Re: ♥ GB - В очакване на слънцето ♥ Тема 98 Истина или предизвикате

  • 14 386
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 33 436
Искаха да ни покажат, че Баръш е още влюбен в Зейно, според мен той също ще им прави мизерии!

И аз това си помислих.
Да не я излъже и той, че са спали  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Тия хем уж ще финализират, хем заплитат още повече нещата. Върнаха Мела и Глисто в играта  Crossing Arms Разкараха май Джейн  Thinking

# 46
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
В последната сцена - равностойни противници-такива погледи извадиха и двамата,особено Кирето,
в Аксел като че ли имаше малко колебание  Naughty

# 47
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Мела я върнаха пак към поведението и отначало, а уж я бяха облагородили малко  Mr. Green

# 48
  • София
  • Мнения: 9 365
Мела я върнаха пак към поведението и отначало, а уж я бяха облагородили малко  Mr. Green
Това беше от стария екип, новия я върна обратно в екипа!
Според мен Аксел и Керем ще разплетат цялата история! Ще разберат, че Гюнеш е бил покровителстван от Мехмет, но е помагал на Керем, после ще разберат, кой е всъщност и ще разследват защо Корай се прави на друг!

# 49
  • Мнения: 7 162
В колата преди да тръгне да целува К, Зейнеп е казала " Ще има ли момент, в който няма да те обичам"  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 50
  • София
  • Мнения: 30 280
Озан беше много добър. Каква болка имаше за момент в погледа му на финала и след секунди погледът му изразяваше ярост.

# 51
# 52
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Озан беше много добър. Каква болка имаше за момент в погледа му на финала и след секунди погледът му изразяваше ярост.
Аксел имаше съмнения още отначало къде е прекарала Мела нощта, просто му трябваше потвърждение Naughty

# 53
  • София
  • Мнения: 9 365
Все си мисля дали няма да излезе, че преди толкова много години Али и Мехмет не са работили за саботирането на Сайер Холдинг, защото на няколко пъти в сериала  е намеквано, че Ахмет е бил страшен бизнесмен и всички са се страхували от него, никой не го е искал за конкурент. Може и това да е дразнело Али, винаги да е бил в сянката на великия Ахмет Сайер, а той да е бил посредствен бизнесмен!

# 54
  • Мнения: 7 162

 newsm78 това хич не го разбрах  Rolling Eyes

не излязоха ли временните цифри  Thinking че искам да си лягам вече  Mr. Green

Да ви кажа нямам търпение от сега за фрагмана  Whistling само да не ни дадат Тюла в него  #2gunfire искам да видя Мела как си оправдава пред Аксел  Mr. Green

# 55
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Влади, нещо не мога да схвана замисъла  newsm78

Погледнете другите "двойки" и вижте нашите Слънца- чок аркадашески поглед

# 56
  • София
  • Мнения: 9 365
Освен това забравих да напиша, че винаги съм си мислила, че Ахмет е невинен и, че ще излезе чист като сълза от всичките обвинения!

# 57
  • Мнения: 7 162
Все си мисля дали няма да излезе, че преди толкова много години Али и Мехмет не са работили за саботирането на Сайер Холдинг, защото на няколко пъти в сериала  е намеквано, че Ахмет е бил страшен бизнесмен и всички са се страхували от него, никой не го е искал за конкурент. Може и това да е дразнело Али, винаги да е бил в сянката на великия Ахмет Сайер, а той да е бил посредствен бизнесмен!

Няма да се учудя ако Мехмед е набъркан,защото мн пъти ни подсказаха,че има нещо скрито м/у тях с Ахмет.Ама не вярвам да има такава интрига с Али,те тепърва ни метнаха из дебрите на дневника му и вина му заради болестта на Баръш,сега да излезе друго  Rolling Eyes
Дали Ахмет е убил Мехмед  Rolling Eyes или ще излезе забъркан трети човек  Thinking Не вярвам да си позволи да прави такива неща на собствената си яхта  Peace

# 58
  • София
  • Мнения: 9 365
Според мен убиеца на Мехмет не е Ахмет, за мен от всички истории той ще излезе напълно чист!

# 59
  • Мнения: 7 162
Според мен убиеца на Мехмет не е Ахмет, за мен от всички истории той ще излезе напълно чист!

Ако не е той кой ще е...някой ,който има зъб на двамата,за да се крие Ахмет  Thinking Нещо около Гюнеш ще излезе сигурно  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт