След деветмесечен растеж, настана ЮЛСКИЯТ бебевалеж! - Тема 23

  • 26 879
  • 734
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 256
Запис и от мен и да кажа, че днес много си мисля за Мимето14. Миме, да нямаме новина?
Не нямаме  smile3534
josi ти и утре в къщи после към най-голямото щастие  Hug

# 61
  • София
  • Мнения: 71
Запис и от мен и да кажа, че днес много си мисля за Мимето14. Миме, да нямаме новина?
Не нямаме  smile3534
josi ти и утре в къщи после към най-голямото щастие  Hug

Миме, аз така да те отбележа и в началото на тази тема, че те чакам да се похвалиш от миналата  Mr. Green

Което ми напомня, че Аринчето изчезна съвсем, мноого дълго време не се е включвала и се надявам, че всичко при нея е наред.

В четвъртък ще отида в МД да видим какво ще ме правят и в понеделник е големия ден, дано устискам дотогава, че ми харесва като дата. Хем ми се вижда много далече, хем се сещам, че хич не е. Не знам как ще ме разделят с бебка, как ще я извадят, аз толкова свикнах да е част от мен, че не мога да си представя как от 2 в 1 ще станем 2....

# 62
  • Мнения: 10 874
Много се радвам, че ви харесва новата тема. Blush Hug
Зайчетата, които сложих съвсем в началото са с идеята да ни носят много късмет (нали казват, че зайчетата били на късмет). Blush  Heart Eyes

lokosff, стискам палци всичко да е наред и ще видиш, че ще бъде. fingerscrossed Ще си имаш прекрасна малка бебка. Hug

Avencis, супер са сутиените и благородно завиждам за размера. Crazy Аз цял живот се вайкам, че искам голям бюст, даже си правех планове след някоя година да сложа силикон и добре, че забременях, та да видя какво чудо е.  ooooh! И вече не само, че не искам по-големи, ами ако може и тези някак да се "стопят", бих се радвала много. Laughing Коремът не ми тежи и не ми пречи толкова, колкото bombs ooooh!

Titanka, дано оздравееш бързо. Praynig Все се надявах да те подмине, ама какво да се прави. Пази се! Hug

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 69
 55 Запис в новата тема!!!
 За срещата утре и аз няма да мога да дойда, защото съм на преглед  Sad

# 64
  • Мнения: 212
Eee много смотано така, но нищо в петък още една среща ще спретнем Simple Smile
Аз тази вечер ще ходя на балет  newsm19  само не знам как ще го издържа, понеже ще е на античния театър и това означава че ще стоим по камънаците. Миналата година бях на операта Кармен и едвам издържах 3 часа исках да се гръмна, но пък балета ми е голяма страст и за това си мисля че е по айляк. Хайде от мен толкова Simple Smile Хубава ви вечер! Който е решил да ражда успех  kyllmg

# 65
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 56
Благодаря за новата тема, страхотна е  bouquet

# 66
  • Мнения: 121
Момичета оправих си аватарите я ми кажете сега които знае как да си оправя лентичката да се вижда както да трябва че сега се вижда като линк само...... Embarassed

# 67
  • Мнения: 366
Айде и аз цоп в новата тема Simple Smile

lokosff стиснати  палчета от мен  Praynig

Лаленце и аз с удоволствие бих заменила тези бомби - искам си моето скромно 70Б - а не 70Е - мъжа ми твърди че според него тежат по кило - и аз покрай предната бременност спрях да мрънкам на моя мъж за силиконов бщст - а не благодаря  Joy Joy Joy Joy Joy

Titanka бързо оздравяване  Hug

Avencis весело изкарване - ах как ми се ходи и на мен в Античния - навремето исках да се местя в Пловдив ама се разминах - много го обичам този град

Леле то страшен бебевалеж ще е следващите дни - успех момичета и скоро от 2 в 1 - щастлива мама и бебо

# 68
  • Мнения: 3 404
Днес направих един 5-сов маратон  sweating sweating,имаме си педиатър и от там по магазините.Стига съм отлагала,а и от НОИ ме събудиха с прекрасната новина за превод и изведнъж всички болежки ми минаха  Crazy оправих го дребния,че нямаше дрехи за изписването,сглобих нещо си,само лелите да не ми ги метнат на главата,да се оправят с обличането  Laughing Исках за себеси някакви чехли-бързоходки,ама не ме огря,не си харесах
За болницата само се чудя,сестрата ми каза памперс за възрастни,ама тип гащи ли  newsm78  ,вие какво си взехте?Козметика искат и взех на Бочко,то много се знае с какво ще го изкъпят,взимат от мамите и къпят наред.За вкъщи взех на Бюбхен.
Магнерот пия от седмица 3Х2 ,ама док ми засече контри,а и нали пътувах това-онова,и от утре минавам на 3Х1 нз до кога,не ми пречат искам да стигна до избраната дата само.Никаква подготовка неправя на гърдите,страх ме е да не си докарам контракции,та така.Взех памперс от оранжевия малък пакет,бил по-тънък/летен та изпробваме общо взето докато се налучкаме.И последно,мойте цици са бетон,въобще никакви индикации да растат,няма се видя у бюст,аз заложих на тия спортните сутиени ,има ги в китайските магазини за по 4 лв и имат подплънка,поне да не прогизвам,евентуално.Ма аз нещо се разписах  Embarassed ,и дано нашата вест не е в тази тема  Crossing Arms Naughty
Който е наред,да му мине по вода и здраво бебе  Praynig Hug тъй ще е вече  Laughing

# 69
  • Мнения: 10 874
pepito88, в поста с обяснението за аватарите съм ти писала и за лентичката. Peace
Ето го пак:
pepito88, единственото, което ми хрумва е, че може да е нещо от настройките.  newsm78
Виж това и дано се оправи проблемът:
Скрит текст:
Иначе твоята лентичка действително излиза като линк. Не си я копирала правилно, като си я създала. Трябва да копираш първия линк - [(phpBB код (за добaвяне във форуми, които не позволяват използване на HTML, включително за мнения и подписи във форумите на BG-Mamma)], а ти си копирала последния. Ето оттук можеш да си направиш нова лентичка, ако искаш. Hug

# 70
  • Мнения: 370
Аз пък цял живот се "мъча" с мойте бомби  bombs първият ми сутиен беше чашка Б, после минах и Ц-то и сега съм Д  Laughing ММ много е доволен, той си пада по големи цици и дупета тип латина, а пък сега съм и бременна, та още един + не може да ми се нарадва  luvbed
Авенсис завижд  Mr. Green кой балет ще гледаш? Аз много искам на 04.07. да гледам Лебедово езеро, ще има сцена на открито и тук в парка на Военна, единствено ме притеснява, че е 1 ден преди термина и не смея да си взема билети от сега, дано в деня има  Praynig

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 421
И аз си взех от спортните сутиени,но тези на Avencis много ми харесаха.Аз пък не мога да се оплача моите  bombs  са доста големички,добре че от бременността  не пораснаха много  Laughing
Тези сутиени за кърмачки много са ми грозни и безформени взех един от сестра ми и не мисля да си вземам друг. Laughing

# 72
  • Мнения: 256
Ох момичета тука за секунди се изви страшна буря!Ужас счупени дървета навсякъде по пътя че се замислих като взема да раждам ако стане нещо такова  ooooh!

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 366
Днес ходих на ЖК, доки ми изписа бусколизин и витамин Б. Каза, че е за омекотяване на шийката. Та сега чакам. Ако нямам индикации за раждане до 03.07 ще ме приеме в отделението.
Мамите с болежки да се оправят по-бързо  Hug
А за циците, аз също съм с чашка С, пък сега може и към Е да клоня. То вече приличам на крава, от всички сутиени преливам  Mr. Green Колкото ми върви напред тумбака, толкова и гръдната обиколка  Grinning

# 74
  • Мнения: 208
Bee_di, как са нещата при теб? Нищо не казваш напоследък  newsm78
Краси явно не си видяла последният ми пост на 47 страница в предната тема  Wink
 Благодаря и аз за вкючването на ЛЛЛ  Hug И аз имам въпрос, бях чула от някъде, че първите 3-4дена, докато тече коластра на едно хранене се редуват двете гърди, след този период кърменето става само от една гърда? Дано сте ми разбрали въпроса newsm78

Общи условия

Активация на акаунт