Кратки въпроси – бързи отговори

  • 351 973
  • 6 192
  •   1
Отговори
# 4 530
  • София
  • Мнения: 4 548
Малко е. Плаче си за нов. Поиграх си да спра всичко ненужно. Вайбърът ми е на вътрешнаъа памет, а си спомням че го деинсталирах и инсталирах пак уж, за да го кача на външната карта. Не ми предложи такава опция. Бих го разкарала тотално, но ми трябва за комуникация с определени хора, които нямат Месинджър. Как мога да го инсталирам на картата памет?

# 4 531
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 506
Би могла и да изтриеш кеш и данни от всяко приложение поотделно, но едва ли ще ти реши проблема трайно.

Можеш да пробваш и с връщане на системните настройки.

Помня по стария си телефон, че първоначално имах много повече приложения, снимки и видео, с годините постоянноо триех нещо, докато накрая не остана почти нищо, а телефонът пищеше, че няма памет.

# 4 532
  • Мнения: 68 939
Точно така става да. Триеш но свободно място не се появява. Супер изнервящо.

# 4 533
  • Мнения: 1 761
Пробвах всичко, което ми казахте. Почти нищо не се освобождава.  2 GB е вътрешната памет. Това е май малко.

# 4 534
  • Мнения: X
Добре де, 128 ми е паметта, имам 56 приложения и 5000 снимки + музика и всичко останало там. Няма карта памет

# 4 535
  • Мнения: 144
С 2гб вътрешна памет ? Да не би толкова да е рам паметта ?
Пробвах всичко, което ми казахте. Почти нищо не се освобождава.  2 GB е вътрешната памет. Това е май малко.

# 4 536
  • Мнения: 37
Здравейте. Има ли приложение за телефон за гр. София с разписание за градски транспорт, метро?

# 4 537
  • Мнения: 2 806
https://moovitapp.com
Здравейте. Има ли приложение за телефон за гр. София с разписание за градски транспорт, метро?

# 4 538
  • София-Младост
  • Мнения: 23 371
Здравейте. Има ли приложение за телефон за гр. София с разписание за градски транспорт, метро?
Не е приложение, но аз ползвам. Запомняш си го на екрана просто. Много съм свикнала с него.
https://www.sofiatraffic.bg/bg/transport/schedules

# 4 539
  • Мнения: 37
Много Благодаря, момичета!

# 4 540
# 4 541
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Moovit от магазина. Прави дори маршрути от точка до точка, вкл. смяна на линиите по път.

# 4 542
  • Мнения: 2 806
Каква е таксата на ДСК за внасяне на пари по сметка на техен клиент на каса?

# 4 543
  • София-Младост
  • Мнения: 23 371
Каква е таксата на ДСК за внасяне на пари по сметка на техен клиент на каса?
В повечето банки зависи дали вие сте клиент на същата.
Но от Тарифата им:
- за суми до 3000 лева / до EUR 1500 вкл. 2.00 лв. на всяка транзакция

Наличен паричен превод (внасяне на пари в наличност от трети лица) - когато внасяните пари са в банкноти:  - по сметки на физически лица 0.45%, мин. 4.50 лв

# 4 544
  • Мнения: 4 212
Каква е таксата на ДСК за внасяне на пари по сметка на техен клиент на каса?
Внесете ги на банкомат, за да избегнете таксата.

Общи условия

Активация на акаунт