Ноктопластика

  • 3 404
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622
Аз съм с гел от година и половина. Причината да си го сложа, е че ми бяха адски слаби ноктите. Меки, чупеха се, огъваха се....абе отврат. След като ми сложиха гел се родих. Нанасят ми го директно върху самият нокът /без удължител/, пече се за 1 минута  и това е. Ефектът е поразителен, а издържливостта на лака е неописуема. Преди се лакирах всеки ден защото лака ми се изтъркваше буквално за часове, а сега може една седмица да ми стои определен лак без да се обели,изтърка или падне!  Поддръжка се прави на 3 седмици

А налага ли се пак да ти пилят нокъта, или се нанася директно върху твоя, без рпедварително да му правят каквото и да било?

# 16
  • София
  • Мнения: 39 776
Моя маникюр е овтратителен. За по-дълги нокти не мога й да си мечтая.
Направих си ноктопластика август месец миналата година. Нямам вече удължители. маникюристката ми слага само гел и ме пече на лампата. Доволна съм.

Всъщност излъгах, имам два ъдължителя. Така е... кат играя боулинг... Simple Smile

# 17
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
И аз мислех да си правя, но след като говорих с една приятелка, тя ми препоръча гела и се спрях на това. Според мен този вариант е по- добър.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 966
И при гела и при ноктопластиката вредата на ноктите е еднаква.
Като ми слагаха гел,наистина голям плюс е това че издържа лака до безкрайност,но пък ноктите си отиват на кино,като се махне...
И всеки път се минава с пилата за да се изстърже стария и да се сложи новия...

# 19
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Аз съм с гел от година и половина. Причината да си го сложа, е че ми бяха адски слаби ноктите. Меки, чупеха се, огъваха се....абе отврат. След като ми сложиха гел се родих. Нанасят ми го директно върху самият нокът /без удължител/, пече се за 1 минута  и това е. Ефектът е поразителен, а издържливостта на лака е неописуема. Преди се лакирах всеки ден защото лака ми се изтъркваше буквално за часове, а сега може една седмица да ми стои определен лак без да се обели,изтърка или падне!  Поддръжка се прави на 3 седмици

Този гел само маникюристка ли може д ати го сложи?Става ли за домашни условия? Колко струваи дали се продава някъде? А колко струва услугата на  маникюристка? И ти от година и половина ли седиш с този гел? [/i]

# 20
  • София
  • Мнения: 2 044
И с гела пак ти се пилят ноктите и пак ходиш на подръжка.С гела не могат да ти се направят по-дълги ноктите,иначе за къса дължина седи хубаво.Аз си направих гел,правих два пъти подръжка и после си сложих ноктопластика Wink

# 21
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409

А налага ли се пак да ти пилят нокъта, или се нанася директно върху твоя, без рпедварително да му правят каквото и да било?
   Да, изпилва се един слой/пласт на нокътчето за да се "разроши" както казва маникюристката. След това отгоре нанася гел. Пече се, после 2-ри път гел - пак печене и е  готово.

# 22
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Аз съм с гел от година и половина. Причината да си го сложа, е че ми бяха адски слаби ноктите. Меки, чупеха се, огъваха се....абе отврат. След като ми сложиха гел се родих. Нанасят ми го директно върху самият нокът /без удължител/, пече се за 1 минута и това е. Ефектът е поразителен, а издържливостта на лака е неописуема. Преди се лакирах всеки ден защото лака ми се изтъркваше буквално за часове, а сега може една седмица да ми стои определен лак без да се обели,изтърка или падне! Поддръжка се прави на 3 седмици

Този гел само маникюристка ли може д ати го сложи?Става ли за домашни условия? Колко струваи дали се продава някъде? А колко струва услугата на маникюристка? И ти от година и половина ли седиш с този гел? [/i]
Само маниюристка ми го е правила, нямам идея в домашни условия дали става. Трябва да се купи комплект гелове, лампа за изпичане, микромоторче за пилене на нокти, специална пила и т.н. Маникюристката ми взима 20 лв. на ходене, само за гела, ако искам други екстри-цената стаа друга. Година и половина ходя на поддръжка, невъзможно е да се седи толкова дълго с един и същи гел.
  Питаш дали се продава някъде? Ами сега ще пусна търсачката на google и ако попадна на нещо ще пусна линк тук

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Този гел само маникюристка ли може д ати го сложи?Става ли за домашни условия? Колко струваи дали се продава някъде? А колко струва услугата на  маникюристка? И ти от година и половина ли седиш с този гел? [/i]
Малко соленко ще ти излезне да си го слагаш сама, а и твърде вероятно е да си прецакаш ноктите ако нямаш нужните умения. Ще си позволя да ти направя една много груба сметка, на това което ти е необходимо: UV гел са ти необходими бял и розов, едната кутийка е 60 лева, общо 120, UV лампа за втвърдяване / най-евтината/ е 200 лева, хубава машинка за изпиляване на нокъта не можеш да намериш за по-малко от 100 лева, като сложиш и пилите и четките и течност за почистване и всичките му там джунджурийки и евентуално един курс да минеш, за да се научиш как да си го поставяш, който струва 200 лева за 2-3 дни.
И май най-добре си иди на маникюристка, леко по-евтино ще ти легне  Wink

# 24
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Този гел само маникюристка ли може д ати го сложи?Става ли за домашни условия? Колко струваи дали се продава някъде? А колко струва услугата на  маникюристка? И ти от година и половина ли седиш с този гел? [/i]
Малко соленко ще ти излезне да си го слагаш сама, а и твърде вероятно е да си прецакаш ноктите ако нямаш нужните умения. Ще си позволя да ти направя една много груба сметка, на това което ти е необходимо: UV гел са ти необходими бял и розов, едната кутийка е 60 лева, общо 120, UV лампа за втвърдяване / най-евтината/ е 200 лева, хубава машинка за изпиляване на нокъта не можеш да намериш за по-малко от 100 лева, като сложиш и пилите и четките и течност за почистване и всичките му там джунджурийки и евентуално един курс да минеш, за да се научиш как да си го поставяш, който струва 200 лева за 2-3 дни.
И май най-добре си иди на маникюристка, леко по-евтино ще ти легне  Wink
  Очаквах да се включиш с компетентен отговор!   bouquet

# 25
  • Мнения: 153
В момента ноктите ми се възстановяват от ноктопластика.Ужас!Докато бях с ноктите-добре,но после е кошмар!По-добре си слагай само гел на твоите си нокти и така също ще си поддържаш добър маникюр.За препоръчване е пред ноктите.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 044
За увредени нокти много помага това-в загрят леко зехтин се държат ноктите докато издържиш,после се мажеш със заздравител,след една седмица,ноктите ще са ти като преди ноктопластиката WinkМойте така ги оправих,мазах и  през цялото време със спец. масло пак за заздравяване Wink

# 27
  • Мнения: 153
danielad,много благодаря за съвета.Веднага ще го направя.

# 28
 (а аз ходя при нея от 6г.) с заболели нокти (нокътната плочка зеленясва, получават се гъбички, защото нокътя не диша).        Niama takava ne6to az sqm s noktoplastika ot 6-7 godini slagala sqm i gel i akril noktite mi sa perfektni vinagi laka mi sedi po edna sedmica i sem mnogo dovolna, vsi4ko zavisi koi ti pravi noktite                                  noktite moge da pozeleneiat ako ti gi sloji nikoia koiato za prqv pqt pipa pila, gqbi4ki ni moje6 da xvane6, i ako ne6to ne di6a to umira nili taka,kak si go predstavia6 4e ne di6at noktite

# 29
  • Мнения: 410
Здравеите маникюрски мамчета pletka
Отдавна чакам такава тема и сега ще обесня защо.Малко се намесвам не на място и развалям темата за което съжалявам,но незнам къде другаде да попитам за това.Извинявам се още веднъж за намесата ми Praynig
Та въпроса ми е следния.Една моя приятелка от доста време си слага гел на ноктите,за което ходи на маникюрист и на 20 дни тича на потдрижка.Сега тя сама иска да си прави маникюр,но не може да си намери такава лампа за изпичане(незнам дори дали се начира лампа или е нещо друго newsm78).Мили мами които си слагате гел,ако знаете от къде може да се намери такава лампа,за предпочитане втора употреба,кажете,ще съм ви благодарна  bouquet
Още веднъж се извинявам че се намесвам така в темата,но виждам че тук има компетентни мами за гела та те могат да ми помогнат.
Предварително Ви благодаря за помоща  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт