Окръжна Болница Варна - тема 7

  • 167 696
  • 1 595
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 25
Благодаря на всички за отговорите. Хубаво е че това с докуменрите не е чак толкова бърза работа. Аз вече си представях... сранни неща Crazy А ако моето бебче не избърза ще мога и аз да го видя това родилно,  то при мен ситуацията стана вече ''на харизан кон...'' тъй че и да ми хареса и да не ми хареса, там ще раждам. Вече и багажа съм стигнала  Hug само стискам палци за тази Вип стая.

# 826
  • Мнения: 170
Мен като ме приеха бях с дълъг маникюр,без лак  и акушерката много ми се кара.Каза някак да го махна,защото неонатолозите на нея ще се карат.Добре че в несесера с гримове имах и нокторезачка,та докато се гърчех от контракции си рязах ноктите междувременно... Joy Joy

# 827
  • Мнения: 385
Първото ми секцио беше с пълна упойка,събудиха ме още на операционната маса.Не съм имала проблеми ,а след това ми пускаха в системата с болкоуспокоително.

# 828
  • Варна
  • Мнения: 759
Мен като ме приеха бях с дълъг маникюр,без лак  и акушерката много ми се кара.Каза някак да го махна,защото неонатолозите на нея ще се карат.Добре че в несесера с гримове имах и нокторезачка,та докато се гърчех от контракции си рязах ноктите междувременно... Joy Joy
Аз имах дата за секциото и смятах преди това да си оправя маникюра, но младежа реши да си избере сам рождения ден е тръгна 2 дена по-рано. Та се появих с орлови неоформени нокти и ме беше страх да си докосна детето  Crazy Но никой не ми се е карал.
Аз нямах никакви оплаквания, дължащи се на спиналната упойка. Даже чак 2 дена по-късно установих, че имам лепенка на гърба  Laughing

# 829
  • Варна
  • Мнения: 190
Някой да е снимал скоро списъка от родилното?

# 830
  • Варна
  • Мнения: 25
Привет и от мен Simple Smile
Моят доктор ми даде този списък преди около 2 седмици:

- Лична карта и химикал;
- Направление за хоспитализация;
- Карта за наблюдение на бременността ( Или друга медицинска документация) ;
- Тоалетни принадлежности;
- Нощница, чехли, хавлия;
- Лигнин 2 пакета;
- Термометър;
- Еднократни подложки (чаршафи) за легло 10 бр;
- Чаша, вилица, лъжица

Консумативи необходими за бебето

- Памперси;
- Мокри бебешки кърпички;
- Шампоан на Хипп - 1 бр( остават за отделението);
- Олио на Хипп - 1 бр
- Бебешки дрешки (долна и горна камизолка, ританки, чорапки -3 комплекта ).

# 831
  • Мнения: 6 767
Тоест 2-та комплекта пелени за отделението отпадат?

# 832
  • Варна
  • Мнения: 25
Да, според списъка, който ми дадоха на мен. Не вярвам различните лекари от родилно да имат различни списъци. Аз лично съм при доктор Свраков

# 833
  • Варна
  • Мнения: 858
Ами не мисля че отпадат, защото ми ги искаха, бях там преди 5 дни, а списъка който е актуален е до асансьора на самото родилно отделение и там си ги пише и е по-различен от този който твоя доктор ти е дал  Peace

# 834
  • Мнения: 226
 -Лична карта и химикал;
- Направление за хоспитализация;
- Карта за наблюдение на бременността ( Или друга медицинска документация) ;
- Тоалетни принадлежности;
- Нощница, чехли, хавлия;
- Лигнин 2 пакета;
- Термометър;
-Подложки еднократни за легло - 10 бр.

За Бебето
- Памперси;
- Мокри бебешки кърпички;
- Шампоан на Хипп - 1 бр( остават за отделението);
- Олио на Хипп - 1 бр
- Бебешки дрешки (ританки,боди и чорапи -3 комплекта ).
- Нови пелени - 2 комплекта(остават за отделението)

Това е списъка, който е до асансьора в отделенито

# 835
  • Варна
  • Мнения: 858
-Лична карта и химикал;
- Направление за хоспитализация;
- Карта за наблюдение на бременността ( Или друга медицинска документация) ;
- Тоалетни принадлежности;
- Нощница, чехли, хавлия;
- Лигнин 2 пакета;
- Термометър;
-Подложки еднократни за легло - 10 бр.

За Бебето
- Памперси;
- Мокри бебешки кърпички;
- Шампоан на Хипп - 1 бр( остават за отделението);
- Олио на Хипп - 1 бр
- Бебешки дрешки (ританки,боди и чорапи -3 комплекта ).
- Нови пелени - 2 комплекта(остават за отделението)

Това е списъка, който е до асансьора в отделенито


 Peace  Точно това е. Като ви преместят в стая веднага идва една жена и взима каквото трябва и ви отбелязва в списъка че сте ги дали и кое бебе е вашето  Peace

# 836
  • Мнения: 175
Момичета,вчера ми се наложи да отида до ОБ.Kачих се до 3-тият етаж да снимам списъка( нищо,че багажа ни вече е готов,и е това което искат  Grinning)Точно такав е както го е написала els84  Heart Eyes

# 837
  • Варна
  • Мнения: 25
А пелените са 2 броя правоъгълни малки, 2 броя големи и 2 броя тензухени големи нали ? Да приготвя и тях тогава Simple Smile

# 838
  • Мнения: 226
А пелените са 2 броя правоъгълни малки, 2 броя големи и 2 броя тензухени големи нали ? Да приготвя и тях тогава Simple Smile

Продават ги в пакети комплект. Аз лично си ги взех от Бебе борсата на Колхозния пазар. Изпрах ги, изгладих ги и ги върнах в пакетите

# 839
  • Варна
  • Мнения: 25
Благодаря,  моите са нови(изпрани и изгладени вече), но са купувани от бабите и незнам точно какво съдържа комплекта, но може да купя още 2 комплекта нови

Общи условия

Активация на акаунт