Търся всякакво инфо относно приема в НГ по полиграфия и фотография

  • 1 403
  • 8
  •   1
Отговори
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 341
Здравейте,
Догодина дъщеря ми мисли да кандидатсва в тази гимназия. За целта е редно поне 1г да ходи на курсове, защото само единия талант не стига  Mr. Green. Днес звънях в самата гимназия, но ми вдигна жена, която явно идея нямаше за нещата там. На въпроса има ли курсове, ми каза не - има консултации  Crazy Трябвало след 15.09 да ида на място и да говоря директно с учител. Да, но аз нямам никаква идея от учителите, за да имам идея с кого да говоря  Confused За примерна такса и дума не можеше да става да знае.
Та, някой дали има някакво полезно инфо относно курсове и техните такси (разбрах, че тези въпросни консултации са в почивните дни), относно нивото на гимназията, име на читав учител и т.н.?
Другото, което ме вълнува, е дали ако ходи на курсове в НГПФ, има шанс за прием в Приложното? Чувам разни мнения, че има значение дали си посещавал курсове на съответното у-ще  newsm78
Много ще съм благодарна

# 1
  • Мнения: 2 687
интересна ми е темата Peace за съжаление не мога да допринеса с инфо и ще чакам и аз ...

# 2
  • София
  • Мнения: 113
Здравейте,
Догодина дъщеря ми мисли да кандидатсва в тази гимназия. За целта е редно поне 1г да ходи на курсове, защото само единия талант не стига  Mr. Green. Днес звънях в самата гимназия, но ми вдигна жена, която явно идея нямаше за нещата там. На въпроса има ли курсове, ми каза не - има консултации  Crazy Трябвало след 15.09 да ида на място и да говоря директно с учител. Да, но аз нямам никаква идея от учителите, за да имам идея с кого да говоря  Confused За примерна такса и дума не можеше да става да знае.
Та, някой дали има някакво полезно инфо относно курсове и техните такси (разбрах, че тези въпросни консултации са в почивните дни), относно нивото на гимназията, име на читав учител и т.н.?
Другото, което ме вълнува, е дали ако ходи на курсове в НГПФ, има шанс за прием в Приложното? Чувам разни мнения, че има значение дали си посещавал курсове на съответното у-ще  newsm78
Много ще съм благодарна


За жалост трудно се намират мами на художници и ми е познато как се опитваш да се ориентираш. Ние тази година кандидатстваме във фотографското и приложното. Има специална тема тук "Кандидатстване след 7 клас с рисуване". Иначе накратко ние ходихме на курсове при г-жи от Приложното. Започнахме октомври, всяка неделя по 5 часа от 9,00 до 14,00 часа - 25 лв. В друго у-ще се провегдат курсовете. Добре ги подготвят. Телефон може да вземеш от сайта на училището, главен у-л по рисуване г-жа Златанова. Трябва септември да се обадиш за инфо за курса. За фотографското разбрах, че имало курсове, които са външни, но започваха много рано /мисля 8,00/ и не ни хареса. Изпитите са група обемни тела /стомна или подобно с куб, чиния или топка. И на двете места ги подготвят само за изпита и има шанс за прием и в двете. Всичко зависи от оценката, която ще изкара. Влез в другата тема, за да получиш повече инфо. Там всички ни тресе една и съща художествена треска.  Laughing Желаем Ви успех.

# 3
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 341
Само в неделя ли са курсовете в Приложното? В неделя ще е на БЕЛ и математика и нямам вариант за смяна ooooh! Иначе аз вече звънях на Златанова, но много бързаше и само успя да ми каже да звънна в средата на октомври за курсовете. Надявах се рисуването да е в събота.

# 4
  • София
  • Мнения: 113
Само в неделя ли са курсовете в Приложното? В неделя ще е на БЕЛ и математика и нямам вариант за смяна ooooh! Иначе аз вече звънях на Златанова, но много бързаше и само успя да ми каже да звънна в средата на октомври за курсовете. Надявах се рисуването да е в събота.
Всяка неделя от 9.00 до 14.00 часа

# 5
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 341
УжасТ

# 6
  • София
  • Мнения: 177
В НПГПФ има курсове по рисуване, но неясно защо те не ги наричат така, а предпочитат да са "консултации". Та моето дете ходи на т.нар. "консултации" през миналата 2012-2013 учебна година. Цената беше 15 лв. за 4 астрономически часа. Ако платиш наведнъж за 20 часа, т.е. за 5 дни, имаше малка отстъпка от 1 лв. на час, т.е. плащаш 70 вместо 75 лв. В тази цена не са включени материалите - папка, подложка, моливи, гуми, листа. Тях си ги осигурявате отделно. Уроците бяха всяка събота от 9 до 13 ч. Започват в началото на октомври. Може да се обърнеш към г-жа Балджиева, тя водеше уроците при нас, а в момента е и зам. директор на училището.

# 7
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 341
Благодаря, но вече решихме, че ще ходи в Приложното, пък ще си кандидатства и в полиграфията.

# 8
  • Мнения: 761
Просто запис.

Общи условия

Активация на акаунт