Кой е най-ефикасният антицелулитен крем?

  • 74 273
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 348
Да....може и на лични и доволна ли си?

# 16
  • Мнения: 148
Аз ползвам на Виши,но нещо не съм доволна и сега съм се огледала в този немския със загряващо действие-кройтерхоф.Имате ли отзиви за него?

# 17
  • Мнения: 298
 Krauterhof съдържа кофеин

# 18
  • Мнения: 148
Значи би следвало да е добър  bouquet

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Не знам дали е добър,но толкова много ми пари при обилно намазване,че ми е невъзможно да го ползвам.Поради тази причина не мога да установя дали действа.Сега си взех гела на Venus,дано позаглади малко от малко.Ако ми хареса съм решила да го смеся с остатъка от Кройтерхоф и така да го измажа и него.

# 20
  • Мнения: 1 201
Аз съм доволна от Кройтерхоф. Използвам го от месец и ми прави впечатление, че бедрата ми се позагладиха малко Peace Взела съм си 2 опаковки антицелулитна кал на Venus, но все още не съм я използвала, а прочетох доста положителни мнения.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 760
Такава кал и аз ползвах 2 пъти,ама за ефект не мога да говоря  Blush Много кофти птоцедура- нанасяш,слагаш фолио, не можеш да седненеш......
Иначе ,Кройтерхофа -да пари ама до един момент......
Аз на антицелулитни не съм ходила- ходя на лечебен масаж ,загледах козметиката на масажистката и тя ми препоръча този  Peace

# 22
# 23
  • Мнения: 910
Чак невероятен не бих казала. Ползвала съм го, и ампулите им за отслабване съм ползвала.

В момента ползвам гел на Кройтерхоф. Преди това ползвах 10 дни серума им, ама така са го изчислили, че наистина ми стигна за 10 дни.  Joy Виждам резултати, малко, но се вижда. Сега продължавам с гела и се надявам нещата да отидат към още по-добро.
За който се интересува- серум-11-12 лв,гел-10-11 лв. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 298
Чак невероятен не бих казала. Ползвала съм го, и ампулите им за отслабване съм ползвала.

В момента ползвам гел на Кройтерхоф. Преди това ползвах 10 дни серума им, ама така са го изчислили, че наистина ми стигна за 10 дни.  Joy Виждам резултати, малко, но се вижда. Сега продължавам с гела и се надявам нещата да отидат към още по-добро.
За който се интересува- серум-11-12 лв,гел-10-11 лв. Simple Smile

Аз също в момента ползвам този http://apteka.framar.bg/30030500/%D0%B0%D1%81%D0%B0%D0%BC-%D1%81 … -50-%D0%BC%D0%BB-   
7 дни се мажа вече с него ,по един път на ден ли да се мажа или два пъти

# 25
  • Мнения: 910
 Аз се мажех само вечер, след душа.

hahaha Мислех, че серумът пари, ама гелът...леле мале...хем малко сложих снощи... Joy

# 26
  • Мнения: 156
Ползвала съм гела на Кройтерхоф много бях доволна от него  Wink супер много пари зареди това се слага по-малко  Grinning Grinning



# 27
  • Мнения: 910
За колко време ти стигна? Имам чувството, че ще го ползвам месеци ThinkingКоето ми харесва де, за такава цена е добре количеството.

То си пишеше да се слага малко...и добре, че пишеше, че аз, както обичам да мажа с шепите щеше да стане олеле майко Joy

# 28
  • Мнения: 156
За доста време около 3 месеца някъде ако не и повече  #Crazy което излиза доста изгодно за тази цена

# 29
  • Мнения: 298
За доста време около 3 месеца някъде ако не и повече  #Crazy което излиза доста изгодно за тази цена

за кой гел говорите ,аз нещо несъм в час Joy

Общи условия

Активация на акаунт