Децата на АРТ технологиите - размисли и страсти №7

  • 19 451
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 39 399
ми тя Пенка пее, ма кой да я слуша.
мойто се е разбесняло и като гледам скоро няма да се успокои

# 16
  • Мнения: 6 624
Интересно, застъпничката на тезата, че близнаци се гледат лесно и отглеждането не я плаши - вече си търси гледачка Joy Joy Joy Joy само броени дни след раждането и прибирането у дома Shocked Shocked #Shocked

Наде, може би, за да е свободна в отглеждането на останалите 12 броя Mr. Green


Не мила, още 14 броя... Flutter

# 17
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Какви 12-14 броя?  #Shocked

# 18
  • Мнения: 6 624
Още толкова могат да се гледат с песен Шоко Wink Ма нека първо двете ги изгледаме с гледачка hahaha hahaha

# 19
  • Мнения: 39 399
Казвам го тука, казвах го и на нея- не и прави чест да играе беквокал оттатък, а да иска помощ от нас. Като сме прости и посредствени, за какво и трябваме ние  Thinking
Ако мога помагам на всеки, още повече недоносените деца са ми голяма болка.
Явно и днес ме е напекло слънцето  Mr. Green

# 20
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Аз изядох една купичка супа и сега направо имам чувството, че ще се пръсна.  ooooh!

# 21
  • Мнения: 6 624
Казвам го тука, казвах го и на нея- не и прави чест да играе беквокал оттатък, а да иска помощ от нас. Като сме прости и посредствени, за какво и трябваме ние  Thinking
Ако мога помагам на всеки, още повече недоносените деца са ми голяма болка.
Явно и днес ме е напекло слънцето  Mr. Green
Peace Peace Peace

Сигме евалла. Ние сме силни жени и трябва да можем да казваме истината в очите. Още повече, че въпросната персона стана повод за интиригите през предходните десетина дни. Дано да си вземе поука Hug

# 22
  • Мнения: 39 399
Да, грозно стана. Още повече че в тая тема сме били бая време.
Но като се замисля тука ми е по-добре. Не се чувствам виновна, че трябва да напиша някое притеснение  или радост за детето си без да дразня никой  Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 23 169
хайде стига вече, наши, ваши, моля ви се.
хич не са приятни конфликтите, все някой трябва да се въздържи.  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 6 624
Бамба, по-добре се въздържай от силни емоции мила Hug Laughing

# 25
  • Мнения: 39 399
бамба, дебеленчо беше ли превъзбуден от ваксината за морбили, че това е като подивяло  newsm78
първо заспа към 4 следобяд, сега не мога да я стигна да я сложа да спи.

# 26
  • София
  • Мнения: 23 169
не, нищо му нямаше, след 2-3 седмици му се поду лимфен възел само, това беше страничния ефект.

# 27
  • UK
  • Мнения: 5 999
Аз минах на тема играчки Mr. Green
кажете ми/покажете/ какви занимателни играчки вземате за децата си? искам нещо хем занимателно, хем развиващо го newsm78

и какви гърнета ползвате? рекламират ми едни музикални, ама се чудя за тази работа струва ли си да се дават толкова пари newsm78


ние се опитваме вече да седим ( е сега, все още клюмаме напред Joy), ама сме много упорити, иначе hahaha



А и да питам и друго Crazy
В 6 месец взема ли се кръв(от вена или пръстче Rolling Eyes) и урина на бебетата? Чета в отчетната, че на някои им давали такива направления на други пък не newsm78 и някакъв ехограф споменават Thinking

# 28
  • Мнения: 39 399
кокона, на тая възраст много не задържат вниманието на играчките. слагай ги на активната гимнастика. за друго не се сещам.
щом искат да седят слагай ги на ъгъла на дивана и ги подпри с възглавници. те като се уморят сами ще си легнат или ще заплачат.

за кръв- на мойто са му взимали, но това е по преценка на неонатоложката. за другите деца не знам как точно седи въпроса. на годинка е задължително кръв и урина.

# 29
  • Мнения: 3 846
мойто дЕти заспа след банята - милия си легна гладен Sad заспа в ръцете на баща си докато се оправя и седна да го кърмя

Общи условия

Активация на акаунт