Окръжна Болница Варна - тема 7

  • 167 856
  • 1 595
  •   1
Отговори
# 1 545
  • варна
  • Мнения: 262
Всъщност на отворените врати старшата акушерка препоръча багажа да е в найлонови торби (било по-удобно) . Аз ще приготвя две - една за мен и една за бебето.

# 1 546
  • Варна
  • Мнения: 594
Аз може би ще сложа торбите в сак. Много разпиляна работа ми се вижда с тези торби. А кога бяха отворените врати? Имам спомен че май беше за 23-ти (утре) и е само веднъж месечно, но може и да греша .. Никъде не намирам информация. Трябва ли да се запиша?

# 1 547
  • Варна
  • Мнения: 63
И тук ли телевизорите работят с жетони?

# 1 548
  • Мнения: 297
Моите торби бяха в сак, никой нищо не ми е казал! Както ти е удобно, така си ги приготви.
Телевизорите са с жетони, но те едни телевизори....

# 1 549
  • Мнения: 477
Аз може би ще сложа торбите в сак. Много разпиляна работа ми се вижда с тези торби. А кога бяха отворените врати? Имам спомен че май беше за 23-ти (утре) и е само веднъж месечно, но може и да греша .. Никъде не намирам информация. Трябва ли да се запиша?
В Окръжна болница е без записване, просто отиваш пред вратите на отделението на съответната дата и час.

# 1 550
  • варна
  • Мнения: 262
Всеки последен четвъртък на месеца от 14.30h.
Казвам, че старшата препоръча, а не че е правило №1, в крайна сметка никой няма да върнат, защото си носи багаж (както и да е приготвен той Laughingbouquet

# 1 551
  • Мнения: 53
Аз звънях за записване за отворените врати, но предполагам, че ако направо там се появиш никой няма да те върне😃.

# 1 552
  • Варна
  • Мнения: 594
Днес беше. Без записване е. От 14:30 беше. Някой ако се интересува от цени, снимала съм списък с всички цени   bouquet Бих качила тук, ако някой иска  Simple Smile
Primera, тя старшата (т.е. не знам това ли беше старшата, която ни разведе из стаите) ни каза да не четем бг мама ама ....  Laughing Аз не виждам нищо лошо. Не разбирам защо 4 от 5 лекаря споменават да не четем в интернет или бг мама  hahaha
Дали не се засякох с някой днес там хм?  Simple Smile

# 1 553
  • Мнения: 53
И аз бях днес там 😃. Лекичко се гипсирах - не от обстановката, не очаквах нещо различно, ами някакво такова чувство подтискащо ме обхвана...явно започва да ме хваща шубето. А, да и се сварих от жега 😓

# 1 554
  • Мнения: 513
Много ще се радваме да разкажете малко от днес Simple Smile

# 1 555
  • Варна
  • Мнения: 594
Аз щях да ревна по едно време, като обясняваше точно за раждането и как срязвали пъпната връв и бебето бече било отделено от нас изцяло  Rolling Eyes
Тинтири, сигурно си ме видяла, аз бях с ММ Mr. Green  .. Аз мисля че те видях, но не бях сигурна и нищо не казах, а и съм срамежлива  Embarassed ММ зададе повече въпроси от мен самата хахаха
Пате, ако питаш нещо конкретно май ще е по лесно да отговоря  Simple Smile

# 1 556
  • Мнения: 53
Аз щях да ревна по едно време, като обясняваше точно за раждането и как срязвали пъпната връв и бебето бече било отделено от нас изцяло  Rolling Eyes
Тинтири, сигурно си ме видяла, аз бях с ММ Mr. Green  .. Аз мисля че те видях, но не бях сигурна и нищо не казах, а и съм срамежлива  Embarassed ММ зададе повече въпроси от мен самата хахаха
Пате, ако питаш нещо конкретно май ще е по лесно да отговоря  Simple Smile
Сигурно съм те мернала из хората, но пък съм голяма блейка. Иначе и аз съм срамежлива де 😄. Вярно че имаше и няколко бъдещи татковци. Другия път ще се оглеждам повече, а и ти ще се срамуваш по-малко и току виж сме се видяли като хората 😃

# 1 557
  • Варна
  • Мнения: 594
Аз питах само за вип стаята дали е с 1 легло, а ММ я поразпита накрая, като почнело раждането директно тук ли да идваме... и тя започна да ми обяснява как трябвало да зачестят контракциите, и ме пита дали ми било първо раждане... това бях аз  Laughing  Но това беше съвсем в края, когато някои се обърнаха да си ходят.
Да, трябва да поработя по себе си да не съм толкова срамежлива  Simple Smile

# 1 558
  • Мнения: 513
Ами не съм сигурна какво да питам сигурно има още хиляди неща, които може би даже не се сещам че трябва да знам Simple Smile въпреки, че чета много... Simple Smile ако някой се сети нещо интересно, което са споделили.... Например защо да не четем в бг мама !?!?

# 1 559
  • Варна
  • Мнения: 1 364
В бг мама хората си изказват както позитивното така и негативното мнение.. Същото като да се съберете 10 момичета и всички ще кажат различни неща. Чути от приятелки, познати, роднини.. Никои не може да ви казва къде да четете и какво.. Всеки си има глава на раменете и може сам да прецени 😜

Общи условия

Активация на акаунт