Има ли такова нещо?

  • 2 186
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 182
Аз ги усетих след като родих. Моите крака не са отичали, но за удобство шляпах с едни маратонки. Като се върнах от болницата беше люта зима и почти не съм излизала и изведнъж напролет - нъц във всички обувки ми опира палеца отпред.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 743
Май има нещо такова, но си мислех, че при мен е заради голямото напълняване  Thinking

# 17
  • София
  • Мнения: 39 765
Има. Само, че не мога да ти кажа точно кога настъпва Simple Smile Аз си мислех, че просто се разширява стъпалото, заради голямата тежест, която носиш. Но аз определено нося вече по-голям номер.

# 18
  • Мнения: 2 952
Az  имах това чудо  Simple Smile 2 номера по-големи обувки носех ,, ....все още са ми с 1 номер по-големи.

# 19
  • Мнения: 739
мисля, че е обвързано с напълняването. Носех от 6м. на бременността 1 номер по-големи обувки и 3-4м. след раждането. Сега пак съм си в моите  Laughing

# 20
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
докато бях бременна носех обувки с 2 номера по-големи.След като родих-1 номер.Така е и до днес,от старите ми обувки нищо не ми става Cry.

# 21
  • ново
  • Мнения: 5 964
Има. Само, че не мога да ти кажа точно кога настъпва Simple Smile Аз си мислех, че просто се разширява стъпалото, заради голямата тежест, която носиш. Но аз определено нося вече по-голям номер.

И моя крак порастна, след като родих започнах да нося обувки 38 номер, преди бременността носех 37,5 и все имах проблеми с намирането на обувки. След раждането отслабнах много бързо /за справка 74 кг. преди да забременея - 65 кг. след раждането/, така че едва ли е от кг. newsm78

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Не става въпрос за подуването - просто си порастват и това е Cry И аз имам съмнения, че съм качила един номер Rolling Eyes
И при мен май е така щото старите бяха започнали да ми стискат

# 23
  • Мнения: 4 629
Чувала съм го това - на мен лично не ми се случи  Grinning

# 24
  • Мнения: 7 186
Май не са ми порастнали, ботушите от миналата година ми стават. Че както нося 38- 39 бива и още да ми порастнат, къде ше си търся обувки. #Crazy

# 25
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 325
Не е свързано нито с подуването, нито с цялостното напълняване. Не говоря от собствен опит, слава Богу  Mr. Green, но моя приятелка в чудо се видя след като роди- краката й порастнаха почти 2 номера Shocked А иначе е висока и слаба, а през бремеността качи 7-8 кг.
А наистина е така, защото винаги съм имала доста по- голям номер обувки от нея, а сега й подарих 2 чифта ботуши  Grinning

# 26
  • Мнения: 5 790
С един номер ми порастнаха краката - от 37 на 38. Предполагах, че е защото са ми се подули и след като родя ще ми се оправят. Да ама сега продължавам да си нося 38.

# 27
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
За първи път чувам за такова нещо; краката се подуват, но чак пък да порастват, хмм... Thinking

# 28
  • Мнения: 7 474
О, порасват и още как. Аз съм с един номер напред , само не знам как ще е с второ - да не премина на мъжки обувки Joy Joy

# 29
  • Мнения: 1 006
Мимка,аз вече нося един номер по-голям.Незнам на какво точно се дължи това,но дано да не растат още.

Общи условия

Активация на акаунт