The Women of Westeros - GoT тема 11

  • 51 074
  • 749
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 442
Съдържа спойлери от края на 3-тата книга:
http://www.huffingtonpost.com/2014/06/25/game-of-thrones-lady-st … ey_n_5530215.html

Скрит текст:
Както изглежда, май ЛКС изобщо няма да се появи в ГоТ.  Tired

# 76
  • Варна
  • Мнения: 18 178
Съдържа спойлери от края на 3-тата книга:
http://www.huffingtonpost.com/2014/06/25/game-of-thrones-lady-st … ey_n_5530215.html

Скрит текст:
Както изглежда, май ЛКС изобщо няма да се появи в ГоТ.  Tired


Аз ще съм доволна, мразех тази част в книгите. Rolling Eyes

# 77
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
И какво, голямото чакане за едното нищо Laughing? Нещо не разбирам как ще оправят свързаните с лейдито сюжетни линии, най-малкото тази на Бриен и любовната и драма.

# 78
  • Варна
  • Мнения: 18 178
И какво, голямото чакане за едното нищо Laughing? Нещо не разбирам как ще оправят свързаните с лейдито сюжетни линии, най-малкото тази на Бриен и любовната и драма.

Берик може да остане "жив. Или който и да е друг може да изиграе нейната роля.
Както "оправиха" сюжетните линии с Хапката и Рорж, убийството на Джойен, Пип и Грен.
Пленяването на Тормунд. Rolling Eyes

# 79
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Сиреч някой друг ще върши същите безумия, но без на лейдито обоснованите мотиви? Егати логиката Tired.

# 80
  • Варна
  • Мнения: 18 178
Сиреч някой друг ще върши същите безумия, но без на лейдито обоснованите мотиви? Егати логиката Tired.

Какво толкова е направила. Главатар на разбойническа група с предпочитание към бесене на Фрей и Ланистър. Даже кой знае какви мотиви не са нужни.

Какви мотиви бяха нужни на Бриен и Сандор да се сбият?

# 81
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
За теб може да е така, Хексе, но на мен ми допадаше идеята за справедливото отмъщение в образа и. Те така или иначе всички се колят и бесят в тези кралства, по-друго е да знаеш защо го правиш.

# 82
  • Варна
  • Мнения: 18 178
За теб може да е така, Хексе, но на мен ми допадаше идеята за справедливото отмъщение в образа и. Те така или иначе всички се колят и бесят в тези кралства, по-друго е да знаеш защо го правиш.

Каква справедливост е да обесиш Бриен, Подрик и Хюл?

Става въпрос за палач, не за търсещ справедливост. Не ми харесваше.

Берик поне ги съдеше и им даваше шанс.

# 83
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
За нея е справедливо. Тя не беше особено умна и логична и като жива все пак Laughing

# 84
  • Варна
  • Мнения: 18 178
За нея е справедливо. Тя не беше особено умна и логична и като жива все пак Laughing

Съвсем умна си беше Laughing, Петир я баламоса. Confused

За нея е справедливо е вече съвсем различно нещо, не е общовалидна справедливост, затова се надявам да не просъществува дълго в книгите. Rolling Eyes

# 85
  • Мнения: 936
Аз все се надявам, че ще се появи в сериала. Логично е сега да отричат, това е силно изненадващ момент и ще гледат да го пазят в тайна. Има логика и в това да го отложат, нататък няма толкова шокиращи моменти, а и покрай нея няма почти никакъв материал в книгата и е разбираемо да я вкарат, когато дойде време за Джайм. А щом той щял да ходи в Дорн, явно това ще изчака.
Никаква логика няма да се откажат от един от най-шокиращите моменти в поредицата. Особено предвид затлачването и забавянето на действието в четвърта и пета книга.

# 86
  • Варна
  • Мнения: 18 178
Има доста материал за филмиране обаче, въпреки че действието се забавя. За 10 серии трябва да ни представят Дорн, Браавос и Железните острови. Вероятно две сватби, съдебен процес, два броя избори, убийство на регент, поява на нов претендент, спомени от миналото и сума ти още неща.

Според мен дали ще има или няма лейди КС зависи само от това какъв ще е хонорара на Мишел.
Иначе и без нея мисля, че сериала няма да пострада.

# 87
  • Мнения: 10 034
Не искат да правят разход за Мишел, Алекс Грейвс се беше произнесъл малко завоалирано в тази посока...режат откъдето може и обединяват сюжетни линии.

# 88
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Е, какво се стискат- другия сезон ще спестят от перуките на Церсей, ето ги средствата за грима на Феърли hahaha

# 89
  • Мнения: 10 034
Е, какво се стискат- другия сезон ще спестят от перуките на Церсей, ето ги средствата за грима на Феърли hahaha

 Joy

Общи условия

Активация на акаунт