Кратки въпроси – бързи отговори

  • 350 947
  • 6 192
  •   1
Отговори
# 3 795
  • София
  • Мнения: 4 429
Mr. Smith, прав си, но явно ме е заблудило това,
 че AdwCleaner е програма на Malwarebytes, а той става за MAC и върши същата работа.

Така че, ако се разрови в сайта, щеше да открие това



   
Премахва рекламен и нежелани програми
Смазва рекламния софтуер и потенциално нежеланите програми, които забавят вашия Mac. Вашият опит с Mac ще остане чист и девствен.
 

Последна редакция: нд, 05 юли 2020, 11:52 от Mari_Mar

# 3 796
  • Мнения: 339
Получих покана за приятелство във фейсбук от познат, която не приех веднага. Като си влязох пак във фейсбук след около седмица поканата беше изчезнала. Искам да разбера дали от фейсбук се изтрива автоматично след определен период, ако не се приеме или той си е отказал поканата.

# 3 797
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Последно мисля, че ги направиха да стоят за постоянно. Докато някоя от двете страни я откаже. Както поканеният може да откаже, така и канещия може да оттегли поканата.

# 3 798
  • София
  • Мнения: 6 177
Получих покана за приятелство във фейсбук от познат, която не приех веднага. Като си влязох пак във фейсбук след около седмица поканата беше изчезнала. Искам да разбера дали от фейсбук се изтрива автоматично след определен период, ако не се приеме или той си е отказал поканата.

Явно познатият ти е оттеглил поканата.
Аз имам висяща от 19 седмици, от приятел на приятел, която нямам намерение да приемам, но незнам защо не съм изтрила още.


Какво означава получен мейл "добавихте услуги, които бяха регистрирани с друг потребителски профил с код за сигурност"?
Значи ли създаден нов профил, ако да, защо съобщението идва на мейла на стария профил?
Като вляза в самия профил, никъде не виждам такова нещо.
Ако някой е наясно нека ми обясни.

Не става ясно за какви профили и добавени услуги става въпрос, но много прилича на фишинг.
Дано не си влязла през предложения от тях линк.

# 3 799
  • Мнения: X
И според мен е фишинг. И аз, дето се казва "вряла и кипяла" в това, от разсеяност цъкнах на фишинг уж от Easy Pay, и чак като чинно си въведох данните на картата, се сетих, че аз всъщност не плащам през Easy Pay! Добре че картата виртуална, ама се наложи да я сменя...

# 3 800
  • Пловдив
  • Мнения: 2 797
Незнам къде и затова реших да пробвам тук, на тези игрите-приложения каква е врътката, та да успееш да ги минеш с три звездички, всъщност да успееш да направиш повече точки

# 3 801
  • Мнения: 1 860
Kak да блокирам мейли от нежелани сайтове в гмейла и яху?
Без да се налага да влизам по сайтовете, че не знам паролите там.
Мерси

# 3 802
  • Мнения: X
Сайтове, за чиито мейли си се абонирала ли? Просто се отпиши от линка в мейла, не ти трябва парола за това.

# 3 803
  • Мнения: 19 087
Как да направя така, че на телефона да не ми отваря по подразбиране линковете в Ми браузър, а да използва Хром?

# 3 804
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Как да направя така, че на телефона да не ми отваря по подразбиране линковете в Ми браузър, а да използва Хром?
Settings/Apps/Manage apps. Трите точки горе вдясно. Default apps.
Сменяш там браузъра по подразбиране.

# 3 805
  • Мнения: 19 087
Как да направя така, че на телефона да не ми отваря по подразбиране линковете в Ми браузър, а да използва Хром?
Settings/Apps/Manage apps. Трите точки горе вдясно. Default apps.
Сменяш там браузъра по подразбиране.

Само че не дава да го сменя.

# 3 806
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Тази снимка от кой браузър е?
Оттам не можеш да го смениш. Default apps намери ли? Оттам се променя, не оттук.
Дори там има най-долу опция Reset to defaults. Ползвай първо нея, след това задавай браузър горе.

# 3 807
  • Мнения: 19 087
Тази снимка от кой браузър е?

Е, от никой. Това е просто снимка на настройките.

# 3 808
  • Мнения: 8 873
Получих покана за приятелство във фейсбук от познат, която не приех веднага. Като си влязох пак във фейсбук след около седмица поканата беше изчезнала. Искам да разбера дали от фейсбук се изтрива автоматично след определен период, ако не се приеме или той си е отказал поканата.
според мен не се изтрива от ФБ, аз лично, имам мн стари покани, които не съм приела.

1. Влезте във "Фейсбук".

2. Натиснете бутона "Покани за приятелство" (Friend Requests).

3. Изберете "Преглед на всички" (View All) от падащото меню.

4. Изберете "Преглед на изпратените покани" (View Sent Requests).

Ще ви излезе списъкът с всички хора, които са ви отказали приятелство от 2007 г. досега.

# 3 809
  • Мнения: 4 872
Скрит текст:
Как да направя така, че на телефона да не ми отваря по подразбиране линковете в Ми браузър, а да използва Хром?
Settings/Apps/Manage apps. Трите точки горе вдясно. Default apps.
Сменяш там браузъра по подразбиране.

Само че не дава да го сменя.

Като кликнеш в/у Mi browser, не ти дава избор за друг, така ли?
Виж това видео дали ти върши работа

Общи условия

Активация на акаунт