Звездни компромати- 211 част

  • 55 612
  • 750
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 455
Връщам се малко назад към скандала между сестрата на Бионсе и Джей Зи. Незнаех, че Соландж е написала тази песен за сестра си:
http://www.youtube.com/watch?v=iK9Iio7WgaI

Ако е истина, то тя е много талантлива и наистина стои в сянката на Бей и Джей. Много неприятно така...

# 31
  • Мнения: 213
http://---/n/blagoj-v-razvod-zaradi-zhenata-na-hristo-sirakov.84747.html

Ако това е вярно ( като гледам снимките май е)...с чисто сърце мога да кажа ( не че не съм и преди), че тоя Благо е най-голямото леке и нещастник евър... А жена му...- горката тя!!  ooooh! Не, че и тя не е по-малко глупава...

п.с. нещо с линка ми не действа , не знам как да го оправя... става въпрос , че Благо Джизъса и новата на Ицо 100те манекенки били заедно и Христина ги била сгащила

# 32
  • Мнения: 5 892
Очакваше се ... Благо винаги ще си остане к*рвар, оная патка винаги ще му прощава. Не е наред с главата тази жена.
Пък какво му харесват жените на тоя, никога няма да разбера Crazy.. Марийн Гущеров ми е по-привлекателен от Благо...

# 33
  • Мнения: 31 289
И Яне Янев ми е по-секси от Благо! Stop

# 34
  • Мнения: 213
Съгласна съм и с 2те ви. Благо Джизъса само буди неистов смях в мен... Няма да забравя едно интервю, в което така се беше намазал с глос/гнац, че умрях да с смея hahaha....Тоя е пълен тъпак!!

# 35
  • Мнения: 8 540
И Яне Янев ми е по-секси от Благо! Stop
за малко ме  задавиш с кайсията която хапвам,като ти прочетох поста  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 31 289
И Яне Янев ми е по-секси от Благо! Stop
за малко ме  задавиш с кайсията която хапвам,като ти прочетох поста  Mr. Green
Ми не е ли вярно?! Whistling
Не е Благо тъпак, жена му къде блее, та не му бие един футболен шут с глос и много гел, в задника?

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
И Яне Янев ми е по-секси от Благо! Stop
за малко ме  задавиш с кайсията която хапвам,като ти прочетох поста  Mr. Green
Ми не е ли вярно?! Whistling
Не е Благо тъпак, жена му къде блее, та не му бие един футболен шут с глос и много гел, в задника?

Сигурна съм, че ще му хареса  Mr. Green
Голям мазньоч е тоя БлагУ.

# 38
# 39
  • Мнения: 3 331
Не знам какво, но има нещо в Мария Шарапова, което не ми харесва. Чудя се дали е едрата й структура /по принцип не харесвам едри и върлинести жени/ или сериозната й физиономия  Thinking
А пък до Григор ми прилича на абсолютна лелка. Не знам колко им е разликата.
И на мен не ми харесва Шарапова Crossing Arms Прекалено едра ми е и безлична.

# 40
  • Мнения: 9 144
Безлична?
Добре  Laughing

Не знам какво, но има нещо в Мария Шарапова, което не ми харесва. Чудя се дали е едрата й структура /по принцип не харесвам едри и върлинести жени/ или сериозната й физиономия  Thinking
А пък до Григор ми прилича на абсолютна лелка. Не знам колко им е разликата.

Прекалено висока е, затова изглежда по-едра.
4 г. е по-голяма от него (тя 27 г., той 23 г.).

Просто тя е със съвсем друг мащаб спрямо останалите жени...
Не мисля, че изглежда лелка, за разлика от Динара Сафина (в средата), зависи от снимките. Халеп (вдясно) за мащаб е 168см.
http://www1.pictures.zimbio.com/gi/Maria+Sharapova+Mutua+Madrid+ … +Z_6zaMKj2-nl.jpg

# 41
  • София
  • Мнения: 23 107
Мария Шарапова изобщо не ми харесва. Това, че има страхотни крака не я прави привлекателна в моите очи. Нищо не ми харесва в лицето й, някак си не ми стои одухотворена. А и когато има мачове с нея, коментаторите понякога споменават разни нейни изказвания, заради които ми пада съвсем в очите. Стои ми злобна... Абе не мога да го обясня, но не ми изглежда добър човек.

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Мария Шарапова изобщо не ми харесва. Това, че има страхотни крака не я прави привлекателна в моите очи. Нищо не ми харесва в лицето й, някак си не ми стои одухотворена. А и когато има мачове с нея, коментаторите понякога споменават разни нейни изказвания, заради които ми пада съвсем в очите. Стои ми злобна... Абе не мога да го обясня, но не ми изглежда добър човек.

И на мен. Има нещо кофти в излъчването й. Изглежда на жена, която е с труден характер и често е сръбана. Може и да не е така, разбира се, но излъчването й е студено.
Бумър, въобще не мисля, че е грозна или нещо от сорта. Но не е и някоя кой знае каква красавица. Няма да се учудя ако Григор ходи с нея, за да се рекламира. Все пак доста хора научиха за него покрай връзката му с нея.

# 43
# 44
  • Мнения: 46 558

Ооо, краката й наистина са страхотни  Heart Eyes
Самата форма е много красива и стои добре на всеки ръст. Оформени, без да са нито мускулести, нито кльощави.

Общи условия

Активация на акаунт