Сполучливи имитации на маркови парфюми - 4

  • 154 244
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 338
Благодаря за темата  smile3525

Момичета, някоя да е попадала на прилична имитация на Класик-а на Готие?

Ако става въпрос за класическото Готие, D&P имат за мен ненадмината версия, като доближаване до оригинална и трайност.

Имат я и Рефан отскоро. Тяхната е доста близка до оригинална, но има една нотка, която ме дразни. Липсва обаче наситеността, която е характерна за този парфюм. Трайността ѝ е много добра.

# 16
  • Мнения: X
Благодаря за темата!
allforone, жива и здрава да си! Благодаря!

Аз пак да се повторя:
Yves Rocher - Comme Une Evidence
Скрит текст:

# 17
  • Мнения: 2 621
На Ив Роше нямат Рефан, Дегаж (днес посетих магазина в Пловдив и не съм очарована), Роксан, нито Заг Зодиак. И в Сансиро го нямат. 

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 4 518
allforone, да , за същото Готие става дума, благодаря ти сърдечно за инфото, ще потърся в понеделник!

 newsm20  за труда, който положи със списъците.

# 19
  • Мнения: 2 823

БЛАГОДАРЯ,за списъците мадам!  bouquet

# 20
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Благодаря за темата.   bouquet
И аз да попитам Сансиро имат ли списък с имитациите?

# 21
  • Ямбол
  • Мнения: 29
Благодаря за темата!   bouquet  И да похваля 021. ARMANI CODE LUNA/ ARMANI

# 22
  • Мнения: 1 338
Благодаря за темата.   bouquet
И аз да попитам Сансиро имат ли списък с имитациите?

Ето от този линк към сайта им, ще излязат списъци.

И на мен са ми интересни тези парфюми, но по-скоро големите разфасовки.

http://www.sansiro-bg.com/2010-02-23-13-00-05.html

# 23
  • Мнения: 72
Serpentine няма ли имитации все още?

# 24
  • Мнения: 2 823
Благодаря за темата!   bouquet  И да похваля 021. ARMANI CODE LUNA/ ARMANI

[/quote
Oпишете ми го,за кой сезон е и дали е траен.Благодаря!

# 25
  • София
  • Мнения: 174
И аз да благодаря за списъците, страшно улеснение са, особено откакто в рефанските магазини нямат право да ги показват.

 Току-що, търсейки къде мога да намеря парфюми на sansiro, попаднах на този сайт- www.parfen.bg. Пак е за имитационна парфюмерия, пращат до 3 безплатни мостри. Някой има ли впечатления? Пуснах търсачката, но никъде не откривам мнения...Пуснах между другото заявка за 3 мостри, да видим дали ще дойдат.

# 26
  • Ямбол
  • Мнения: 29
Благодаря за темата!   bouquet  И да похваля 021. ARMANI CODE LUNA/ ARMANI

[/quote
Oпишете ми го,за кой сезон е и дали е траен.Благодаря!


Прилично траен и приятно сладък ... поне за мен е ок за лятото. Не познавам парфюма в оригинал за да сравня...

# 27
  • Мнения: 2 823
Благодаря за темата!   bouquet  И да похваля 021. ARMANI CODE LUNA/ ARMANI

[/quote
Oпишете ми го,за кой сезон е и дали е траен.Благодаря!


Прилично траен и приятно сладък ... поне за мен е ок за лятото. Не познавам парфюма в оригинал за да сравня...

Благодаря,това ме интересуваше дали става за лятото.  bouquet

# 28
  • Мнения: 2
Страшна си, allforone!
Двес влизам в Рефан в подлеза на Централна гара в Пловдив и мацката каза, че им било забранено да дават списъка. Не че намерих и отнесох една черешова Мис Диор...
Не можах да се стърпя. През март месец си купих парфюм от там, беше жена на около 30-40 години. Взех си имитация на omnia ,първо че ми излезна по-скъпо от колкото от Бургас и беше в пласмасово шишенце, второ лепна ми стикер Omnia ,a ne nomerche, трето изобщо не беше траен - 1 час. Имаше някакъв каталог, и аз нали съм любезна, насочих е към този форум, че тук съм мяркала разни списъци....

# 29
  • Търновска област
  • Мнения: 37
И аз да благодаря за списъците, страшно улеснение са, особено откакто в рефанските магазини нямат право да ги показват.

 Току-що, търсейки къде мога да намеря парфюми на sansiro, попаднах на този сайт- www.parfen.bg. Пак е за имитационна парфюмерия, пращат до 3 безплатни мостри. Някой има ли впечатления? Пуснах търсачката, но никъде не откривам мнения...Пуснах между другото заявка за 3 мостри, да видим дали ще дойдат.

А само мострички ли си поръча ,  без парфюм  от 75/100 мл.?
И  доставката на мострите е безплатна ,доколкото разбрах.

Общи условия

Активация на акаунт