В къщи настана радост голяма, МАЙСКОТО бебче вече е в скута на мама

  • 32 348
  • 741
  •   1
Отговори
# 660
  • Майна Сити
  • Мнения: 956
Тук обаче много не се качват снимки на бебоците, а в априлките имам имам чувството че на всяка страница има. Иначе аз го свалих това пиано, малкия умря от кеф, но ММ се скара да не си давам телефона така и му го взе. Рев и половина, то как се взима играчка от ръцете на дете? Вече се чудя къде и какво да купя на дребния - нещо светещо и музикално, но не дразнещо за мама...знам ли  Tired Мислех да взема детски таблет, но там са само звуци, няма нищо шарено, мигащо или движещо...

Та за да дам тон за снимки, аз ще съм първа (снимка от днес, още пари)  Grinning
Скрит текст:

# 661
  • Мнения: 1 558
Аз гласувах първа Mr. Green.
Не е лошо да спра да се вкарвам в разни филми за всякакви глупости Stop. Ама аз съм си такава и най-малкото съмнение, че нещо не е наред ме хвърля в размисли. Както и от най-малкия проблем изпадам в нещо като паника, което съм наследила от баща си и много се надявам да не съм предала на дъщеря ми Crazy.

Иначе и ние сме ухилени до ушите, понякога бърбори и се смее на тавана hahaha, особено докато и сменям памперса, много е забавна. От няколко дни постоянно се обръща по корем, но не може да извади едната ръка от под тялото си и започва да плаче, аз я обръщам по гръб и тя пак се обръща Crazy.

djufinka, тъкмо щях да споделя за дрешките в Лидл и ти ме изпревари Wink, те са от четвъртък, а от понеделник ще има памперс актив бейби 3 - 150 бр за 46 лв.

Майка Зайка и аз давах от това пюре, но никак не му се зарадва, но все пак си изяде порцията, за разлика от пиле с моркови и картофи.

skandity, страхотна снимка и каква шапка имате само Heart Eyes.

# 662
  • София
  • Мнения: 2 150
Гласувах и аз в анкетата.

skandity, много е сладък малкият и със страхотно шапо! Grinning
Аз тук снимки не качвам, че ми е сложно честно казано. Във фб групата качвам чат-пат, там е доста по-лесно направо от телефона.

# 663
  • Мнения: 1 048
и аз гласувах  Peace
skandity да го нацелуваш!!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
аз не качвам снимки във ФБ, за това и нямам линк за шерване, но ще измисля нещо Wink

# 664
  • София
  • Мнения: 1 544
skandity много сладък малкия зайко.
И аз се чудих защо никой не качва снимки и вчера се престраших.

# 665
  • Мнения: 206
skandity вие седите брaво ние нямaме нaмерения дa седим кaто я сложa е кaто ония руските кукли дето се клaтят нaсaм нaтaм aмa сме и мaлки още. A aз снимки незнaм кaк се кaчвaт тук

# 666
  • Мнения: 1 048
 cold Nature Snowman честит първи сняг!

# 667
  • София
  • Мнения: 529
Честит 1ви сняг! Nature Snowman
Ние вече заровихме муцуна да видим какво е това нещо, яде ли се?

# 668
  • Мнения: 1 048
прав е човекът Simple Smile да провери, може пък да е по-сладко от пюретата Simple Smile

# 669
  • Мнения: 1 558


Хайде да ви  почерпя, днес е официалното ми дипломиране, на което реших да не присъствам.

# 670
  • Мнения: 10
 Skandity вече седите браво. Моята мишка още не може но и няма пълни 5 месеца. По ваша препоръка днес ще въведа зелена чушка, да видим как ще я понесе. Изяде си всичко.
За заглавие и аз гласувах за хапещото бебе Grinning много е сладка като ми захапе лицето, а още по-любимо и е да ме скубе, като ме хване за косата и става страшно.
Приятен ден на всички

Последна редакция: нд, 26 окт 2014, 12:27 от stef79

# 671
  • Мнения: 28
Здравейте, май-чета! Честит първи сняг!!! Не съм писала от цяла вечност - почти винаги съм сама с двете деца и няма как... Баткото тръгна на детска
, но най-много е изкарвал 5 дни и тръгват сополите, кашлица. Тази седмица го спрях, за да сме здрави за понеделник, когато ще поставяме на Кари ваксинка (3-ти прием на Пентаксим). Иначе госпожицата расте - днес става на 5 месеца. Много ми е усмихната и кротичка. Слава Богу, че покрай баткото, който страшно ревнува, не мога да подгъна крак. Сега му донесох сняг в кофата за пясък и е супер доволен, та ме остави да седна на компютъра.
Аз съм решила да захранвам при навършени шест месеца, както батко й. Все още само се кърмим.
Ето, трябва да ставам - баткото иска да му отрежа парче торта от месечинката на Кари)
Много целувки от нас!

# 672
  • София
  • Мнения: 2 150
Честит първи сняг и от нас!
Вече отразихме първата снежна разходка. Ники беше супер щастлив и се намокри целия, а Маги заспа още щом помириса студения въздух и спа докато не се прибрахме. Crazy

Мишка, честито ти дипломиране!
Честита месечинка и на Кари!

# 673
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Здравейте майчета, честит сняг. Странното е че ние сме на север, но нямаме все още Grinning
Днес Лили става на 5 месеца, утре сме на ваксина 2-ри прием на шествалентна, леле като чета вашите постижения изглежда ние сме от мързеливите. Не може да стои сама само се клати все едно има амортисъор на главата, не можем и да се обръщаме, има някакви леки опити но уви не можем да се обърнем. Месо още не съм и давала, пък и вчера и днес нещо не иска да яде както преди, незнам въобще какво й става. Какво стана с жълтък, започна ли някой да дава.
Мамчета вие обувате ли обувчици на дребосъците като излизате, или с чорапки newsm78 Нашата има едни ''ботушки'' и ''маратонки'', но ги събува и сме само с чорапи.
Хайде успешен ден от нас и дано и ние скоро се радваме на сняг Heart Eyes

# 674
  • София
  • Мнения: 529
Здравейте майчета,

Чеснити месечинки на лили и кари! Живи и здрави и много да ги слушате!

Сканди, страхотен зайо и това е най-яката шапка просто  Heart Eyes

Мишка, честито завършване! Каква си сега?

Аз имам пробив! Изяде вече 2 пъти по цяло бурканче картофи и моркови  newsm35. Дохранвам малко след това, но се вижда надежда де Simple Smile
За обувките, имаме 3 чифта обувки, летни и зимни пантофки. Само по чорапи рядко стои, защото ги сваля, а обувките - не. Ботуши засега нямаме, защото към космонавтите има и за крака, но може и да вземем, особено ако вземе, че проходи на 9 месеца като мен например.

Последна редакция: нд, 26 окт 2014, 12:51 от tartaleta123

Общи условия

Активация на акаунт