Боледуване на децата ни – тема 16

  • 30 606
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 5 950
. Пример - правила е n-брой бронхта, за не повече от 2-3 е пила АБ.

Как лекувате бронхитите?
Със сиропи - Флудитек предимно, случвало се е и Амбрекс да изпише док. + Вентолин инхалаторно, тъй като бронхитите са ни съпътствани със спазми. Хомеопатичните гранулки, които пие в добавка не ги споменавам, защото според мен те не биха излекували бронхита сами. Евала на педиатъра ни, наистина в болшинството от случаи успява да й спести АБ.

# 736
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Тоест сигурна си, че лекуваш бронхит по този начин, а не спазъм?

# 737
  • Мнения: 5 950
Сигурна съм, че лекувам това, което чува док на слушалка, а то в доста случаи е бронхит, да. Може би трябваше да спомена, че бронхитите не ги кара с Т(рядко се случва), та може и затова да е  Rolling Eyes

# 738
  • Мнения: 1 383
Гледам зелени сополки и някакви там бактерийки си обсждате. На нас последното ни / надявам се в близките 20-30 години да не се повтаря / ,, гостуване,,в болница беше май месец. Пускам го след Гергьовден на градина. А преди това месец сигурно не беше ходил. Ходи 4-5-6 дни и конюктивит,зелена хрема и естествено ш******а гадна кашлица. Един лекар,втори лекар и любимото ми ,, Нищо не чувам,, Та се замъквам  при началник отделението на болницата в която редовно лежим. Според него бронхит към пневмония. Така и не се разбра какво точно е понеже не дадох снимка да правят. Самасе натиснах тогава да останем, че ме беше шубе. Взимат хората носен и  гърлен секрет - и в двете Хемофилис инфлуенце. Та значи ми направи впечатление, че в болницата 6 приема на венозен Амикацин и за вкъщи имахме по антибиограма 2 опаковки Сумамед да пием за 6дни. Чак след свършването на Сумамеда се поправиха сополите. Тогава в болницата и с УНГ се консултирахме, та той каза само с физиологичен да третирам, за да почива лигавицата малко ида оставя АБ-тата да морят тази бактерия. Поне за този случай тогава. Ама ми е още чудно каква беше тая упорита гад при 2 АБ-та да не минава.

Иначе ние доволно си подкашляме. Чакам да мине още време от Макситрола и отивам за МБ. Почнах го с мед, ракия, олио и Амбрекс включих. Носа само промивам. Лошото е че аз съм от следобяд днес на работа и вечерта не съм сигурна майка ми колко ще му дава бабините илачи.

# 739

Общи условия

Активация на акаунт