Шумен - 21( век) :)

  • 147 101
  • 779
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 5 513
Здравейте,да знаете частни занимални в града или начален учител ,който да се занимава по един-два часа на ден с детето?

# 466
  • шумен
  • Мнения: 100
Добро утро, Деси до Панайот Волов има такава занималня bouquet

# 467
  • Мнения: 5 513
Благодаря! Heart Eyes

# 468
  • Мнения: 237
Някои има ли на Дидо лечителя телефона и може ли да го даде?




Дидо, на непознати не вдига, но евентуално може да пробвате.

# 469
  • shumen
  • Мнения: 22 195
Аз го намерих и ми вдигна по телефона.Не знам защо на Вас не е.

# 470
  • Мнения: 237
Аз го намерих и ми вдигна по телефона.Не знам защо на Вас не е.

Когато ходех при него няколко пъти на всеослушание е обявявал че на непознати номера не вдига, освен това като са го питали увърта и като цяло се усеща че не иска да си дава телефона.

# 471
  • шумен
  • Мнения: 100
Здравейте  Simple Smile, знаете ли къде в града ни премахват ксантелазмами/това са жълти петна на клепача/.Не са вредни, но е грозно и искам да ги махна.  

# 472
  • Мнения: 237
Здравейте  Simple Smile, знаете ли къде в града ни премахват ксантелазмами/това са жълти петна на клепача/.Не са вредни, но е грозно и искам да ги махна.  

Пробвайте при д-р Кирязова, на мен ми е махала кератози по тялото с течен азот. Може и за това да има химически начин. Намира се близо до стария вход на Болницата тръгвате надолу по улицата която стига до математическа. На 20 м. Вдясно бяла къща

# 473
  • шумен
  • Мнения: 100

svejana8899 bouquet

# 474
  • Мнения: 2 668
Къде е подходящо за празнуване на детски РД?

До сега ходехме в Примо, наемахме аниматор и така. Обаче в Примо е заето за датата когато ни трябва.
В Примо ни харесва че дават реално отделна малка зала и децата се чувстват сами на РД.

# 475
  • shumen
  • Мнения: 22 195
Зависи за колко голямо дете.Моето е на 4 и тази година празнувахме в Делфина и останах доволна.

# 476
  • Мнения: 2 668
Детето е на 6 г. Нещо по особено имаше ли в Делфина което ти хареса? С аниматор ли бяхте?

# 477
  • shumen
  • Мнения: 22 195
Нивеа,бяхме без аниматор.Там организират и със обаче.По сособенно нещо,което ми хареса нямаше,но ми хареса това,че имаше къде да се забавляват децата.

# 478
  • Мнения: 2 668
Благодаря ти Данаека, ще отида да видя днес.

Някой да предложи друго място?

# 479
  • Мнения: 2 668
Мисля че открихме мястото. Оказа се обаче че аниматорката която сме ползвали (Сашка) е заета за нашия ден. Може ли да препоръчате друг?

Общи условия

Активация на акаунт