Окръжна Болница Варна - тема 7

  • 167 775
  • 1 595
  •   1
Отговори
# 1 305
  • Мнения: 30
Ще има ремонт някъде в бъдещето. До края на юли със сигурност няма да има

# 1 306
  • Варна
  • Мнения: 313
Здравейте момичета, аз бях бременна миналата година и родих момченце в Окръжна. Предварително се извинявам на модератора, ако реши че нещо спамя, нека да изтрие мнението ми. Реших, че мога да бъда полезна на някоя бременна жена от Варна. Имам нови нощници с копчета отпред за кърмене (за болницата и след това) - обличала съм ги 5 дни, само докато бях там. Имам и панталон за бременни, и дънки за бременни (размер М или 38-40), както и много неща за кърмене които са ми останали например кръгчета подложки, да не ти изтича кърмата, силиконови зърна, шишета за бебето, и какво ли още не. Панталоните и нощниците ги продавам по 10лв, всички други неща ги подарявам. Ако някой се интересува моля да ми пише на лични, не ми се изхвърлят нещата. Мога да пратя и снимки...

 Hug

# 1 307
  • Мнения: 13
Здравейте,

През юли ми предстои секцио в Окръжна болница, което ще се извърши от д-р Славчев. На този етап съм се насочила към местна упойка. Бихте ли споделили опита си относно операцията? Каква е процедурата в болницата, колко време след това ще ми дадат бебето? Въобще, ако може да ми дадете някакъв съвет, за да бъда подготвена.

Благодаря.

# 1 308
  • Мнения: 70
Здравейте.Аз раждах с пълна упойка в деня преди секциото ме приеха,следяха тонове на бебето и правиха маркери за aлергии.Вечерта ядеш до 10 часа последно после спираш пиеш до 12 слагаш си свещичка очистителна вместо да ти правят клизма.Насутринта пак слагаш свещичка и те викат да ти сложат катетър,система и под ножа:))).Самото секцио трае 30 минути до 1час и след това аз поне си бях в стаята.След 2 часа ти показват бебето,а на следващия ден ходиш да си го търсиш защото на мен не ми го донесаха.почваш да го слагаш да суче ако ще кърмиш.Вечер могат да ти го взимат да почиваш носят го като започне да реве от глад.Сутрин и вечер при визитациите си е при тях.И аз родих при Славчев възстанових се бързо и корема ми се прибра,доволна съм.Сигурно пропускам нещо,ако имаш въпроси съм насреща.

# 1 309
  • Мнения: 62
Аз родих нормално, за това за секциото нищо не мога да кажа, но моето мъниче като е реяло вечер не са ми го носили , а едната сутрин просто видях биберон до главата и, те са длъжни да му обърнат внимание. Не бяха ми я носили нито веднъж,а като се прибрахме вкъщи си се будеше и нощем да яде, явно и там се е будила(което не е гаранция де)

# 1 310
  • Варна
  • Мнения: 931
Аз бях със спинална. Гушнах бебчето, когато го извадиха. После след около 2 часа пак ми го доведоха, а на 12ят час ми го дадоха да кърмя. Само първата вечер го вземаха след 12ч, защото още не можех да ставам права, за да го преобувам, но ми го донесоха в 3ч, отново да кърмя. На сутринта вече ходех и си го взех при мен. Втората вечер искаха да го приберат в бокса, но аз отказах и си остана при мен.

# 1 311
  • Мнения: 5
здравейте,исках да попитам какви изследвания искат при планово секцио . Благодаря предварително .

# 1 312
  • Мнения: 60
здравейте,исках да попитам какви изследвания искат при планово секцио . Благодаря предварително .
Пълна кръвна картина , фибриноген , урея и кардиограма - доколкото знам аз

# 1 313
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 085
Здравейте, въпроса ми не е точно за болницата, но не намирам по-нови теми. Кажете къде си правихте ФМ и БХС? Засега чета за този д-р Балев, но искам повече варианти за избор.  newsm78

# 1 314
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Аз си правих и трите ФМ при Славче, при който и раждах после. БХС не съм правила. За мен това е излишно изследване, теория на вероятностите... Но пак казвам - за мен.

# 1 315
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 085
Аз си правих и трите ФМ при Славче, при който и раждах после. БХС не съм правила. За мен това е излишно изследване, теория на вероятностите... Но пак казвам - за мен.
Благодаря,  bouquet за д-р Станислав Славчев става въпрос, нали, да не объркам с друг Славчев. Simple Smile

# 1 316
  • Мнения: 62
И аз при  Станислав Славчев

# 1 317
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Аз си правих и трите ФМ при Славче, при който и раждах после. БХС не съм правила. За мен това е излишно изследване, теория на вероятностите... Но пак казвам - за мен.
Благодаря,  bouquet за д-р Станислав Славчев става въпрос, нали, да не объркам с друг Славчев. Simple Smile
Да, да.. Уф, даже и буква съм "изяла" от фамилията му...  ooooh!

# 1 318
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 085
Благодаря Ви, момичета за препоръката. Hug bouquet Имам го вече като вариант този лекар, само всичко да е наред  Praynig

# 1 319
  • Мнения: 13
Здравейте, мами,

Имам въпрос относно помпата за кърма, която смятам да си взема в родилното. Как я стерилизирахте, нея и шишето й при престоя си там?

Общи условия

Активация на акаунт