ПОДУТИ КРАКА - ПОМОЩ

  • 7 352
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Здравейте,преди 2 седмици ме заболя левият крак на ходилото при пръстите.Забелязах ,че през деня една веничка се издува.Отидох при ричният лекар по повод настинка и тя ми каза,че от топлото вената се издува и от там идва болката ми в крака,като вече болката обхвана и глезена ми.Днес докато се прибирах от работа усетих нещо много странно,усештах как кръвта се стича по вените ми.Работа ми е свързана със седене по цял ден.За сега се мажа с Троксивазин.Много съм притеснена от това усещане.

# 16
  • Мнения: 544
Здравейте,

само с мазане няма да стане. За да не се влошат нещата, вземете мерки навреме.

Вижте темата за разширените вени
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=197656.450;topicrefid=20

# 17
  • Мнения: 160
Ходих при личната и тя ми каза, че съм била предразположена към подути крака, просто организма ми бил такъв, било от топлото време, не било притеснително,тъй като не се забелязвали разширени вени...

# 18
  • Мнения: 376
Кръвното ви как е?
Щом бъбреците са добре, отидете на кардиолог.
Аз съм с високо кръвно и така ми се подуваха краката. Затова винаги с хапчетата
за кръвно се изписва и отводняващо.

отводняващото още повече влошава положението, защото проблемът е именно дехидратация на организма.
тя е причина и за подутите крака и за хипертонията.

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
..........
 Затова винаги с хапчетата
за кръвно се изписва и отводняващо.

отводняващото още повече влошава положението, защото проблемът е именно дехидратация на организма.
тя е причина и за подутите крака и за хипертонията.

????????
нещо не си в час... хем пълна с вода и задържаща вода, хем дехидратирана...
При сърдечна слабост се изисква допълнително да се обезводняваш... Иначе това слабо сърце няма сила да върти кръвообращението...

Авторката - изследвай щателно черен дроб. И започни да мериш какво количество урина отделяш за 24ч. Има си норми и ако си под тях, не се учудвай, че се подуваш.

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 534
Кръвното ви как е?
Щом бъбреците са добре, отидете на кардиолог.
Аз съм с високо кръвно и така ми се подуваха краката. Затова винаги с хапчетата
за кръвно се изписва и отводняващо.

отводняващото още повече влошава положението, защото проблемът е именно дехидратация на организма.
тя е причина и за подутите крака и за хипертонията.

Айде бе? И си вярваш? Ако искаш да ти дам телефона на кардиолога ми да му се обадиш да му обясниш каква е причината за хипертонията?
Може ли да не ръсите мозък без да сте сигурни?

# 21
  • Мнения: 376


????????
нещо не си в час... хем пълна с вода и задържаща вода, хем дехидратирана...
При сърдечна слабост се изисква допълнително да се обезводняваш... Иначе това слабо сърце няма сила да върти кръвообращението...


говориш така защото  не познаваш механизма на процесите, прочети и се ограмоти малко, но не промиващите мозъка идеи на официалната медицина, която, освен да тушира симптомите, не е способна на нищо свястно, като да кажем - да излекува.
прочети книгите на доктор Батманджелидж.

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
 iskrena 888 - за жалост чета книгата на живота... та от там са ми наблюденията...
И пак дебело подчертавам. При сърдечна слабост отводняващите елементи са важен ф-р, благодарение на които баща ми оцелява вече 10 месеца. Praynig

# 23
  • Мнения: 376
аз пък ти казвам, ако искаш да оцелява повече от 10 месеца и то в добро здраве, то тия лекарства не са най -  доброто решение, а най - лошото!

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
О, да...
Всеки иска да е в добро здраве...
Но когато сърцето го няма (почти) и единствения ти шанс са хаповете, иначе на всеки 40-50дена ти теглят по 1л. течност от дробовете... е, тогава какво ще ме посъветваш, а?

Общи условия

Активация на акаунт