Жената Водолей - завръщаме се!

  • 36 210
  • 187
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 4 954
Моята Венера ще се е объркала явно. Точно тогава си мятах стрели с мъжа си, ама далеч не любовни.

# 136
  • София
  • Мнения: 58
Днес ми попадна ето това:



Водолей:

Възвишени
Обобщаващи
Дръзки
Отличителни
Либерални
Екстравагантни
Анти-Йерархични

-> Още илюстрации и характеристики за другите зодии

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 137
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен! Аз съм нова в сайта.  Embarassed И това е първата тема, в която се включвам Hug
Аз съм Водолей, асцедент Водолей и Луна във Водолей Laughing

# 138
  • Мнения: 1 750
Добре дошла,Троен Водолей!!! bouquet

# 139
  • Мнения: 372
Здравейте и от мен.  bouquet
Водолей, с асцендент Козирог, Луна в Скорпион...каквото и да означава това..  Laughing
Някой няма ли да каже, какво ни чака, и какво да не чакаме през 2017 г.?   Mr. Green

Последна редакция: чт, 12 яну 2017, 15:41 от Cersei

# 140
  • Мнения: 1 750
Принципно ще е добра година за Водолеите,защото двата ни управителя ,Уран и Сатурн са в добър аспект помежду си (в тригон),а Юпитер - големия благодетел ,е във Везни,също въздушен знак и прави
тригон към нашите Слънца.Добре ще са и Близнаци и Лъв.А в какви неща ще ни върви,зависи от натала
на всеки,т.е в кои натални домове се намират горепосочените планети.

# 141
  • Мнения: 5
Добро утро! Sunglasses

Титания, благодаря за милото отношение!  Hug
И аз също на доста места четох, че годината ще бъде успешна! В тази връзка.... за сключване на брак, също ли?  Grinning Grinning Grinning

# 142
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 76
Здравейте и от мен записвам се да следя Simple Smile
Асцендент - Риби    
Луна- Лъв
ПС. Водолейки, не знам обсъждано ли е някъде, но от коя зодия е вашата голяма любов (независимо дали още сте заедно или не)?  Simple Smile newsm78

# 143
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Здравейте и от мен! Аз съм нова в сайта.  Embarassed И това е първата тема, в която се включвам Hug
Аз съм Водолей, асцедент Водолей и Луна във Водолей Laughing
И аз съм така:) И Меркурий ми е във Водолей.
Отговарям почти на 100% на зодията си.
До скоро бях силно скептична относно зодиите, но по стечение на обстоятелствата прочетох за някои зодии и останах изумена от точността на описанията (включително и моя личен хороскоп).

# 144
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен записвам се да следя Simple Smile
Асцендент - Риби    
Луна- Лъв
ПС. Водолейки, не знам обсъждано ли е някъде, но от коя зодия е вашата голяма любов (независимо дали още сте заедно или не)?  Simple Smile newsm78

Цвети, отговарям за себе си - БЛИЗНАЦИ! И да, все още сме заедно  Heart Eyes Hug

# 145
  • ES
  • Мнения: 2 172
Здравейте и от мен записвам се да следя Simple Smile
Асцендент - Риби    
Луна- Лъв
ПС. Водолейки, не знам обсъждано ли е някъде, но от коя зодия е вашата голяма любов (независимо дали още сте заедно или не)?  Simple Smile newsm78
Мисля, че това зависи от асцендента на всеки

# 146
  • Мнения: 536
Здравейте  Grinning

Случайно някоя от Вас да има опит, а ако може и успешен, във връзка с мъж зодия скорпион?
Ухажва ме един и би било добре да стане нещо хубаво.

# 147
  • Мнения: 5
Здравейте  Grinning

Случайно някоя от Вас да има опит, а ако може и успешен, във връзка с мъж зодия скорпион?
Ухажва ме един и би било добре да стане нещо хубаво.


Щастие, аз имах 3 годишна връзка (даже към 3 и половина) със скорпион. Мислех, че ще се омъжа за него  Laughing Laughing Laughing и слава Богу, че не се случи. Като цяло......тежка връзка. Значи, за иху-аху, първи, приятели, компании, не се спирахме. Беше, предполагам все още е, човек на момента, сменя настроението си на половин час, решенията си също. Разделяхме се и се събирахме многократно. Винаги инициативата беше негова. След 1-2 седмици, а веднъж след 3 месеца, довтасваше като кученце, да се моли, как объркал, как оценил, разбрал и.т.н. Събирахме се и така до следващият път. Окончателното "разделяне" беше по мое желание. Честно казано ми беше писнало да се занимавам с толкова неуравновесено същество. Той се кефеше, че всичко приключвало, че ще го оставя на мира и след 3-4 месеца, без да сме се виждали, чували, писали, една нощ звънна на звънеца с пръстен  Laughing Laughing Laughing Сълзи, сополи, на колене, да сме се женели, такава жена бил изпуснал...... Казах му, че не проявявам интерес на направеното предложение и затворих вратата. Известно време звънеше, пишеше. От тогава минаха 8 (приблизително). Нито съм го виждала, нито съм го чувала. Като единствен плюс - сексът (раздаваше се)  Laughing Laughing Laughing

# 148
  • Мнения: 536
Здравейте  Grinning

Случайно някоя от Вас да има опит, а ако може и успешен, във връзка с мъж зодия скорпион?
Ухажва ме един и би било добре да стане нещо хубаво.


Щастие, аз имах 3 годишна връзка (даже към 3 и половина) със скорпион. Мислех, че ще се омъжа за него  Laughing Laughing Laughing и слава Богу, че не се случи. Като цяло......тежка връзка. Значи, за иху-аху, първи, приятели, компании, не се спирахме. Беше, предполагам все още е, човек на момента, сменя настроението си на половин час, решенията си също. Разделяхме се и се събирахме многократно. Винаги инициативата беше негова. След 1-2 седмици, а веднъж след 3 месеца, довтасваше като кученце, да се моли, как объркал, как оценил, разбрал и.т.н. Събирахме се и така до следващият път. Окончателното "разделяне" беше по мое желание. Честно казано ми беше писнало да се занимавам с толкова неуравновесено същество. Той се кефеше, че всичко приключвало, че ще го оставя на мира и след 3-4 месеца, без да сме се виждали, чували, писали, една нощ звънна на звънеца с пръстен  Laughing Laughing Laughing Сълзи, сополи, на колене, да сме се женели, такава жена бил изпуснал...... Казах му, че не проявявам интерес на направеното предложение и затворих вратата. Известно време звънеше, пишеше. От тогава минаха 8 (приблизително). Нито съм го виждала, нито съм го чувала. Като единствен плюс - сексът (раздаваше се)  Laughing Laughing Laughing


Хм...
Аз май не знам дали искам да съм с този човек. Привлича ме физически и е мил, но ми идва леко несериозен тип - точно парти, веселби и т.н.
Аз съм с дете на 9 години. На друга вълна съм. Вчера ми беше на гости и дойде една позната, която цяла нощ правеше шоу - тя не може да не е в центъра на вниманието. Накрая се почувствах ужасно, а за капак тя го изнуди да си тръгне с нея, за да й помагал. Май е по-добре да не мисля сериозно за връзка с него - не мога да си позволя драми.
Жалко за секса  Laughing Laughing Laughing

# 149
  • Мнения: 17
Мили водолейки  bouquet
И аз се присъединявам към вас  Hug
Зодия водолей, асцедент дева, луна скорпион....успокоявам се, че можеше и по-зле да бъде.

Иначе половинката също е водолей и като четох назад темата ми направи впечатление, че има доста такива двойки. Явно се напасваме добре Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт