Север-Юг - тема 18

  • 23 483
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 642
Здравейте, захарчета!   love001
Опитвах, опитвах, не можах да постна нещо си и реших поне да намина и да ви цункам с днешна дата. Че до сега, като нямам нищо съществено да кажа или да постна, все се отказвах да скокна. Реших, че и един сал поздрав да е - няма да е зле. Не съм от силно пишещите, но съм от силно четящите.  Hug Hug Hug

# 76
  • Мнения: X
Това със съня ме уби, защото аз също го сънувах.  Joy
Имам въпроси, Къванчини-сладкиши! Simple Smile
Къде можем да го следим тоя човечец? Grinning Няма ли официална страница у сураттефтера?
Адрес на агенция, нещо? Туй-онуй? Човек един подарък да иска да прати, то няма къде. Grinning

P.S.: Аз действам на принципа на ORS/KRISI. Следя ви!  Twisted Evil

# 77
  • Мнения: 4 642
Прескочих до алтернативния форум. И взех, че се регистрирах.

# 78
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Яз хич не се гордеем със сънищата си Кивови...даже ме е срам... Mr. Green
Що па баш него...нещо не мой да сФанем баш ко ста'а... Rolling Eyes

# 79
  • Мнения: 5 109
Яз хич не се гордеем със сънищата си Кивови...даже ме е срам... Mr. Green
Що па баш него...нещо не мой да сФанем баш ко ста'а... Rolling Eyes


Ко да стаа - баш си си тамън  Joy Joy Joy Подсъзнанието ти обяснява как стоят нещата, ма ти са праиш на ощипана  hahaha

# 80
  • Мнения: X
Яз хич не се гордеем със сънищата си Кивови...даже ме е срам... Mr. Green
Що па баш него...нещо не мой да сФанем баш ко ста'а... Rolling Eyes


Aaaaaaa, твоите са от тези с червена точка +18.  Mr. Green Мен просто ме беше прегърнал с една ръка и ми говореше нещо, докато гледахме в далечината. Постничко. Grinning

# 81
  • Мнения: 18 634
Това със съня ме уби, защото аз също го сънувах.  Joy
Имам въпроси, Къванчини-сладкиши! Simple Smile
Къде можем да го следим тоя човечец? Grinning Няма ли официална страница у сураттефтера?
Адрес на агенция, нещо? Туй-онуй? Човек един подарък да иска да прати, то няма къде. Grinning

P.S.: Аз действам на принципа на ORS/KRISI. Следя ви!  Twisted Evil

 Hug wavey welcome ех, ако знаехме ... Mr. Green
А ти не ни следи, скачай при нас! Hug
Зиз  Heart Eyes нема ти казвам кво стаа, щото ше ме наплюйш  Joy Joy Joy

# 82
  • Мнения: 1 072


нашето момче май вече е на плажа ?


Фенче Heart Eyes Hug, не че нещо, ама тази снимка е от миналата година, май newsm78 Беше от Чешме, ако не се лъжа Simple SmileСправка :http://ink361.com/app/photo/ig-531553846994152505_360086290 И аз я видях при рускините и писали нова, но са се объркали PeaceА уж са му големи фенки hahaha

Аз и за друго ти пиша. Видя ли от старите теми, едно момиче пита за третия сезон на КГ. Никъде не го намирала, ама го били гледали някои, след сватбата, какво ставало Simple SmileИ си мисля, ако някой го е гледал, то не може Фенчето да не е Joy Joy JoyМоля те, мило, пиши какво става, че и на мен ми е интересно Joy Joy Joy

Хубав слънчев ден на всички в темата Heart Eyes HugПоздрави Heart Eyes  bouquet

# 83
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
[
 Hug wavey welcome ех, ако знаехме ... Mr. Green
А ти не ни следи, скачай при нас! Hug
Зиз  Heart Eyes нема ти казвам кво стаа, щото ше ме наплюйш  Joy Joy Joy
smile3534 smile3534

# 84
  • Мнения: 18 634
Миси  Heart Eyes Hug Heart Eyes ми аз тази снимка я видях у фейса, мило  newsm78 може и да е стара  Mr. Green Колкото до 3 сезон на КГ  Joy Joy Joy Joy само в мечтите на някои откачени фенки  hahaha няма 3 сезон, за съжаление ... Говореше се единствено, че щели да правят игрален филм по него, ама йок!  Та те така ... Хубав ден и на теб, скъпа! Идвай по-честичко при нас - лудите на стадиона  Joy Joy Joy
Зизуняк  Heart Eyes smile3533 smile3533 нъл го знайш това за арабките ... имало 3 съвременни болести - луда крава, птичи грип и Къванч Татлъту хахахахахахаа ... и теб не те подмина явно ...
Светленце, мараба, къз! теб те забраих да те цунем днес ...

Последна редакция: вт, 17 юни 2014, 12:59 от queen_fenka

# 85
  • Мнения: 2 116
Здравейте!




"Човешкият поглед е прозорче, през което се виждат мислите,
които се въртят в главата му."
Виктор Юго




papa6ka, Мария, allisas73, Фенче, Ванче, smarfietka_, Airra, Наде, miltg, Ина, Светле, Зиз, Криси, I_Love_Tose, Miss60, привет и днес!

smarfietka_, miltg, I_Love_Tose,  welcome


Изчетох ви и благодаря, че сте споделили!
Радвам се, че сте на линия и днес, настроението в компанията на темата е на макс- какво по-хубаво от това, нали?
Присъединявам се и аз с удоволствие и днес!

От днес ще започна да свиквам с промените на форума. Казват ми, че били за по-добро, а като нямам друг избор ще се доверя, е поне ще се опитам. Колкото и да съм подозрителна когато някой ми мисли доброто без да съм го помолила, ама като ще е за добро- да видим тогава...  Thinking


Днес какво и кой ще е на дневен ред от СЮ?
Аз за г-жа Хандан имам две приказки само да кажа и след това съм в очакване на вашите предложения.



Приятен вторник за всички и до по-късно от мен!

п.п.
Едно предложение от мен, а и препоръка за мн. добър тур. филм-
Чинара - Cinar Agaci (2011)!
Скрит текст:



Чинара - Cinar Agaci (2011)
Двама сина, две дъщери, внуци, внучки. Цветя, грамофонни плочи, грамофон и един сандък, които се пренасят от една къща в друга на всеки два месеца. И един Чинар, където всички се събират под него на всеки два месеца!
Въпреки, че пенсионираната учителка, г-жа Адвие е малко немирна, понякога заядливият й характер прави нещата трудни за децата й, но за внука си Баръш, най-важното нещо в живота му е неговата „баба”. Само Баръш очаква с нетърпение срещите под Чинара, за да дойде техния ред, когато баба му ще се премести за два месеца при тях!
Но идва ден, в който децата на г-жа Адвие взимат важно решение, което ще промени живота на всички, завинаги...
Жанр: Драма
Държава: Турция
Година: 2011
Времетраене: 01:54:49
Режисьор: Хандан Ипекчи
В ролите: Нургюл Йешилчай, Джелиле Тойон, Дениз Деха Лостар, Сетар Танръйоен, Сузан Аксой, Хюсеин Авни Даниал, Жюлиде Корал, Рагъп Саваш, Ебру Йозкан, Нежат Ишлер и Ерол Кескин

Източник:  http://www.keyfiseyir.com/movie/cinar-agaci#ixzz34tPjpNYy



Линк: vbox7.com/play:5c7652f714
Приятно гледане! Hug

Последна редакция: вт, 17 юни 2014, 18:56 от margita9

# 86
  • Мнения: X
Би било готино да направят игрален филм, но доста трудоемка задача.
Адрес - ясна работата - йок. Сураттефтер - също.  Cry Да вземе тоя човек да заснеме един игрален филм, с много екшън и романтика.  Grinning Да се нагледаме на тяло, на очи, пу пу...
За Зизи:
Скрит текст:
Гел бебек, гел!  Joy

# 87
  • Мнения: 18 634
Тия пак с техните профилактики ... аман бе! Дружки, ще гледаме ли заедно Перличка ? Който ще гледа, да си вдигне ръката  Joy Joy Joy
Хайде, да загреем малко


http://www.youtube.com/watch?v=pHa4m9Sj_4s

# 88
  • Мнения: 5 109
Айдеее да се заперлимееее  hahaha

# 89
  • Мнения: 5 109
К'во става бееее? Защо продължават тия недъгавите? newsm78 #2gunfire #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт