Шумен - 21( век) :)

  • 147 074
  • 779
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 18
Здравейте на всички в този прекрасен и слънчев ден   Hug Искам да попитам дали случайно има актуална тема за бъдещи майчета от Шумен, или за момичета, чакащи с нетърпение заветните две чертички  Simple Smile Ще ми бъде интересно да дискутираме всички трепети и вълнения покрай бебеправенето (както напоследък забелязвам, че е модерно да се нарича  Laughing ) и бременността Simple Smile Ползотворен и усмихнат ден Ви желая  Hug

# 361
  • Мнения: 4 370
Това е темата! Simple Smile

# 362
  • Мнения: 18
Супер, но защо така много малко потребители се разписват  newsm78 Има ли момичета, които чакат теста да ги зарадва Simple Smile Този месец щях да се побъркам .... закъснение с 12 дни , два теста Шуър Чек - с два отрицателни отговора Sad а имах усещането, че този път ще имаме успех...

# 363
  • Мнения: 97
Здравейте.

Знаете ли добър зъболекар в града който да прави силанизация (на възрастен, не дете) и да работи по ЗК? Някой от вас подлагал ли се е на тази процедура?

# 364
  • все тук
  • Мнения: 1 730
Моят син съм го водила при д-р Магдалена Николова - медицински център Ем Дент, мисля, че и сега работи по тази програма. Може да проверите, аз препоръчвам екипа, който работи там.

# 365
  • Мнения: 70
Здравейте!
Предполагам има майки, които вземат храна за дечицата си от ДДК в Шумен. Бих искала да споделите лично мнение - харесва ли ви, разнообразно ли е менюто и подробности около храната, ако знаете, особено за първа група.
Има ли възможност за храна без АМ?
Бебето до този момент трябва да е захранено успешно с месо, глутен, жълтък, млечен белтък?
И още един въпрос -първа група е от 10м до 1г?
Благодаря! Simple Smile

Последна редакция: чт, 07 апр 2016, 10:56 от maiya

# 366
  • shumen
  • Мнения: 22 157
 maiya,аз съм вземала на моя син и бях доволна.Менюто е разнообразно,но има храни,който не ги ядеше.Храната иначе е разнообразна.За меню без АМ не съм сигурна дали има възможност.За захранването си ги изброила сама.
Да.първа група до скоро беше от 10 месеца до 1 година.Аз обаче съм виждала и майки с по малки деца,че вземат храна.

# 367
  • Мнения: 4 370
gab3nceto , в Шуменската тема е по малка вероятността да има момичета които очакват да видят заветните две чертички и ли по скоро да се включат по късно. Може да провериш и в отчетните теми , в които пишат мами с термин през декември.

# 368
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 13 359
Спешно ми трябва добър стоматолог. Моля за мнения!

# 369
  • Мнения: 5 513
Здравейте на всички в този прекрасен и слънчев ден   Hug Искам да попитам дали случайно има актуална тема за бъдещи майчета от Шумен, или за момичета, чакащи с нетърпение заветните две чертички  Simple Smile Ще ми бъде интересно да дискутираме всички трепети и вълнения покрай бебеправенето (както напоследък забелязвам, че е модерно да се нарича  Laughing ) и бременността Simple Smile Ползотворен и усмихнат ден Ви желая  Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=731249;topicrefid=19
Виж тази.

# 370
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Спешно ми трябва добър стоматолог. Моля за мнения!


 Николови от М дент, хвалят Мехмедова, Щиркова на пазара. Много имена ми се въртят из главата, но то и за всеки има отрицателни коментари.

# 371
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 13 359
Благодаря ти, Мехмедови са до нас, но още се чудя, че не е за мен, а за сина ми, кйето е в чужбина и ще се прибере само за стоматологична помощ.  newsm78

# 372
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Дъщеря ми ходи при Сабриев. Много  е доволна. Специализирал е в чужбина, много е кадърен. Сещам се за Лозеви, Викови, Гущерска. Събирай мнения от хора, които са ползвали услугите им. Ама пак казвам, че всекихвали този, при когото ходи и е доволен.

# 373
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 13 359
Аз май няма кого да похваля, че явно не попадам на правилните стоматолози.

# 374
  • шумен
  • Мнения: 100
Щиркова на пазара,много е добра но и много приказва Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт