Кой е най-ефикасният антицелулитен крем?

  • 74 319
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 298
Здравейте момичета,понеже съм се сложила малко на диета искам да питам кой антицелулитен крем използвате и от кой има голям ефект Thinking Thinking Thinking

Последна редакция: сб, 04 юни 2016, 09:58 от Редактор*

# 1
  • Мнения: 1 308
За себе си не съм го открила все още, а съм пробвала различни. Зная, че с утайка от кафе под душа се намалява целулитът, както и прием на вода и повече движение + масажи.

# 2
  • Мнения: 298
За себе си не съм го открила все още, а съм пробвала различни. Зная, че с утайка от кафе под душа се намалява целулитът, както и прием на вода и повече движение + масажи.

аз четох някъде за Леокрема бил най ефикасният  Thinkingа дано

# 3
  • София
  • Мнения: 2 701
Само с крем се съмнявам да се маха целулит. Определено трябва да е комбинация от спорт, масажи, хранене, вода... Така че ако я има комбинацията почти всеки крем би бил ефикасен. В момента ползвам на Билка с грозде- доволна съм  Peace

# 4
  • Мнения: 298
Само с крем се съмнявам да се маха целулит. Определено трябва да е комбинация от спорт, масажи, хранене, вода... Така че ако я има комбинацията почти всеки крем би бил ефикасен. В момента ползвам на Билка с грозде- доволна съм  Peace

е да трябва и малко движение нестава само с крем ,но понеже има много се чудех кой да купя

# 5
  • Мнения: 115
И аз съм ползвала този на Леокрема, но без спорт само с крем не мисля, че има как. А някой да препоръча какъв тим масаж е най-ефикасен?

# 6
  • София
  • Мнения: 2 701
От известно време си правя масаж с мед, идеята я видях от тук: http://zajenata.net/index.php?option=com_content&view=articl … &Itemid=10625. Ползвам 2 лъжици мед и 5 капки масло от грейпфрут. Изкараха веднъж 14 дни, направих почивка и сега отново съм почнала. Мога да кажа че съм много доволна, обаче доста боли. Също препоръчвам и масаж с вендузи.
Има тема за целулита, в която има много полезна информация:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=777026.0

# 7
  • София
  • Мнения: 130
Здравейте,момичета Simple Smile
Аз още кърмя,бебчо е в 7-я месец и се чудех,дали има такъв крем,който да не е вреден и да мога да използвам.Чувала съм добри отзиви за Мустела и уж бил изцяло на билкова основа.
Аз преди това съм използвала един доста евтин крем,който в последствие се оказа и много добър,защото имаше видим ефект след по-малко от месец.Кремът е Аураслим.И тогава се убедих,че цената не означава непременно,че е най-добрия или обратното.Когато го използвах правех и диета,но за упражнения нямах време,ама крема подейства Simple Smile свалих 6-7кг. Simple Smile Но за сега не е уместно да го използвам Sad и си търся нещо безвредно,ако има такова изобщо.

# 8
  • Мнения: 115
koikoii а имаше ли ефект при теб от този масаж след първите 14 дни? Благодаря за линковете

# 9
  • София
  • Мнения: 2 701
koikoii а имаше ли ефект при теб от този масаж след първите 14 дни? Благодаря за линковете
На мен масажите ми ги прави мъжът ми. И двамата забелязваме резултати. Дори виждам разлика, понеже през първите 14 дни наблягаше основно на дупето и краката отзад и там целулитът ми е намалял, а отстрани се личи повече. За това сега наблягаме и в тези зони.
Аз не съм от най-сериозните, но последния месец се старая и освен масажите с мед, в останалите дни правя с вендузи, всеки ден правя клекове и се мажа с антицелулитен гел.
Преди да си купя крема на Билка с грозде, ползвах един крем от Самоздрав за корекция на тялото: http://www.samozdrav-bg.com/%D0%9B%D0%B5%D1%87%D0%B5%D0%B1%D0%BD … B0?product_id=703, от него също съм доволна.

# 10
  • Мнения: 298
Аз понеже никъде не го намерих крема на Леокрема ,мъжът ми купи серум на  Krauterhof от 50мл. намазах се снощи ,загрява доста около 15 мин ,дали е добър незнам ,някой ползвал ли го е

# 11
  • Мнения: 19
Анти целулитен крем задължително трябва да садържа кафе! Много за ефективни тези!

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 768
И аз съм с Кройтерхоф,препоръча ми го масажистката  Peace

# 13
  • Мнения: 349
Извинявам се за спама....но при кого ходиш на масаж?

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 768
Извинявам се за спама....но при кого ходиш на масаж?
В смисъл? При масажистка във Варна ,името на салона ли искаш?

# 15
  • Мнения: 349
Да....може и на лични и доволна ли си?

# 16
  • Мнения: 148
Аз ползвам на Виши,но нещо не съм доволна и сега съм се огледала в този немския със загряващо действие-кройтерхоф.Имате ли отзиви за него?

# 17
  • Мнения: 298
 Krauterhof съдържа кофеин

# 18
  • Мнения: 148
Значи би следвало да е добър  bouquet

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Не знам дали е добър,но толкова много ми пари при обилно намазване,че ми е невъзможно да го ползвам.Поради тази причина не мога да установя дали действа.Сега си взех гела на Venus,дано позаглади малко от малко.Ако ми хареса съм решила да го смеся с остатъка от Кройтерхоф и така да го измажа и него.

# 20
  • Мнения: 1 201
Аз съм доволна от Кройтерхоф. Използвам го от месец и ми прави впечатление, че бедрата ми се позагладиха малко Peace Взела съм си 2 опаковки антицелулитна кал на Venus, но все още не съм я използвала, а прочетох доста положителни мнения.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 768
Такава кал и аз ползвах 2 пъти,ама за ефект не мога да говоря  Blush Много кофти птоцедура- нанасяш,слагаш фолио, не можеш да седненеш......
Иначе ,Кройтерхофа -да пари ама до един момент......
Аз на антицелулитни не съм ходила- ходя на лечебен масаж ,загледах козметиката на масажистката и тя ми препоръча този  Peace

# 22
# 23
  • Мнения: 910
Чак невероятен не бих казала. Ползвала съм го, и ампулите им за отслабване съм ползвала.

В момента ползвам гел на Кройтерхоф. Преди това ползвах 10 дни серума им, ама така са го изчислили, че наистина ми стигна за 10 дни.  Joy Виждам резултати, малко, но се вижда. Сега продължавам с гела и се надявам нещата да отидат към още по-добро.
За който се интересува- серум-11-12 лв,гел-10-11 лв. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 298
Чак невероятен не бих казала. Ползвала съм го, и ампулите им за отслабване съм ползвала.

В момента ползвам гел на Кройтерхоф. Преди това ползвах 10 дни серума им, ама така са го изчислили, че наистина ми стигна за 10 дни.  Joy Виждам резултати, малко, но се вижда. Сега продължавам с гела и се надявам нещата да отидат към още по-добро.
За който се интересува- серум-11-12 лв,гел-10-11 лв. Simple Smile

Аз също в момента ползвам този http://apteka.framar.bg/30030500/%D0%B0%D1%81%D0%B0%D0%BC-%D1%81 … -50-%D0%BC%D0%BB-   
7 дни се мажа вече с него ,по един път на ден ли да се мажа или два пъти

# 25
  • Мнения: 910
 Аз се мажех само вечер, след душа.

hahaha Мислех, че серумът пари, ама гелът...леле мале...хем малко сложих снощи... Joy

# 26
  • Мнения: 156
Ползвала съм гела на Кройтерхоф много бях доволна от него  Wink супер много пари зареди това се слага по-малко  Grinning Grinning



# 27
  • Мнения: 910
За колко време ти стигна? Имам чувството, че ще го ползвам месеци ThinkingКоето ми харесва де, за такава цена е добре количеството.

То си пишеше да се слага малко...и добре, че пишеше, че аз, както обичам да мажа с шепите щеше да стане олеле майко Joy

# 28
  • Мнения: 156
За доста време около 3 месеца някъде ако не и повече  #Crazy което излиза доста изгодно за тази цена

# 29
  • Мнения: 298
За доста време около 3 месеца някъде ако не и повече  #Crazy което излиза доста изгодно за тази цена

за кой гел говорите ,аз нещо несъм в час Joy

# 30
  • Мнения: 156
За доста време около 3 месеца някъде ако не и повече  #Crazy което излиза доста изгодно за тази цена

за кой гел говорите ,аз нещо несъм в час Joy


гела на Кройтерхоф

https://shop.bionat.bg/bg/%D0%B0%D1%81%D0%B0%D0%BC/kr%C3%A4uterh … 0%B3%D0%B5%D0%BB/

# 31
  • Мнения: 194
От скоро имам този:
http://apteka.framar.bg/30039229/%D0%BB%D0%B8%D0%B5%D1%80%D0%B0% … 100-%D0%BC%D0%BB-

след като го измажа (100 мл.. скоро ще е) ще изкача мнение  Peace

# 32
  • Мнения: 888


Доволна съм от този антицелулитен гел на Nivea. Не мирише на лекарства, не пари и не ми се показват вените от него.

# 33
  • Мнения: 257
Аз използвам на Bioten. Има различни видове - крем, гел и скраб (но на мен крема не ми харесва, тъй като трябва повече разнасяне). Първо се къпя със скраба, след това мажа с гел. Да отбележа, че като се намажа и вместо с ръце да трия, използвам масажор.

# 34
  • Мнения: 3 269
Avon Cellu Break наистина ми махна наченките на целулит.  PeaceПреди това съм давала немалко пари за Лиерак, от който ефектът беше 0.

# 35
  • Мнения: 6
Аз съм ползвала много кремове на все различни марки и някой бяха без ефект друи едва едва се забелязваше и от както ми препоръчаха колежките антицелулитен крем CELLUPRO  вече нямам проблеми.

# 36
  • Мнения: 1 325
Аз съм чела, че антицелулитните кремове само обезводняват кожата и така има малък ефект, който обаче е временен. Те не се борят с целулита, а просто го прикриват леко. Доста съм изчела по въпроса и за мен има само 1 решение - смъкване на процента мазнини. В тези кремове хич не вярвам, колкото и да са скъпи, те не могат да ти махнат мазнините. newsm78

# 37
# 38
  • Мнения: 39 409
Ползвам гела на Койтерхоф и аз. Обаче се мажа, слагам термо клин и се качвам на кростренажора за 30 минути на ден. За съжаление за повече нямам воля. Потене има. Клина е доста мокър, а баджака загладен.
Мисля си, че такива кремове само видимо премахват целулита. Демек той си седи, просто външния вид на кожата е по- здрав.

# 39
  • Мнения: 6
На мен ми подариха наскоро антицелулитен гел на Evora ( немски) някой ползвал ли го е? Аз един път се намазах, но имах леко парене и кожата ми стана червена възможно ли е да е алергична реакция или просто е по силен, а аз съм сложила повече. Благодаря

# 40
  • Мнения: 1
Здравейте! Нова съм в този "форум" и, в интерес на истината, си направих профил главно заради тази тема за антицелулитните гелове, за да споделя мнението си с вас. Преди известно време си поръчах антицелулитната програма на KräuterhoF (серум, ексфолиращ душ-гел и гел). Комплектът струваше по-малко от 35лв. (с доставката). Първо се започва 14-дневна "ударна" терапия със серума, след което програмата си продължава с гела. Веднъж-два пъти в седмицата със себе си под душа взимам и душ-гела. Ползвам го (серума) от по- малко от 12-13 дни и (колкото и странно и за някои невъзможно да звучи) съм страшно доволна и резултатите са на лице. Четох доста коментари, че много парел, щипел, не се търпял и т.н.... ако не слагаш в индустриални количества, т.нар. "парене" (лично за мен) е леко затопляне, което дори бих определила като приятно. А и щом пари значи действа...😊 С две думи: Горещо го препоръчвам!

# 41
  • Мнения: 630
Препоръчаха ми антицелулитната програма на Lierac.
Все още не съм пробвала, но смятам да опитам.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 768


Доволна съм от този антицелулитен гел на Nivea. Не мирише на лекарства, не пари и не ми се показват вените от него.
Може ли снимка?
Търся си антицелулитен без термо или куул ефект .

# 43
  • Мнения: 6
Извинявам се, че подновявам темата но ви следя коментарите и темите.. Та исках да споделя моето мнение и аз си купих този кроитехорф и не е чак толкова загряващ или по скоро постепенно отшумява това '' горене'', но това мисля, че е много добре вечер си слагам от него а сутрин на кокона масажния крем за стрии отсвякаде съм се подредила макар и да не са чак толкова фрапиращи е хубаво да се вземат мерки от по ранен етап Simple Smile. Малко тренировки клекове, коремни, бягане по добър избор за здравословна храна и ВОДА тя е много важна! - разнася целулита така ми препоръча фармацефката. 🤗🤗 Четох много позитивни мнения и се надявам той да ми е спасението. 👌

# 44
  • Мнения: 36
Здравейте.
И аз съм ползвала крема на кроитехорф и съм много доволна. Слагах го вечер след баня и се "увивах" в кухненско фолио. След първата седмица вече имаше ефект, съчесано с велотренажор и мн вода.
Сега висях във фб, че имат нов крем body lift. Дали вече се предлага на нашия пазар и дали може да се съчетае с антицелулитния крем? Има пак такъв крем на m.asam. Имате ли мнения за него?
Благодаря за споделените мнения Simple Smile

# 45
  • Мнения: 1
Аз в момента ползвам тези кремове за тяло и съм доволна. https://multimask.eu/product-category/body-creams/ Heart Decoration

Общи условия

Активация на акаунт