Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 274

  • 31 468
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 34 231


Целувки, целувки - дано ни стигнат за лятото.

# 721
  • Мнения: 2 293

http://www.videoclip.bg/watch/347997

"Мръсни пари и любов", епизод 13 - НА ПЕЙКАТА. Превод от руски marytza, субтитри mariana51. Приятно гледане.
newsm51
Благодаря!
Повече от приятна сцена...Дори себе си не повтаря този човек! И в най-незначителните мимики и жестове...

# 722
  • Мнения: 477

http://www.videoclip.bg/watch/347997

"Мръсни пари и любов", епизод 13 - НА ПЕЙКАТА. Превод от руски marytza, субтитри mariana51. Приятно гледане.
newsm51
Благодаря!
Повече от приятна сцена...Дори себе си не повтаря този човек! И в най-незначителните мимики и жестове...


Каква хубава сцена!!!! Благодаря, неуморни пчелички!!!  Hug

# 723
  • Мнения: 4 966


Ей тук ми се заоблачи...

# 724
  • Мнения: 1 285

http://www.videoclip.bg/watch/347997

"Мръсни пари и любов", епизод 13 - НА ПЕЙКАТА. Превод от руски marytza, субтитри mariana51. Приятно гледане.

Благодаря Ви момичета. Много мила сценка. Ако продължите в същия дух да не
си помислите, че ще се разсърдя. Оооооо, не. Joy Joy Joy

# 725
# 726
  • Мнения: 2 293


Моля ви, моля ви, Марияна, или някой, който може, моля ви - направете един букет от гифовете с целувките, че ще се побъркам!



Последна редакция: чт, 19 юни 2014, 18:15 от loveofmine

# 727
  • Мнения: 858
За целувки и любов-винаги готов!
  Нали знаете ,че тези сцени (нежните) се снимат с много импровизация.Основно  реплики,позиции заради осветлението и останалото е ,,сработване,, .Много рядко(избягва се) режисирането .Целта е ясна-достоверност.
     Честито за новата тема!
   Ама какви целувки само....... #Crazy

# 728
  • Мнения: 2 293
Здравейте мили момичета и от мен.Много хубави постове сте написали и аз с удоволствие ви изчетох.Галантри,благодаря за преведените части мила.Марианка,Маричка и на вас благодаря от сърце -за разговора на пейката.Страхотна серия си имахме снощи-с много романтика и изказани на глас чувства и най-истинските целувки,които съм гледала.И отново ще кажа-който го може си го може.А нашето момче го може та и отгоре.И Туба не му отстъпваше и тя го може.Абе много хубави сцени м/у двамата-просто нямам думи.Гледам си ги с голямо удоволствие и ми е едно хубаво на душата.Хареса ми и ревнивеца Йомер от ресторанта-страхотно го направи Енгин.И ако Левент беше казал още една дума щеше да отнесе боя,нищо,че е по-висок от Йомер.Малко оставаше да станат на кълбе.Ами в хотела,когато започна да я целува по рамото и гърба,майко мила.Аз изтръпнах,толкова нежно го прави,че ти се иска ти да си на мястото на Елиф и да преживееш всичките тези красиви неща.Дали и в живота е толкова нежен Енгин или това е черта само на Йомер Демир?И когато и каза,че оттук насетне иска да знае от нея и най-лошите неща,които се случват без да крият нищо един от друг там в леглото тя реши,че ще му признае за прането на пари и се радвам,че го направи.Най-после смъкна този товар от плещите си и може да диша по-леко.М/у тях започна да се развива едно прекрасно чувство,което е споделено и което ще изживеят двамата заедно.Дори в един момент като че ли усетих някакво нетърпение при Йомер да изкаже всичко,което е събирал като чувства към нея.И съвсем логично дойде и с...а след всички красиви неща,които си казаха.И той презцялото време я е гледал и се е наслаждавал на спящата до него Елиф......И сега за убиеца.Аз останах като втрещена,най-малко очаквах от този храст да излезе заека.Но мисля,че Хюсеин е застрелял Ахмед по заповед на Али,който пък е получил заповед от чиче,а Сибел просто се е оказала неволна жертва.Надявам се във втори сезон да има логично обяснение за постъпката на Хюсеин.От мен толкова,а като изгледам серията с превод-тогава. От мен една страхотна усмивка.      

# 729
  • Мнения: 2 293

 newsm51
Красота...

# 730
  • Мнения: 858
Харесвам в края ,че след признанието си Елиф  тръгна сбогуемвайки се сякаш е готова да приеме наказанието от Йомер.Не разчита на снисхождение,защото е наясно с постъката си. е вероятно той ще прости ,но полицая в него какво ще прави? Това е бъдещето-чакаме гадаем!Чела съм постоветв ви по темата.Ще видим.

П.П. А до тогава целувки,целувки........виждам и аз ги харесвам

# 731
  • Мнения: 858
Харесвам в края ,че след признанието си Елиф  тръгна сбогувайки се сякаш е готова да приеме наказанието от Йомер.Не разчита на снисхождение,защото е наясно с постъката си. е вероятно той ще прости ,но полицая в него какво ще прави? Това е бъдещето-чакаме гадаем!Чела съм постоветв ви по темата.Ще видим.

П.П. А до тогава целувки,целувки........виждам и аз ги харесвам

# 732
  • Мнения: 858
Харесвам в края ,че след признанието си Елиф  тръгна сбогувайки се сякаш е готова да приеме наказанието от Йомер.Не разчита на снизхождение,защото е наясно с постъката си. е вероятно той ще прости ,но полицая в него какво ще прави? Това е бъдещето-чакаме гадаем!Чела съм постоветв ви по темата.Ще видим.

П.П. А до тогава целувки,целувки........виждам и аз ги харесвам

# 733
# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 849

Този кадър е специално за Онур.Тази жена не пропуска и на екрана и в живота да държи инициативата в свои ръце,което не ми се струва здравословно.
Еееее, това се казва извратени мисли.

А с най-извратена психика е писателят  Томас Харис hahaha

Общи условия

Активация на акаунт