Кратки въпроси – бързи отговори

  • 352 557
  • 6 192
  •   2
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 292
Трябва да пипнем огъня, за да сме сигурни, че е горещ  Mr. Green Нищо де - радвам се, че няма сериозни последствия. Бих искал, ако ти е удобно да ми пратиш съответните сайтове за да ги обследвам по-сериозно, става ли? Но моля не го прави директно във форума, защото ще подейства едва ли не като реклама - по-добре на лично съобщение

# 91
  • SF
  • Мнения: 21 565
Някой от вас ползва ли МАС?

# 92
  • Мнения: 5 319
Някой от вас ползва ли МАС?
Аз лично - не. Това ли е въпроса или има друг?

# 93
  • Мнения: 5 319
С коя антивирусна си? Ползваш ли Internet Explorer?

# 94
  • SF
  • Мнения: 21 565
Някой от вас ползва ли МАС?
Аз лично - не. Това ли е въпроса или има друг?

Би имало, ако отговорът беше друг.

# 95
  • Мнения: 5 652

 До: kati_v

 Готова съм и с програмата  Hug, обясненията и нагледните материали, но тях на лична ще ти пратя, че е много нещо, а едва ли ще е интересно за останалите потребители  Rolling Eyes


Още веднъж благодаря!   bouquet Всичко е супер.

# 96
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
снощи гледах филма "Светкавичен огън" от 2005 г по телевизията. Но, не го догледах. Някой знае ли от къде да го намеря за да си го догледам Blush

# 97
  • София
  • Мнения: 4 051
За съжаление намирам само версия от 92ра.

# 98
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
92ра е друг филм - и аз го намерих. Изобщо не можех да си представя, че няма да го има - иначе щях да си го догледам

# 99
  • София
  • Мнения: 4 051
Моля, препоръчайте ми програма за записване на дискове. (mp3, dvd, филми, снимки.. знаете) Досега съм ползвала Nero. Да заложа ли на опита си или да пробвам някоя друга?

# 100
  • Мнения: 270
Моля, препоръчайте ми програма за записване на дискове. (mp3, dvd, филми, снимки.. знаете) Досега съм ползвала Nero. Да заложа ли на опита си или да пробвам някоя друга?

Няма нужда да търсиш други програми. Неро върши чудесна работа. Един съвет - записвай на възможно най-ниска скорост.

# 101
  • Мнения: 1 292
Моля, препоръчайте ми програма за записване на дискове. (mp3, dvd, филми, снимки.. знаете) Досега съм ползвала Nero. Да заложа ли на опита си или да пробвам някоя друга?
Ако търсиш лека, безплатна програма за печене на дискове има една, която аз ползвам за да си записвам файловете - CD burner XP. По-просто е устроена дори от Нерото, а и има интерфейс на български.

# 102
  • София
  • Мнения: 4 051
 Peace Много Ви благодаря!
Да, най-добре да хвана питомното, вместо да гоня дивото. Но със сигурност ще пробвам и идеята на Гадняр, ей, така от любопитство!
Весели празници!

# 103
  • София
  • Мнения: 4 429

 Писах на Гадняр за сайтовете, в които се рових и от където явно и аз хванах вируса, но сега да отговоря и на твоите въпроси.

 С Авира съм, ама безплатната. IE - не го ползвам. Ползвам CoolNovo, Maxthon, Comodo Dragon(много рядко) и естествено Хром.

 Имам поражения по компа, но се оправя, с преинсталиране на някои програми и много чистене с 360 Total securiti, Malwarebytes Anti-Malware, ESET, adwcleaner, Microsoft Windows Malicious Software Removal Tool и Авирата.

 Ами, това е  Laughing

 И накрая,
поздрава ми за Нова Година, който ми изтриха в темата ,,Дзен, или изкуството да поддържаш компютър'', ще го сложа и тук, но скрит smile3503 не, че няма пак да го махнат, ама...
   
Hug Пожелавам ви, по-малко проблеми с компютри и много, ама много ЗДРАВЕ и КЪСМЕТ! Hug

 
Скрит текст:

 
 

# 104
  • Мнения: 1 536
Здравейте и ЧНГ!  Simple Smile
PLAYSTATION 2 работи ли нормално БЕЗ мемори карта? За какво е тази карта?
Мерси предварително

Общи условия

Активация на акаунт