Север-Юг - тема 18

  • 23 413
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 21 201
Здравейте. Hug.......Hug

Папашка, понеже не виждам Фенчето на линия и за да не чакаш, защото знам какво е да те гложди любопитството за предстоящи събития, ще ти отговоря аз.
Скрит текст:
Да, ще разбере за машинациите на Зейно.
От края на 69 епизод започва романтиката и олмаза пада окончателно. Е, случват се и други гадории но важното е, че Джема и Кузю, ще са заедно оттам-насетне докрая.

Последна редакция: вт, 17 юни 2014, 09:38 от Neidjal

# 61
  • Мнения: 18 588
Aйрич , Наде  Heart Eyes Hug wavey привет и на вас! Hug Hug Hug благодаря за кафенцето и за отмяната!
Айрче, ми спя бе, душе, ама едва се откъсвам от лаптопа  Joy Joy Joy все едно, че не знам наизуст какво ще стане  hahaha сега се наслаждавам най-вече на играта на актьорите - невероятни са беее ... Всеки поглед, всяка мимика, всеки жест - всичко е премислено в детайли, евала!
Баде
http://instagram.com/p/pTSzVcM9jI/

Последна редакция: вт, 17 юни 2014, 10:16 от queen_fenka

# 62
  • Мнения: 64
Здравейте на всички!
Извинявайте за тъпия въпрос , сигурно е задаван вече, но до кой епизод турски стигнаха БТВ преди да спрат филма?

# 63
  • Мнения: 18 668
miltg , стигнаха до 54 епизод, май newsm78

Фенче Heart Eyes, аз карам бавно но славно, само, че в Кейфито много се наслагват субтитрите Mr. Green а  сайта на Зизка пък е с по-кофти качество  Mr. Green

Ауу Баде сигурно е с 50 кила по-тежка, ама да са живи и здрави де Simple Smile

# 64
  • Мнения: 5 109
Хоп скачам и аз! Гюнайден скъпи мои  Heart Eyes Hug Как сте днес?
Роминка гепи чичеци за новата тема  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51  Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 18 588
Здравейте на всички!
Извинявайте за тъпия въпрос , сигурно е задаван вече, но до кой епизод турски стигнаха БТВ преди да спрат филма?

 wavey Hug мисля, че на 54 началото.

нашето момче май вече е на плажа ?
Инче , привет, мила!

# 66
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Добрутро!
Ако искате да разкарате рекламите, инсталирайте си програма Add block, това научих засега. Вие сте по-умни, сигурно знаете как.

# 67
  • Мнения: 1 034
Здравейте. Hug.......Hug

Папашка, понеже не виждам Фенчето на линия и за да не чакаш, защото знам какво е да те гложди любопитството за предстоящи събития, ще ти отговоря аз.
Скрит текст:
Да, ще разбере за машинациите на Зейно.
От края на 69 епизод започва романтиката и олмаза пада окончателно. Е, случват се и други гадории но важното е, че Джема и Кузю, ще са заедно оттам-насетне докрая.


ухааа!Тенк ю.Да зема да ги вида флубените гълъбчета,че вечееее-нямам търпение!  bouquet

# 68
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Здравейтииии... Hug Hug Hug Hug Hug

Чей си разходим новия ник по мегданя.... Laughing Laughing Laughing

Нощеска сънувах Меемет...за втори път от 3г. Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy
Фен Heart Eyes Hug Нема ме бъзикаш... Mr. Green Naughty

Всички констатирани, установени и позиционирани... Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 18 588
Здравейтииии... Hug Hug Hug Hug Hug

Чей си разходим новия ник по мегданя.... Laughing Laughing Laughing

Нощеска сънувах Меемет...за втори път от 3г. Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy
Фен Heart Eyes Hug Нема ме бъзикаш... Mr. Green Naughty

Всички констатирани, установени и позиционирани... Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Нема, нема ... чей само малко се посмеем  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
за теб! Heart Eyes Hug Heart Eyes




# 70
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Фен Heart Eyes Hug
Е, ич не ме бъзикаш... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Имам правило да не обличам парцали от турски сериали...вчера се оглеждах да кроим гащи с Меемет... #Shocked #Shocked #Shocked
Дано устискам на повика... Joy Joy Joy

# 71
  • Мнения: 18 668
Аууу Зизке Hug, верно ли го сънува Shocked Joy Joy
Бая си го закъсала тогава hahaha

# 72
  • Мнения: 5 109
Фен Heart Eyes Hug
Е, ич не ме бъзикаш... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Имам правило да не обличам парцали от турски сериали...вчера се оглеждах да кроим гащи с Меемет... #Shocked #Shocked #Shocked
Дано устискам на повика... Joy Joy Joy

А дано, ама надали... шалялялляля  Joy Joy Joy Joy hahaha Mr. Green

# 73
  • Мнения: 5 109
Че'йте аз да си помрънкам малко  Shocked Кви са тия новости по Наш'та мама? Аз преди не можах а се опраа, та камо ли сега?!?!  #Crazy #2gunfire

# 74
  • Мнения: 18 588
Фен Heart Eyes Hug
Е, ич не ме бъзикаш... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Имам правило да не обличам парцали от турски сериали...вчера се оглеждах да кроим гащи с Меемет... #Shocked #Shocked #Shocked
Дано устискам на повика... Joy Joy Joy

А дано, ама надали... шалялялляля  Joy Joy Joy Joy hahaha Mr. Green


 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Общи условия

Активация на акаунт