy Joy обаче е мн разхубавена от доста време насам  Peace

# 35
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
А защо Гюнеш( ако е Корай) да е съгласен да подкрепи Глиста да вземе всичко от Сайер newsm78

# 36
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Не знам обаче на мен Ханде ми се вижда отслабнала

Керем също ,направо се е стопил , ама това сигурно от любовни емоции .....

на мен пък ми изглежда напълняла в краката  Joy Joy Joy обаче е мн разхубавена от доста време насам  Peace
  Не, явно дрехите и ъгъла на снимане ги прави различно да изглеждат  Naughty

# 37
  • Мнения: 4 314
ааааааааааааа там когато Кире беше пиян до джипа изглеждаше супер готино

Ели и Корай обвинява баща си за децата може би за това

И друго не мога да разбера сега Ахмед аджеба убиец ли е или не  newsm78 newsm78 newsm78

# 38
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
http://video.kanald.com.tr/gunesibeklerken/48Bolum/24694/
серията качена

# 39
  • Мнения: 7 162
Когато Зейно догонваше Керем по улицата беше мн забавно.Тя вика - Керем,пък той гледа по небето кой му говори  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 40
  • Мнения: 33 436
В колата преди да тръгне да целува К, Зейнеп е казала " Ще има ли момент, в който няма да те обичам"  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 41
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
И аз пак изгледах тая част - Керем пиян на покрива до прозореца на Зейнеп- колко много чувства показа за малко време ,как с лекота преминава от едно състояние в друго. Отчаяние,разкаяние, любов, болка,съжаление ......

# 42
  • София
  • Мнения: 30 280
И аз пак изгледах тая част - Керем пиян на покрива до прозореца на Зейнеп- колко много чувства показа за малко време ,как с лекота преминава от едно състояние в друго. Отчаяние,разкаяние, любов, болка,съжаление ......

И аз това гледах.  Heart Eyes

Интересно, че по време на целувката акцентираха в/у реакцията на Баръш, а не в/у Мела.  newsm78

# 43
  • София
  • Мнения: 9 365
Искаха да ни покажат, че Баръш е още влюбен в Зейно, според мен той също ще им прави мизерии!

# 44
  • София
  • Мнения: 30 280
Искаха да ни покажат, че Баръш е още влюбен в Зейно, според мен той също ще им прави мизерии!

И аз това си помислих.

Общи условия

Активация на акаунт