Бихте ли изтеглили парите си от КТБ, ако имахте там пари? И защо?

  • 49 696
  • 964
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 1 298
Hellymod, не става въпрос за теб. Напротив. Не съм се занимавала с твоята "персона", освен да отговоря на този твой пост, който цитирам, и то в подкрепа на твоето мнение (така мисля, де). Чети ТИ с разбиране.

Хепи мама, не знам отговора на твоя въпрос. Надявам се това да не е подсъдно...



# 496
  • Мнения: 64 898
Кое да е подсъдно?

# 497
  • Мнения: X
Пак казвам, че ако има депозити с високи лихви в КТБ, то те са стари.
В момента не са им високи лихвите.

За срок - моят депозит е безсрочен. Peace

Не заблуждавай хората. "Промоцията" на КТБ с високи лихви 4%/5%/7% (в зависимост от сумата) за безсрочен депозит приключи в края на МАРТ, което не е толкова отдавна... а и говорим за безсрочни депозити. Което означава, че масата от депозити на КТБ в момента е на високи лихвени нива.

# 498
  • Мнения: 1 298
Че не знам какво може да се направи със спестявания в момента...

# 499
  • Мнения: 64 898
Че то и сега има банки с 5-6 %.

# 500
  • Мнения: X
Че то и сега има банки с 5-6 %.

Не ставай смешна. Токуда и Интернешънъл Асет Банк. Моля те!

# 501
  • Мнения: 2 752
Hellymod, не става въпрос за теб. Напротив. Не съм се занимавала с твоята "персона", освен да отговоря на този твой пост, който цитирам, и то в подкрепа на твоето мнение (така мисля, де). Чети ТИ с разбиране.
Тогава поднасям дълбоките си и най-искрени извинения karmelita_007  Peace
Като прочетох поста ти, ми се стори, че единствено аз съм на прицел, защото са цитирани две мои предишни мнения, а не се посочва никой друг потребител, към който е насочено твоето изказване.

# 502
  • Мнения: 64 898
Че то и сега има банки с 5-6 %.

Не ставай смешна. Токуда и Интернешънъл Асет Банк. Моля те!

Както се видя гръцките банки не фалираха.
Аз определено ги избягвах, но там май е по-стабилно.
Поне не командва Пеевски.  Twisted Evil

# 503
  • Мнения: X
Че то и сега има банки с 5-6 %.

Не ставай смешна. Токуда и Интернешънъл Асет Банк. Моля те!

Както се видя гръцките банки не фалираха.
Аз определено ги избягвах, но там май е по-стабилно.
Поне не командва Пеевски.  Twisted Evil

Не разбрах за какво намекваш. Но банките в Гърция не фалираха само защото им подпряха едик кол.... пардон огрома купа от трупи за да не паднат...  Mr. Green

# 504
  • Мнения: 7 742
По тази логика списъка ми от банки, в които бих депозирала се изчерпва до 4 или максимум 5.

Що не ги кажеш?

# 505
  • Мнения: 576


Хайде, като си отваряте очите, дайте смислен съвет, не само забележки. Peace

Разделете си парите, т.е. направете депозити в две или повече банки (в зависимост от общата сума). Не се лакомете за лихви. Няма да забогатеете от 1-2 % повече ( е освен ако нямате милиони като Веждичката). Гледайте банките да са големи, стабилни (без слухове, скандали и прочие около тях), следете какво се пише и говори за тези банки (пример: ОББ и последните новини около кредитния им портфейл). Аз лично не си слагам парите на депозит по дълъг от 3 м.

Това са ми личните принципи. Имам си списък от банки, в които никога не бих депозирала пари. По тази логика списъка ми от банки, в които бих депозирала се изчерпва до 4 или максимум 5.

Това е  Peace

# 506
  • Мнения: X
По тази логика списъка ми от банки, в които бих депозирала се изчерпва до 4 или максимум 5.

Що не ги кажеш?

Ми, "щот" не искам. И "щот" за подобно нещо се плаща. Всеки има глава на раменете си и съответно да си носи отговорност за решенията.

# 507
  • Мнения: 64 898
И какво като ги каже?
Аз в ДСК не бих си внесла парите, да ми ги ползват за мерси!

# 508
  • Мнения: 1 298
Няма нищо, hellymod, разбирам.

Не искам повече да задълбавам единствено с цел да не се влошава допълнително ситуацията. Макар да мисля, че в случая и с, и без бг мамма, положението си е каквото е.

# 509
  • Мнения: 170
въобще не мисля къде ще си вложа парите!  Мисля дали изобщо ще си ги взема?  И как ще стане? Дали ще ни позволят да си изтегллим цялата сума или някаква част от тях.  Чувам, че по списък ще се дават парите на депозантите.....абе, побъркаха ни!

Общи условия

Активация на акаунт