Violetta~Виолета- една мечта, една песен. - Тема 17

  • 126 239
  • 767
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 18
Здравейте.  Hug

Крис, добре дошъл.  welcome Аз съм Мъри, на 14г. Със Стили сме родени на една дата и сме на една възраст. Съвпадение.  Laughing

Когато видях видеото на Людмила, Федерико и Виолета в една къща много се учудих. Може би наистина ако майката на Людмила и бащата на Виолета се съберат се предполага, че Людмила ще се пренесе в дома им.  newsm78 Което означава, че с Федерико вече са на забързан етап - ще живеят заедно.  Peace Laughing Надявам се да е така, защото къщата вече ще стане много оживена и интересна.

Или, Стили, тази година аз се притеснявах само в началото на учебната година за матурите. След това притеснението се смали, защото си повтарях, че има много време до матурите. Но накрая се оказа, че остава само една седмица до матурите и аз вече се притесних.  Laughing Въпреки това  се радвах, че вече е време за матурите, защото с тях се свършва и годината.  Laughing В крайна сметка повече матури няма да има до 12 клас. До тогава можем да бъдем съвсем малко по-спокойни. Или поне аз ще бъда.  Laughing

А като си говорим за височина в класа ми бях една от най-ниските.  Laughing Може би това се дължеше и на факта, че момчетата ни са много високи. Аз съм 1.58, а ще бъда осми клас. Направо няма да се виждам покрай другите.  Laughing По едно време дори от името ми Марина ми казваха Смърфина, заради височината ми.  Laughing

За футбола.

Скрит текст:
От началото бях само за Испания, но след като отпаднаха бях много разочарована.  Naughty От тогава започнах да викам за Германия и Бразилия, за мен в момента един от тях са бъдещите победители.  Peace От Италия, Англия и Испания очаквах много повече, но не знам какво се случва с тях тази година.  ooooh! Може би не им върви както преди.[

# 46
  • Мнения: 135
Здравейте на всички новодошли аз съм Тереза на кратко Тери или Тети.  Simple Smile  На 13 и съм родена април (има ли някой роден през този месец Grinning )?

Моите матури са догодина и много се притеснявам от сега.  Grinning

Марти, честито успеха ти е страхотен!!  Simple Smile

За историята,
Скрит текст:
Започнах да я чета от началото и сега не мога да спра. Стигнала съм до 3-ти сезон. Вечер седя до 12 или 1 само, за да си допрочета епизода.  Grinning Grinning

Като прочетох това за децата щях да падна от стола. Не мога да повярвам в какво са се превърнали децата в днешно време.  ooooh!

Диего е мноого хубав на снимките.  Heart Eyes 

За клиповете на Тини: Людмила, Виолета и Федерико в една къща това ще  наистина много интересно, също така много ще се зарадвам ако стане така както вие казвате, Людмила да се нанесе в къщата на Виолета!!  Joy  Ах, тази Берта не могат без нея!! Grinning Grinning

За футбола,
Скрит текст:
Аз също се старая да не пропускам мачове, но за жалост няма как да стане, защото заспивам! Grinning В началото както и сега съм за Аржентина, Германия или Италия.  Бях много разочарована от Испанците тотално се изложиха и в двата мача!  #2gunfire 

# 47
  • Мнения: 66
Мъри,

Скрит текст:
Не знаех, че сме родени на една и съща дата... А, сетих се! Рая ти беше честитила рождения ден, когато беше и моя. Как не съм се усетила?! Laughing

Спокойно, и аз съм някъде като теб на височина. Но баща ми е висок и знам, че все някога и аз ще стана по-висока. ;д

А Смърфина е много готин прякор. ;д


За футбола:

Скрит текст:
Колкото и да е странно, аз съм точно за отборите, за които е Мъри. Отново съвпадение. ;д Испания много се изложиха, очаквах повече от гях. Винаги са ми били любимци, и още са ми, въпреки загубата им. Винаги ще ги подкрепям, защото още от малка съм изпитвала странно влечение към Испания - исках да уча испански, някой ден да посетя държавата и т.н. И това беше много преди появата на "Виолета".

Уау, Виолета, Людмила и Федерико в една къща?! Прави сте, Херман ще полудее.  Laughing Сякаш Виолета и Федерико не са му достатъчни. ;д А ако Людмила се нанесе в къщата, и майка й идва с нея. ;д Представям си каква врява ще е - свръхнови (Людмила), италианци (Федерико), хора, които не знаят какво искат (Виолета), родители (Херман и майката на Людмила) и т.н. Голямо и щастливо семейство, ще обърнат къщата с главата надолу.  Laughing Интересен сезон ни чака, ако загивеят заедно. ;д

# 48
  • Мнения: 366
Мъри, мислех, че си по-голяма, мислех, че си колкото Рая. Laughing
Относно ръста, 1.58 не е лошо и аз съм там някъде - 1.60, но се имам за ниска. Е, вече се успокоих, че не съм само аз толкова висока. Laughing И аз в новото училище сигурно ще се губя из другите. Като ги знам какви бяха високи в стария ми клас, всички бяха 1.70-1.75 и само аз и една приятелка бяхме около 1.60, чувствах се като чудже. Laughing
Мъри, аз няма да съм много спокойна, защото днес разбрах, че са ме приели, където искам newsm44, а там в 8 клас се държи изпит по немски (за затвърждаване на знанията), така че ме чака още едно външно Sad, но иначе като махнем това в 8 клас и аз до 12 няма да имам изпити. Peace

Много ще е интересно, ако всички са в една къща. Херман за кой по напред ще се грижи и на кой ще се кара.... Joy Но ще е пък супер забавно за зрителите. Laughing Нямам търпение за трети сезон, във всички случаи ще е много интересно. Heart Eyes

Последна редакция: ср, 25 юни 2014, 14:03 от Iliqna_P

# 49
  • Мнения: 562
Здравейте новодошли ! Аз съм Дени !  Simple Smile Аз пък съм родена на 19.12.2000 г. и съм родена на същия ден когато и Хорхе е роден !  Heart Eyes Heart Eyes

За футбола
Скрит текст:
Може би от страните които подкрепяха каста на Виолета най-добре се справиха Мексико ! Испания направо се изложиха и Италия също ! За Бразилия и Аржентина не знам !  Peace

# 50
  • Мнения: 286
Мъри, мислех, че си по-голяма, мислех, че си колкото Рая. Laughing
Относно ръста, 1.58 не е лошо и аз съм там някъде - 1.60, но се имам за ниска. Е, вече се успокоих, че не съм само аз толкова висока. Laughing И аз в новото училище сигурно ще се губя из другите. Като ги знам какви бяха високи в стария ми клас, всички бяха 1.70-1.75 и само аз и една приятелка бяхме около 1.60, чувствах се като чудже. Laughing
Мъри, аз няма да съм много спокойна, защото днес разбрах, че са ме приели, където искам newsm44, а там в 8 клас се държи изпит по немски (за затвърждаване на знанията), така че ме чака още едно външно Sad, но иначе като махнем това в 8 клас и аз до 12 няма да имам изпити. Peace

Много ще е интересно, ако всички са в една къща. Херман за кой по напред ще се грижи и на кой ще се кара.... Joy Но ще е пък супер забавно за зрителите. Laughing Нямам търпение за трети сезон, във всички случаи ще е много интересно. Heart Eyes
Или,честито за това, че са те приели с немски поне сега няма да съм само аз тази,която го учи!
Аз съм някъде 1.65 висока,което смятам е нормално, но винаги понеже съм като Тини слаба ме мислят за по-малка. Днес си изчислих моят успех и получих 5,35. Много малко ми трябва за стипендията, но съм доволна от себе си все пак 9-ти клас не е лесен.

# 51
  • Мнения: 366
Мъри, мислех, че си по-голяма, мислех, че си колкото Рая. Laughing
Относно ръста, 1.58 не е лошо и аз съм там някъде - 1.60, но се имам за ниска. Е, вече се успокоих, че не съм само аз толкова висока. Laughing И аз в новото училище сигурно ще се губя из другите. Като ги знам какви бяха високи в стария ми клас, всички бяха 1.70-1.75 и само аз и една приятелка бяхме около 1.60, чувствах се като чудже. Laughing
Мъри, аз няма да съм много спокойна, защото днес разбрах, че са ме приели, където искам newsm44, а там в 8 клас се държи изпит по немски (за затвърждаване на знанията), така че ме чака още едно външно Sad, но иначе като махнем това в 8 клас и аз до 12 няма да имам изпити. Peace

Много ще е интересно, ако всички са в една къща. Херман за кой по напред ще се грижи и на кой ще се кара.... Joy Но ще е пък супер забавно за зрителите. Laughing Нямам търпение за трети сезон, във всички случаи ще е много интересно. Heart Eyes
Или,честито за това, че са те приели с немски поне сега няма да съм само аз тази,която го учи!
Аз съм някъде 1.65 висока,което смятам е нормално, но винаги понеже съм като Тини слаба ме мислят за по-малка. Днес си изчислих моят успех и получих 5,35. Много малко ми трябва за стипендията, но съм доволна от себе си все пак 9-ти клас не е лесен.

Благодаря Миши! Hug Да, сега поне няма да си само ти. Grinning
Не си ниска за възрастта си. Simple Smile Но щом си и слаба сигурно за това те мислят за по-малка, но няма лошо, за тях си по-млада. Peace
Поздравления за успеха ти! Hug Все пак си девети клас, не е лесно, но си се справила много добре. Peace

# 52
  • София
  • Мнения: 524
Или, поздравления.  Peace
Миши, 5,35, никак не е малко! Peace Браво.

Не съм видял кога сте постнали това, че тримата ще са в една къща. Сигурно ще има тайни промушвания посред нощ в чуждите стаи.  Laughing

Не се оплаквайте, че вие сте ниски. Аз съм едва 1,67, а съм ПОЧТИ 10-ти клас.  Laughing Днес буквално отидохме на училище само за да накараме учителите да ни освободят за деня.  Laughing Госпожата по БЕЛ я срещнахме пред магазина и тя започна да цитира разни неща от житието на св. Кирил и ни караше да ги довършваме. Направо ме хвана срам!  Embarassed Laughing

# 53
  • Мнения: 9
Здравейте! Честита нова тема!

Вярно - с Людмила и майка й в къщата никой няма да е доволен. А ако Людмила има претенции и Олга няма да е доволна  Grinning Въпреки че Лщдмила и Федерико ще са заедно предвиждам, че ако Людмила го види да прегръща Виолета пак ще стане скандал, заради нейното развито въображение ;д

С интерес гледам отново 1ви сезон и не мога да повярвам какви са били всички тогава  Shocked Леон да е лошия, Нати да се държи като Людмила, Виолета е невинна  Shocked Shocked Shocked

# 54
  • Мнения: 66
Здравейте. Аз не видях къде са публикувани резултатите, а и не ми се вярва да съм на първо класиране... Или, поздравления.

Ако вляза в Априловската гимназия, и аз ще имам изпит след 8-ми клас по английски. Ако имам по-малко от 5 (мисля, че е толкова), ме изключват... Добре че не е по математика, по английски имам шанс да се представя както трябва. Peace

За историята:

Скрит текст:
Сезон 4, Епизод 18, също е качен: http://katyandstili.alle.bg/nuestro-camino-%D1%81%D0%B5%D0%B7%D0 … 0%BA%D1%8A%D0%BC/

Споделете мнението си след като го прочетете, ако обичате. Simple Smile Желая да знам какво ви е харесало, и какво не чак толкова.

# 55
  • Мнения: 562
Здравейте. Аз не видях къде са публикувани резултатите, а и не ми се вярва да съм на първо класиране... Или, поздравления.

Ако вляза в Априловската гимназия, и аз ще имам изпит след 8-ми клас по английски. Ако имам по-малко от 5 (мисля, че е толкова), ме изключват... Добре че не е по математика, по английски имам шанс да се представя както трябва. Peace

За историята:

Скрит текст:
Сезон 4, Епизод 18, също е качен: http://katyandstili.alle.bg/nuestro-camino-%D1%81%D0%B5%D0%B7%D0 … 0%BA%D1%8A%D0%BC/

Споделете мнението си след като го прочетете, ако обичате. Simple Smile Желая да знам какво ви е харесало, и какво не чак толкова.

Стили дано да те приемат !  Peace

За историята
Скрит текст:
Много ми хареса особено как Клара объркваше имената !  Laughing Laughing

# 56
  • Мнения: 113
Всичко пропускам. #Cussing outСамо защото съм на уроци по английски #Cussing out

# 57
  • Мнения: 528
Мъри, мислех, че си по-голяма, мислех, че си колкото Рая. Laughing
Относно ръста, 1.58 не е лошо и аз съм там някъде - 1.60, но се имам за ниска. Е, вече се успокоих, че не съм само аз толкова висока. Laughing И аз в новото училище сигурно ще се губя из другите. Като ги знам какви бяха високи в стария ми клас, всички бяха 1.70-1.75 и само аз и една приятелка бяхме около 1.60, чувствах се като чудже. Laughing
Мъри, аз няма да съм много спокойна, защото днес разбрах, че са ме приели, където искам newsm44, а там в 8 клас се държи изпит по немски (за затвърждаване на знанията), така че ме чака още едно външно Sad, но иначе като махнем това в 8 клас и аз до 12 няма да имам изпити. Peace

Много ще е интересно, ако всички са в една къща. Херман за кой по напред ще се грижи и на кой ще се кара.... Joy Но ще е пък супер забавно за зрителите. Laughing Нямам търпение за трети сезон, във всички случаи ще е много интересно. Heart Eyes
Или,честито за това, че са те приели с немски поне сега няма да съм само аз тази,която го учи!
Аз съм някъде 1.65 висока,което смятам е нормално, но винаги понеже съм като Тини слаба ме мислят за по-малка. Днес си изчислих моят успех и получих 5,35. Много малко ми трябва за стипендията, но съм доволна от себе си все пак 9-ти клас не е лесен.


Миши, аз съм 1.64, не съм мърдала от пет години, откакто бях 7ми-8-ми клас. :Д Повечето момичета растат на височина до 14 някъде. Понкога се мисля за ниска, но като четох някакви статистики за височината на българите, 1.64-1.65 е средната височина на българката, т.е. ние с теб не сме нито високи, нито ниски, а ъс средна височина. Simple Smile

Или, браво!!!

# 58
  • Мнения: 286
Мел,аз мисля,че този ръст си е съвсем нормален от моя клас например има хора,които са много по-ниски.Съгласна съм с написаното.
Стили,Марти
Скрит текст:
Епизода е страхотен,а сега искам да питам кога ще качите 19-ти епизод,че нямам търпение Peace
Благодаря на всички за поздравленията! Peace

# 59
  • Мнения: 562
За ръста ами аз съм висока 1,71 , а от моя  клас има момче което е 1,80 направо е лудост  Laughing ! Не знам за вас , но за мен е перфектно !
 Simple Smile Simple Smile

За футбола
Скрит текст:
Гледахте ли Франция и Еквадор ?  

Общи условия

Активация на акаунт