Кратки въпроси – бързи отговори

  • 352 533
  • 6 192
  •   1
Отговори
# 4 515
  • Мнения: 19 251
На лаптопа ми нещо много сийдва. Спрях торентите, които се виждаха, и пак продължава, до степен, че прекъсва интернет-връзката. Как да видя какво сийдва и да го спра?

# 4 516
  • Мнения: X
кои парцели са ПИ или Упи. Поне това. Но и канализация, ток... дали може?
Избирате парцела или група парцели и в ляво излиза информация. Има ограничение в боря.
Инфраструктура - не! За това трябва ГИС който обикновено се поддържа от общината и е платен

# 4 517
  • Варна
  • Мнения: 1 926
Таблет
Таблет LENOVO TAB M8 HD - https://www.technopolis.bg/bg/Tableti/Tablet-LENOVO-TAB-M8-HD-WI … 5G0091BG/p/519106
или
ТАБЛЕТ SAMSUNG GALAXY TAB A8 - https://www.technomarket.bg/tableti/samsung-galaxy-tab-a8-32gb-t … 90-black-09174754
Трябва ми бюджетен, няма да се ползва за игри,музика и снимки. Едно малко приложение, което в момента работи на 512 МБ Рам ще се качи и  евентално някоя навигация напр. Waze.
Даже търсих 7 инча, но са все с 1 ГБ РАМ.
И последен въпрос, на Prestigio мога ли да се доверя?

# 4 518
  • Мнения: 1 479
Здравейте!
Някой да има проблем с пощата на Дир.бг последните дни? Струва ми се, че проблемът е при тях. Пак нещо са скапали. Neutral Face

# 4 519
  • Мнения: 1 761
Вътрешната памет на телефона ми е препълнена и работи бавно. Предимно с приложения. Имам карта с памет, в телефона, която не е ползвана досега и е 30 GB. Въпросът ми е как мога всички приложения да прехвърля там и от сега нататък да се съхраняват в нея. С Huawei съм с андроид.

# 4 520
  • Мнения: 69 235
Не можеш. Не всички отиват там. Само вайбър съм успявала на карта да пратя.
За нов телефон си принципно...

# 4 521
  • Мнения: 5 441
Случайно да имаш някакви снимки, видео клипове или документи на телефона, които да ти заемат доста място? Тях можеш да прехвърлиш на картата и да освободиш място.

# 4 522
  • София
  • Мнения: 4 549
Приложенията пълнят вътрешната памет. Има някакви, които могат само да се спрат, но не и да се деинсталират. Идват си с апарата. Ако някой ме светне как да ги разкарам, ще съм благодарна.

# 4 523
  • Мнения: 1 761
Най-много място заемат приложенията. Затова искам да ги преместя в картата. Май не става..

# 4 524
  • Мнения: 5 441
Системните приложения не могат да се махнат. Миналата година няколко момичета се оплакаха от Samsung Galaxy M21, че 1/3 от паметта им е заета изначало, т.е. над 20 GB. Моят е със 128 GB и от тях около 90 свободни.

# 4 525
  • Мнения: 69 235
Аз бях.
Тя обаче пита не за системните, а за изтеглени от нея..така си мисля. Но и те не искат да отидат на карта, повечето поне не искат...

Старият ми беше така с 98% запълнена памет. Грих снимки..не помогна. Приложения от мен инсталирани..само едно. И пак не се подобри. Накрая купих нов телефон...Grinning

# 4 526
  • Мнения: 5 441
Аз обаче отговарям на mlv, тя попита за тези, които могат само да се спрат.

# 4 527
  • Мнения: 69 235
Те и да се спрат, това не освобождава място.
Но тя го знае, мисля, това Grinning

# 4 528
  • София
  • Мнения: 4 549
Именно. Имам някакви приложения, които въобще не ползвам. Не само заемат място, но и току изкочи някакво съобщение, свързано с тях. Спряла съм ги, но пак изскачат съобщения. Много е досадно. Качила съм си няколко приложния, които са ми важни и все съм на границата на вътрешната памет. Явно ще се купува нов телефон.

# 4 529
  • Мнения: 144
А пробвахте ли да деинсталирате актуализациите на тези вградени приложения ,особено на тези ,които не ползвате ,това също освобождава памет . .С колко памет ви е телефона ?

Общи условия

Активация на акаунт