Север-Юг - тема 17

  • 27 005
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 012
Роминка  Heart Eyes пристрастената  hahaha ми не е лъжа, ама само към Кивчо  Laughing
Яяяя, аз пък съм само регистрирана хахахаха А па у другата тема съм почетен член хихихихи а аз пиша най-вече тук ...

Пристрастена, само към Кивчо, и на мъжлето така съм обещала  Laughing Това с броенето хиче не ми е ясно, някаква сложна математика.
Зиз, видях бе, мац! И аз ти го лайкнах!  Heart Eyes

# 736
  • Варна
  • Мнения: 276
здравейте, мили мои дружки! не мога да се спра много у дома и не съм и писала, за четене да не говорим!
добре ли сте всички? надявам се всичко е наред при всяка една!
много прегръдки и целувки! Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

а от какво зависи ранга? горе в дясно ми пише ентусиаст, а на профила ми- регистриран!

# 737
  • Мнения: 18 607
Сладуркииии, ква е тази изненада беее ... хич не ми харесва новата визия  ooooh!
Роминка  Heart Eyes пристрастената  hahaha ми не е лъжа, ама само към Кивчо  Laughing
Яяяя, аз пък съм само регистрирана хахахаха А па у другата тема съм почетен член хихихихи а аз пиша най-вече тук ...
Стига муча ма...вече си почетен член... Joy hahaha hahaha Joy Joy
Ама ич не ми виде ранга начи... ooooh!


Видох ти го ма ... недей и ти муча  Joy Joy Joy даже те лайкнах  hahaha Знаеш ли колко ми дреме дали съм регистрирана или нещо друго  Laughing просто ми стана смешно!Добре, че не са ни барнали гащите, че тогава щеше да стане страшно ...

# 738
  • Мнения: 1 012
Петя!  Hug И аз нямам никакво време, ама не мога да си изоставя пристрастията  Hug

Момичета, май си е време да се прехвърляме вНОВА ТЕМА  Hug

# 739
  • Варна
  • Мнения: 276
няма ми ги гащурките!!! Shocked въх, убих ги тия! де са ми гащурята бре?! и вашите не ги виждам! newsm78

# 740
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Сладуркииии, ква е тази изненада беее ... хич не ми харесва новата визия  ooooh!
Роминка  Heart Eyes пристрастената  hahaha ми не е лъжа, ама само към Кивчо  Laughing
Яяяя, аз пък съм само регистрирана хахахаха А па у другата тема съм почетен член хихихихи а аз пиша най-вече тук ...
Стига муча ма...вече си почетен член... Joy hahaha hahaha Joy Joy
Ама ич не ми виде ранга начи... ooooh!

Видох ти го ма ... недей и ти муча  Joy Joy Joy даже те лайкнах  hahaha Знаеш ли колко ми дреме дали съм регистрирана или нещо друго  Laughing просто ми стана смешно!Добре, че не са ни барнали гащите, че тогава щеше да стане страшно ...

На мен па ми дреме, аз за един ранг живея...нъл съм Нарцис... Joy Joy hahaha

Цветке, тука са ти гащите...виж да не си ги забранила... Joy Joy hahaha hahaha

# 741
  • Мнения: 18 607
Петенце  Heart Eyes Hug wavey
аз ти ги виждам гащурите ...

Общи условия

Активация на акаунт