Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 274

  • 30 814
  • 734
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 966
Абе, Маричка, как можа да ми изплющиш голотиите на стената? smile3555 Сигурно вече има припаднали от досада и сърбеж хора. Аз за к'во ги крия тия спойлери? Щото са брутално изнасилване на кратката мисъл. Ампутирани са ми способностите да пиша кратко и ясно, затова си крия срамотиите от хората. Моля те, ако пак изпаднеш в мизантропско настроение и решиш да изтезаваш населението с моите словоблудства на ачик, поне цитирай МАЛКИ откъси, да няма после нужда от валидол. newsm17 [/b]

Слушам и изпълнявам!
 Hug Hug Hug

Скрит текст:


Айде да потанцуваме за дружба! Simple Smile)

Последна редакция: пн, 16 юни 2014, 13:30 от marytza

# 61
  • Мнения: 1 007


Един усмихнат Керим.

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 34 188


http://haber.gazetevatan.com/Haber/648770/4/Yazarlar

Оя Доан е написала статия в която коментира и нашия сериал:

"Деца, пазете се"
В първата част, това е и акцента на заглавието, коментара е за сериала "Малкия ага". Заболяване на деца от рак, което пък натоварвало детската аудитория....

Сега за нас - Оя:
"Започнах да обичам "Мръсни пари и любов"
В сряда гледах финала на "ВВ" и отложих "Мръсни пари и любов". Изгледах го в интернет през уикенда. За Енгин Акюрек казвам отново: "Браво на теб". Пред финала на сезона на "Мръсни пари и любов", любовта между богато момиче и бедно момче - избяга. в тази серия, видяхме сблъсъка, който прави тази любов невъзможна. Накрая режисьорът Ахмет Катъксъз отправи послание към зрителите "Те се обичат един друг, нека вече бъдат заедно". Финалът на сезона ще бъде доста вълнуващ. Остава да видим как ще се отрази на "Мръсни пари и любов" отсъствието в сряда на ВВ."

Последна редакция: пн, 16 юни 2014, 13:43 от mariana51

# 63
  • Мнения: 4 966
Да гледа тя, да гледа. Малко да стегнат сценария и очите ще им изпаднат... Аз не губя надежда, обаче. Simple Smile В цитирания превод за това, което ни очаква през втори сезон, подсказката относно удивителната промяна в персонажите ме интригува...

Последна редакция: пн, 16 юни 2014, 13:53 от marytza

# 64
  • Мнения: 1 097

Някой,когото обичаме много ни поздравява.
Аз пък се моля до есента всички черни облаци,които са надвиснали над сценаристката Сема да се разпръснат. Всички участници да си починат добре през лятото и в края на август да се върнат живи и здрави, пълни с енергия и да  започнат снимките за втория сезон.

# 65
  • Мнения: 1 007
 newsm51
Благодаря за превода, Мариянче!
 Hug Черпя една песничка.

ENGIN AKYUREK Настоящий

# 66
# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 34 188


За желаещите, линк от почивката на Туба в Бодрум - по магазинното предаване "Pazar Magazin" по TV8:

https://vimeo.com/98314572

# 68
  • Мнения: 477
Абе не напразно се ровя аз при рускините... Вижте какво още намерих:

http://vk.com/karaparaaskofficial?z=photo-65765645_333662029%2Fa … 5_196614406%2Frev



Скрит текст:
Полюбившийся зрителям АTV сериал «Грязные деньги и любовь» на 13 серии уходит на каникулы. С первых серий завоевавший симпатии зрителей сериал попрощается с нами до сентября.
В финальной серии сезона узнаем имя убийцы. Судя по подсказкам, которые вышли недавно, имя убийцы нас очень удивит, и далее события будут развиваться в другом направлении. После того, как станет известно имя убийцы, с персонажами тоже произойдут удивительные изменения.
Реплика Метина из финальной серии: « Если хочешь, я сейчас же возьму оружие и пущу себе пулю в лоб. Я даже глазом не моргну, если это тебя осчастливит. Я лишь пожалею о том, что потерял тебя»
Кроме того, в финальной серии сезона мы станем свидетелями накала страстей в отношениях Омера и Элиф.

P.s. Хорошая новость для поклонников сериала. Во 2-ом сезоне съемки будут проходить и в Риме.

Обикнатият от зрителите сериал КРА приключва сезона с 13-и еп. и се разделяме с него до септември.
Във финалната серия на сезона ще разберем името на убийцата ( Shocked !). Съдейки по подсказките, които неотдавна излязоха, името ще ни удиви, а по-нататък къбитията ще поемат в съвсем ново направление. След разкриването на убийцата, персонажите ще претърпят удивителна промяна.
Реплика на Метин от финалния епизод: "Ако кажеш, ще взема веднага пистолета и ще си пръсна мозъка. Дори няма да мигна, ще го направя, ако това ще те направи щастлива. Съжалявам само за това, че те загубих."
Освен това, на финала ще станем свидетели на нажежаване на страстите между Йомер и Елиф.
P.s.  Добра новина за почитателите на сериала. И през втори сезон ще продължат снимките и в Рим.


Еми добре, щом имаме убийца - Зеррин. Така Йомер ще е между чука и наковалнята. Зеррин е корава жена - оттърва се от бебе, умее да контролира семейството, върти 3 дъщери от стола в хола... Може затова Танер да я слуша като пале - платила му е с розов диамант за мълчанието. Колкото до Пънар от снимките - хич хаберим вар какъв го въртеше до Танер.

Ако ще намесвам Пънар, като убийцА, вариантът ми е следния - Танер застрелва Сибел в бараката, а Пънар държи на мушка Ахмед и после го застрелва. Или обратното - първо Пънар застрелва Сибел, докато Танер изнудва Ахмед. Ахмед е видял Танер с Пънар и за да си мълчи, Танер го заплашва, че ще разкаже на Зеррин, че го е видял със Сибел. Така, покрай изневярата на Танер и Пънар се разкрива случайно прането на пари.  newsm78

Въпросът е кой дойде с Фолксвагена, докато Танер и Пънар се натискаха и кой си е тръгнал с него.

Трети вариант, който ми издиша: Метин (щото той кара такава кола) застрелва Ахмед, докато Сибел е в колата (обаче защо Сибел не си изтрива кръвта от лицето?), защото разбира, че диамантите са фалшиви (а той иска да се отърве от Тайар с истински), тя хуква да бяга в бараката, после отива и застрелва Сибел. Или си тръгва, защото те се познават и не се притеснява от нея. Междувременно Пънар и Танер вижда всичко и искат диамантите от Сибел, тя няма и Танер я застрелва. После я мести в колата. Без Метин да знае. Да не забравяме, че Танер се притесняваше, че Йомер ще побеснее, ако разбере какво "се е случило онази вечер" - значи те ас убили Сибел, за Ахмед Йомер няма да побеснее...

И ЧЕТВЪРТИ вариант (с максимална степен на достоверност, щото са застреляни с 1 оръжие) - Сибел застрелва Ахмед, Танер вижда и така се повтаря трети вариант: Междувременно Пънар и Танер вижда всичко и искат диамантите от Сибел, тя няма и Танер я застрелва. После я мести в колата. Без Метин да знае. Да не забравяме, че Танер се притесняваше, че Йомер ще побеснее, ако разбере какво "се е случило онази вечер" - значи те ас убили Сибел, за Ахмед Йомер няма да побеснее... И Убийцата на Ахмед е СИБЕЛ

Не знам дали разбрахте нещо  newsm78

# 69
  • Мнения: 1 007
Скрит текст:

За желаещите, линк от почивката на Туба в Бодрум - по магазинното предаване "Pazar Magazin" по TV8:

https://vimeo.com/98314572


 Grinning Хич не ме вълнува.
Дай ми линк от почивката на Енгин, като се появи.

Последна редакция: пн, 16 юни 2014, 14:39 от AureliaFelix

# 70
  • Мнения: 4 966

Еми добре, щом имаме убийца - Зеррин. Така Йомер ще е между чука и наковалнята. Зеррин е корава жена - оттърва се от бебе, умее да контролира семейството, върти 3 дъщери от стола в хола... Може затова Танер да я слуша като пале - платила му е с розов диамант за мълчанието. Колкото до Пънар от снимките - хич хаберим вар какъв го въртеше до Танер.

Ако ще намесвам Пънар, като убийцА, вариантът ми е следния - Танер застрелва Сибел в бараката, а Пънар държи на мушка Ахмед и после го застрелва. Или обратното - първо Пънар застрелва Сибел, докато Танер изнудва Ахмед. Ахмед е видял Танер с Пънар и за да си мълчи, Танер го заплашва, че ще разкаже на Зеррин, че го е видял със Сибел. Така, покрай изневярата на Танер и Пънар се разкрива случайно прането на пари.  newsm78

Въпросът е кой дойде с Фолксвагена, докато Танер и Пънар се натискаха и кой си е тръгнал с него.

Трети вариант, който ми издиша: Метин (щото той кара такава кола) застрелва Ахмед, докато Сибел е в колата (обаче защо Сибел не си изтрива кръвта от лицето?), защото разбира, че диамантите са фалшиви (а той иска да се отърве от Тайар с истински), тя хуква да бяга в бараката, после отива и застрелва Сибел. Или си тръгва, защото те се познават и не се притеснява от нея. Междувременно Пънар и Танер вижда всичко и искат диамантите от Сибел, тя няма и Танер я застрелва. После я мести в колата. Без Метин да знае. Да не забравяме, че Танер се притесняваше, че Йомер ще побеснее, ако разбере какво "се е случило онази вечер" - значи те ас убили Сибел, за Ахмед Йомер няма да побеснее...

И ЧЕТВЪРТИ вариант (с максимална степен на достоверност, щото са застреляни с 1 оръжие) - Сибел застрелва Ахмед, Танер вижда и така се повтаря трети вариант: Междувременно Пънар и Танер вижда всичко и искат диамантите от Сибел, тя няма и Танер я застрелва. После я мести в колата. Без Метин да знае. Да не забравяме, че Танер се притесняваше, че Йомер ще побеснее, ако разбере какво "се е случило онази вечер" - значи те ас убили Сибел, за Ахмед Йомер няма да побеснее... И Убийцата на Ахмед е СИБЕЛ

Не знам дали разбрахте нещо  newsm78

Прочетох те много внимателно. Simple Smile Не залагам на превода, в който е употребен ж.р. за "убиец".  И искам да ти обърна внимание отново на възстановката на убийството такава, каквато я показа и доказа Йомер в 1-и  епизод:
- Първа е убита Сибел - в бараката (няма кръв на облегалката на нейната седалка от изходната рана; не е избърсала кръвта на Ахмет от лицето си), застреляна е от упор, докато е гледала убиеца в очите. Значи той е много хладнокръвен, или вече изпаднал в пълен амок от бяс.
- Сибел е пренесена в колата, Ахмет още е жив. Дали той е бил през цялото време в колата, не се знае. Може да е гледал екзекуцията на Сибел, а после да са го принудили да седне на шофьорското място и тогава го застрелват (отново от упор), но този път - отстрани. Може би не съвсем очаквано за него.

Какво ни говори тази възстановка?
Първо, нека имаме предвид, както посочи и ти, че е стреляно от едно и също оръжие. Което предполага 1 убиец. Инак да си подхвърлят пищака двама, докато разиграват жертвите, е малко несериозно като предположение.
Второ. Убиецът е умел и хладнокръвен (засега изключвам гнева като предпоставка - той предполага убийство от страст, а подреждането на труповете говори за предумисъл.)
Трето. Убиецът е наясно с цялата схема по прането на пари, включително и с истинските и фалшивите диаманти.
Четвърто. Йомер е убеден, че този, който е убил Сибел и Ахмет, е взел истинските диаманти. Значи, те са били у някой от тях, вероятно у Ахмет (затова ли е ходил в офиса - за да ги вземе?), защото ако бяха у Сибел, тя нямаше да му иска 500 х. долара, ами щеше да намери начин да ги пласира и да си оправи живота. Та... значи този човек е извършил убийството, за да си присвои истинските диаманти.

Ха сега да поразсъждаваме от това, което знаем, кой отговаря на тези условия?
Метин не е - ако притежаваше диамантите, отдавна щеше да е предал амджата и да го е насадил в затвора - това е целта на неговия живот.
Таяр не би трябвало да е. И той обявява, че търси диамантите.
Зерин би могла да е, но само ако е била бясна... Ако тя държеше диамантите, нямаше да се чуди как да спасява заложеното наследство на Лютфи паша (баща и).
Танер имаше 1 диамант. Каза, че го е намерил в дрехите на Аслъ. Търси останалите.
Неизвестен (скрил се е умело от камерите, неразпознаваем е на записа) мъж има 1 диамант, който е продал успешно на бижутера.
Последният е нашия убиец за мен. И продължавам да мисля, че това е началник Али. Или Хюсеин. Единият е съвсем вътре в цялата схема (знае за всичко, което се случва чрез инф. от престъпниците и чрез служебното си положение), другият неизвестно от къде се доби с пари не само за нови чорапи, но и за нов покрив, че и кредита към банката си погаси... и това - след случката с продажбата на диаманта. И двамата отлично знаят как да наблюдават за камери и как да се скрият от тези камери.



Ади бакалъм в сряда кой от тях ще е. Simple Smile

Последна редакция: пн, 16 юни 2014, 15:15 от marytza

# 71
  • Мнения: 477
Маричке:

Защо Сибел да е била първа? Съгласна съм, но съм склонна да допусна и обратното - Везните в мен говрорят  Laughing
Не вярвам да е Хюсеин - нито Йомер го заслужава, нито мама Елван. Въпреки че вчера бях убедена, че е той  hahaha Но дали ще има подходящо извинение да ги убие? Та той каквото и извинение да има, е убиец на 2 души, че и потъпква смейната чест. Само заради това не мисля, че е той, иначе заради всичко останало съм склонна да се съглася - той си тръгна в 12ч след смс с Ахмед (прекалено явно ги даваха двамата как пишат смс), а в 5ч още не беше легнал - уж в тоалетната. А панталонът му на леглото - как е спал с дреха на леглото? Не, че пречи, ама...
Така остава да се е вслушал в Мелике и да е започнал да следи Сибел. Хихихихи

Още един вариант - Хюсеин е там, но Ахмед убива Сибел, дава на Хюсеин диамант да си трае, а някой друг Ахмед - без Хюсеин да знае. Например Танер, щото имаше кръв по ръцете. И от страх да не го обвинят, Хюсеин, ако каже, че е бил там, да си трае, щото той не знае за Танер...  newsm78 Да не забравяме, че когато Йомер се обади от бараката, Хюсеин беше в офиса - не го чалдиса той  Laughing

Много варианти станаха  Joy

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 34 188


Вероятно няма да познаем убиеца. Не вярвям да е Сибел - изнудвачка, лъжкиня, че и убийца, ами Йомер направо ще се побърка.

# 73
  • Мнения: 477


Вероятно няма да познаем убиеца. Не вярвям да е Сибел - изнудвачка, лъжкиня, че и убийца, ами Йомер направо ще се побърка.

Мдааа
Ама по-добре тя, отколкото Хюсеин  Naughty

# 74
  • Мнения: 1 097

Някой се размина с тирамисуто.
Мариана,аз не изключвам варианта Сибел-убийца,защото знам как в тези сериали обичат лошите да са по-черни от дявола,а добрите са ангели. Като я очернят напълно и Йомер по-лесно ще я изтръгне завинаги без всякакви угризения от сърцето си.

Общи условия

Активация на акаунт