Violetta~Виолета- една мечта, една песен. - Тема 17

  • 126 274
  • 767
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 302
Хора днес телефона ми съобщи невероятна новина
повече от 1 000 гледания на един мой клип!  Party Party Party


това е клипа! Много съм щастлива и затова черпя

# 61
  • Мнения: 366
Здравейте Hug
Благодаря ви за поздравленията! Embarassed Simple Smile
Стили, късмет, дано те приемат, където искаш най-много. Peace
Марти, веднъж бях с едни мои приятелки и някаква непозната ни спря и започна да ни разпитва за Васил Левски, Христо Ботев.... и също искаше да й кажем химна на св.св.Кирил и Методий, така че разбирам какво си преживял, мен също ме беше много срам. Embarassed
Марти, според мен си на нормална височина, почти 1.70 си, но не се безпокой, ще пораснеш още. Peace
Мел, твоята височина също е нормална. (поне според мен) Peace
Дени, ти кой клас си? Доста си висока, колкото мама си. Simple Smile Но ако росителите ти са високи, е нормално. Peace
Едно момче от стария ми клас е 1.89, аз съм му до врата, даже и под него. #Crazy #Crazy
Кати, поздравления за клипа ти! Благодаря за почерпката, тортата изглежда невероятно! Grinning
Стили, Марти,
Скрит текст:
Отново епизода ви е страхотен!
Беше много забавно как Клара им бъркаше имената постоянно. Joy Joy То не беше Мишо, Стела, Калоян, а накрая дори им обърка пола... Joy Joy
А пък после и този Фернандо. Joy
Много беше интересно това с Анджелика и Марти, но Анджелика много ме дразни с това, че иска да нарани Марти. ooooh! Но добре, че после се осъзна. Ама и Диего е много лош, как може да кара сестра си да върши такива работи. Crossing Arms
Радвам се, че Анджелика се промени и че с Марти ще са заедно, но сега пък ми е мъчно за Фран.
И за Илияна ми е мъчно, дано вече да забрави този Федерико и да си намери някой друг. Peace
Много ми е интересно дали Диего ще се събере със Стили след целувката. newsm78
Е, това е, което мога да напиша за епизода, всъщност Стили, нямаше нещо, което да не ми хареса, всичко беше мнодо добре измислено. Peace

# 62
  • София
  • Мнения: 524
Кати, поздравления и от мен.  Peace
Или, аз на височина влизам в границата, но на тегло, не. Ама има време за всичко.  Laughing
Или,
Скрит текст:
благодаря за споделеното мнение. Наистина беше доста изчерпателна.  Peace Радвам се, че ти е харесало. Нови епизоди - другата седмица.  Peace На мен също ми беше много забавно докато измисляхме имената със Стили, дори и сега се смеем, докато четем - Ана-Мария, Миро, Мишо, Ана, Анджела, Калоян. Laughing Мартина, Стилян.  Joy

# 63
  • Мнения: 346
Здравейте от много много много време не съм писала имах работа и затова.Да ви кажа Диего е много сладък на снимките найстина но не ви ли прилича на Адам Ламбърт.А пък за клипа за 2 сезон е много хубав но ми се искаше да има и за 3 сезон ИМА ВРЕМЕ  smile3503 smile3521 smile3525 newsm09 newsm10 newsm68

# 64
  • Мнения: 528
Вчера видях в един магазин блузи и потници на Виолета, с различни картинки и цветове. Досега не бях виждала толкова много на едно място. Simple Smile

# 65
  • Мнения: 366
Joy




Бертаааааа Joy Joy




# 66
  • Мнения: 286
Нови клипчета от сезон 3


# 67
  • София
  • Мнения: 524
Или, да, първото предходното клипче с Берта е много смешно.  Joy

Миши, двете клипчета са много яки.  Peace Много се смях, когато видях Мечи/Людми как си сваляше куфара.  Joy

Късмет на всички седмокласници. Дано са ви приели, където искате.  Peace

Днес отидохме на училище буквално за 1 минута - да разберем, че няма да учим, а на предходния ден класната ни се развика и ни каза, че ще учим. Тя не е нормална. #2gunfire

# 68
  • Мнения: 18
Здравейте.  Hug

Мъри,

Скрит текст:
Не знаех, че сме родени на една и съща дата... А, сетих се! Рая ти беше честитила рождения ден, когато беше и моя. Как не съм се усетила?! Laughing

Спокойно, и аз съм някъде като теб на височина. Но баща ми е висок и знам, че все някога и аз ще стана по-висока. ;д

А Смърфина е много готин прякор. ;д


За футбола:

Скрит текст:
Колкото и да е странно, аз съм точно за отборите, за които е Мъри. Отново съвпадение. ;д Испания много се изложиха, очаквах повече от гях. Винаги са ми били любимци, и още са ми, въпреки загубата им. Винаги ще ги подкрепям, защото още от малка съм изпитвала странно влечение към Испания - исках да уча испански, някой ден да посетя държавата и т.н. И това беше много преди появата на "Виолета".

Стили, с теб сме като някакви близначки.  Laughing Кажи ми, моля те, каква на цвят е косата ти, защото ако е като моята вече ще се притесня.  Laughing

Цитат
Мъри, мислех, че си по-голяма, мислех, че си колкото Рая.  Laughing

Или, не съм по-голяма.  Laughing А когато се запознах с Рая мислех, че тя е на моята възраст.  Laughing Поздравления за това, че си приета където искаш.  Hug

Цитат
Гледахте ли Франция и Еквадор ?

Скрит текст:
Аз го гледах.  Peace Надявах се Франция да победи, но те пък решиха да е 0:0.  Laughing

В анкетата Сезон 1 е с най-много гласове. Аз също съм гласувала за него, защото за мен това бе най-интересният сезон. Все пак бе началото на всичко и според мен това е едно прекрасно начало на сериал.  Peace Всички бяха много малки и невинни, но в същото време правеха много сериозно интриги. Също така бях постоянно под напрежение, защото знаех, че бащата на Виолета не й позволява да бъде в Студиото. Или пък, че Анджи все още не бе казала, че е леля на Виолета. А и постоянно се надявах Людмила и Томас да се съберат. Имаше много голямо напрежение и за това на мен най-много ми харесва.  Peace

# 69
  • Мнения: 366
Цитат
Мъри, мислех, че си по-голяма, мислех, че си колкото Рая.  Laughing
Или, не съм по-голяма.  Laughing А когато се запознах с Рая мислех, че тя е на моята възраст.  Laughing Поздравления за това, че си приета където искаш.  Hug
Мъри, явно не съм разбрала правилно. ooooh! Laughing
Благодаря ти! Hug
Аз пожелавм късмет на всички, които кандидатстват. Дано ви приемат където искате. Hug
И на мен ми харесва засега 1 сезон най-много, всичко беше много интересно, още не се знаеше какво ще стане - Виолета не знаеше, че Анджи й е леля, Херман не знаеше, че Виолета учи в студиото и не й позволяваше да пее... Simple Smile Но пък не знам какъв ще е 3 сезон, надявам се да е по-интересен от първите два и като за финал сценаристите да измислят нещо наистина МНОГО интересно. Peace

Марти, нашите учители като ни мина външното и като дойде юни месец ни даваха да не влизаме в часовете и да ходим, където си искаме. Първият път като ни позволиха да не влизаме в часовете много се учудих, защото в 5 и 6 клас не ни даваха, а може би, защото сме 7 клас и затова. Peace

# 70
  • София
  • Мнения: 524
Или и нас ни пускат, понякога ние бягаме. ;д  Laughing

Мъри, и аз мислех, че си колкото нас, но си била по-малка. Няма значение.  Peace

За футбола:
Скрит текст:
Напоследък гледам само моите фаворити. Много се ядосвам. Не са подготвени въобще.  Дано поне сега Германия да бият.  Peace

Гледах и двата епизода днес. Джейд наистина е много тъпа и всички я премятат.  Laughing Виолета и Леон са много яки.  Heart Eyes Горката Франческа. Наистина и е много богата фантазията..  Sad Виолета обаче не е толкова кротка и тя налита на Людмила, а Наталия не мога да я позная.  Crossing Arms

# 71
  • Мнения: 302
Скрит текст:
аз мислех че Франция ще спечелят-все пак имаха по-голям контрол на топката. Сега играят Германия и САЩ. 90% съм сигурна че Германия ще спечели

# 72
  • Мнения: 562
Дени, ти кой клас си? Доста си висока, колкото мама си. Simple Smile Но ако росителите ти са високи, е нормално. Peace
Едно момче от стария ми клас е 1.89, аз съм му до врата, даже и под него. #Crazy #Crazy
Ами моя баща е 2,00 метра , а майка ми е 1,67 !  Laughing Братовчед ми е 1,89 също като твоя съученик и аз съм 8 -ми клас по-точно сега ще съм 8-ми !  Peace Peace

# 73
  • Мнения: 113
А аз съм 1,70

# 74
  • Мнения: 113
Честита нова тема!Много бързо я изписахме старата. Нека и тази да е пълна с нови емоции,снимки и коментари относно новите и старите епизоди Hug
Мъри,благодаря за темата аз гласувах в анкетата в очакване на 3 сезон инъче и двата последни ми харесват,но се надявам 3 като последен да е най-интересен.
Стили и Марти
Скрит текст:
Епизодите 16 и 17 много ми харесаха и ги изчетох с голям интерес. Този Макси ме подразни как ги манипулира,че ще ги издаде на полицията, но в замяна иска Марти за приятел. Как Марти да е приятел с него като видя как заплашва едни от най-добрите му приятели?За миг си помислих, че Фран е на страната на Макси,но щом излязоха от болницата сцената между нея и Марти ми беше много сладка. Кога ще качите 18-ти?
Скрит текст:
Като прочетох какво сте писали за децата в днешно време направо ми призля.Макар че повечето дечица имитират и правят това,което виждат от родителите си. Аз съм ставала свидетел на малки деца,които псуват и говорят мръсни приказки и като ги попиташ от кого ги чу тези неща и те отговарят "ами тате казва така на мама или обратното" жалко, че такива случаи зачестяват Sad
Много
И аз направих като теб.

Общи условия

Активация на акаунт