Децата на АРТ технологиите - размисли и страсти №8

  • 20 869
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 119
 smile3534

Последна редакция: вт, 24 юни 2014, 17:11 от miraxi

# 46
  • Мнения: 3 119
Сигме   bouquet

Кво ли съм направила  newsm78

Последна редакция: вт, 24 юни 2014, 17:13 от miraxi

# 47
  • Мнения: 3 119

Що не ми дава да си трия постовете?

Последна редакция: вт, 24 юни 2014, 17:12 от miraxi

# 48
  • Мнения: 39 296
Малеее Миракси оля се от постове  hahaha

# 49
  • Мнения: 11 477
Миракси, викаш - няма да открия топлата вода  Mr. Green

# 50
  • София
  • Мнения: 6 302
Хубаво си хортувате вие тука, кеф ми е да ви чета. Ама пусто време все нямам за такива удоволствия.
Иначе моята хубостница днес яде за пръв път от детска кухня, ами изяде си 1/3 от супата (че тя голямо количество) и цялото второ. Но предварително малко ги пасирах. Десертът сега ще я видя като се събуди, дали ще го яде. Опитваме по няколко часа на ден да я държим без памперс, че борим една стафилококова инфекция по гениталиите. Даже и гърне опитваме, с мнооооого слаб успех. Та такива ми ти работи.

Биско, стискам палци  Praynig

# 51
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Жива съм.

# 52
  • Мнения: 39 296
Та жива си де  Mr. Green
Никой не е умрял от два конеца  Hug

# 53
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Отбелязвам го, че ме оставиха до 14 часа без храна и вода. Имаше 3 часово закъснение в графика, пък съм будна от 5 с петела пред клиниката.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 1 948
Моме, твоето отроче става в 5, а мойтУ ляга в 5. Онзи ден нощта за мен и него, а вероятно и за съседите започна в 5.40. Ние с баща му сме били пословично ревливи бебета, явно не са объркали ембрионите. Нашто си е. С близнаците не знам как сте се оправяли.

И нашто педи дойде седмица след изписването. И каза да изчакаме с капките, но утре смятам да го мятам. Тъкмо става на две седмици.

# 55
  • UK
  • Мнения: 5 999
Добър вечер

кажете ефективен начин за отучване на дете свикнало да се приспива дондуркайки ooooh! Ужас! Нямам нито сили вече, а напоследъка и нерви, тя реве, ама се дере направо спи и се, а не може да заспи и се почва едно люшкане, гушкане и дондуркане, на ръце, на крака, на шезлонга на леглото  Tiredабе ужас!!! Не издържам вече Rolling Eyes


Шоколадче, сега повече си почивай Hug
На мен бавачкате ми разправя, че вече да ги слагам да се учим на гърне, ама ние, все ощ,е не можем самостоятелно да стоим седнали, та не е ли рано? Това с легена  hahaha смятам да го пробвам засега го записвам да не забравя Mr. Green

# 56
  • Мнения: 39 296
Кокона, няма за съжаление. Още дондуркам десет кила и половина наобяд. Вечер си ляга и заспива сама, но на обяд само с люшкане и пеене.

На гърне само като могат да седят самостоятелно. Иначе каква е файдата да ги подпираш.

# 57
  • Мнения: 6 624
кажете ефективен начин за отучване на дете свикнало да се приспива дондуркайки ooooh! Ужас!

Няма, ше си ги носиш още дъъълго време tooth Па да видиш по-нататък като станат на по 11 кила, как боли и гръб и кръст ooooh! Не се издържа.

Моите изядох днес по една ваксина и сега си хъркат доволно по леглата Mr. Green

Шоко, много дълго са те държали гладна, то това сигурно е било най-гадното в цялата процедура. Как си сега, нямаш проблеми някакви нали?

Аа Сигме, това с легена е култово, който си няма море, ползва терасата hahaha

# 58
  • Мнения: 1 052
Ние легена отдавна сме го открили. Всеки път като изваждам прането той се настанява до него и се започва първо разхвърляне на всички мокри дрехи, а след като успея да ги простра пълнене с каквото намери.

# 59
  • UK
  • Мнения: 5 999
Ох, вие ме отчаяхте Whistling Наде и ние бяхме на ваксини днес Crazy Изядихме двойните и понеже педи ни ги би  лично Crazy дори и не плакахме Crazy
Имаме си направление за нефролог и за кръв и урина Crazy

Ииии порастнали сме  Mr. Green И двете са 65 см, Теа е 7200, а Стефи е 7900 кг  Crazy Разликата се стопява Laughing

Общи условия

Активация на акаунт