Кюретаж и забременяване след това - тема 53

  • 26 833
  • 755
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 100
Момичета, аз да се разпиша преди да е заключена темата с хубава новина! Имаме си бебка, родих на 30.07.! Прекрасна е, толкова чакана и изстрадана!  Пожелавам от сърце на всяка от вас такова щастие!   Hug Hug Hug Hug

Миме, честито за теста -успех, този път до термин! Hug

Честита рожба и на мама  Голяма лудетинаHug

# 736
  • NE
  • Мнения: 10 999
Иринче Честита дъщеричка!  bouquet Да е жива и здравичка и да ви носи много щастие и любов. Hug

# 737
  • София
  • Мнения: 11 772
mama irina Чеситита Дъщеричка! Да ви е жива и здрава и много да ви радва тази дълго чакана радост!  bouquet  bouquet  bouquet

# 738
  • Мнения: 1 232
Мама Иринка, честита чакана душичка   bouquet Дано да е здравичка и послушна и да ви е гордостта  Hug Бързо възстановяване   bouquet

# 739
  • София
  • Мнения: 791
Мама Иринка да Ви е жива и здрава щерката! Бързо възстановяване на теб.

# 740
  • Мнения: 2 965
Мама Ирина, честита дъщеричка и тук!  Hug Hug Да сте много здрави!   bouquet  bouquet

# 741
  • Мнения: 878
Ееееех как се радвам на такива новини, че чак се просълзих  Flutter Мамче Ирина да е жива и здрава малката принцеска на мама и тати и от тук на татък само щасливи мигове в семейството  Hug
СветлеАз никакви витамини не пия, даже ми каза лекаря кат мине третия месрц тогава ще мъдрим какео да се пие и какво не. Така че имам слоност да вярвам на него, защото в тази клиника тук, процента на успеваемост на бременности е огромен. Тук трябва да кажеш само че искаш дете и се прави всичко възможно, че им трябва младо население  Laughing
Иначе но-шпа имам, заредила съм се сериозно, пак и винаги има кой да прати при нужда от още, направихме схемата вече Wink

# 742
  • Мнения: 2 100
Благодаря момичета! Сега аз ще чакам хубави новини от вас!  Hug

maceto85, на теб исках да честитя, сега видях, какво съм написала  Crazy, понеже пиша с 1 ръка! Успешна до термин!  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Hug Hug Hug

# 743
  • София
  • Мнения: 11 772
mama irina Благодаря! И на Миме съм свикнала понеже съм Мария Simple Smile Дано да е успешна! Утре съм на преглед, стискайте палци! Hug

# 744
  • Мнения: 6 833
Мама Ирина, честита дъщеричка!!! Да ви е жива и здрава, весела, игрива и с много късмет!!!    bouquet 

# 745
  • Мнения: 1 232
mama irina Благодаря! И на Миме съм свикнала понеже съм Мария Simple Smile Дано да е успешна! Утре съм на преглед, стискайте палци! Hug

Хих Маце, айде стискаме палчета и да ни зарадваш  Hug

Маре, вярвам ти. Ама аз за 3 месеца изпих 30 таблетки витамини за Б. Не би трябвало толкова да ми повлияят, че чак и да стане нещо на мишлетата. Но пък ФК метилирана 2х1 не съм я спирала. Ти до кога ще я пиеш? Казват, че може през цялата Б.

# 746
  • Варна
  • Мнения: 4 936
Влизам и аз на бързо да се отчета, че на 01.08 в 1.08сл. обяд се роди моето момче-Николай! От днес сме си вкъщи и се гледаме с таткото Simple Smile

# 747
  • Мнения: 6 833
Eli, честито бебче!!! Да ви носи много радост и гордост!!!  bouquet

# 748
  • Варна
  • Мнения: 858
Лелелееее, какви новини само

Честито на мама Иринка - да ви е жива и здрава дъщеричката, много да ви радва и да носи само щастливи мигове на мама и тати   Hug

Честит син на Ели, да ви е жив и здрав юнака - много да ви радва, а на мама бързо възстановяване  Hug

Много се радвам за вас,момичета  Hug

Маце, успех утре, чакаме те с хубави новини  Praynig

Светле, аз никога не съм пила витамини за Б преди да влезна в 5-ти месец, всичките доктори при които съм се следяла са били на това мнение затова няма защо да не им вярвам. Фолиева пия докато започна витамините  Peace

# 749
  • Мнения: 878
Елиии честито мамче   bouquet Да е жив и здрав малкия Николай, да ви радва мног а на теб бързо възстановяване  Hug Какви числа само с датата и часа Wink

Светле Аз фолиевата ще я пия до живот, заради мутацията, с която се водя рискова група за сърдечни проблеми, че и фамилна обремененност имаме в това отношение. Само че след края на третия ще си пия по едно хапченце от метилираната.
Не се безпокой за мишленцатата, те са си добре  Heart Eyes
Иначе, аз не съм компетентна, че чак мен да слушаш Wink Важно е ти как се чувстваш и ти в какво си убедена и да се чувстваш спокойна в това което правиш.
Аз, за себе си смятам, че вървя по правилния път, пак то края ще покаже. На основата на личния опит, който не е малко за съжаление, на мн консулатации с лекати, на основата на мн четене и подбиране на правилната информация с годините просто се доверявам на вътрешното ми усещане и вземам решения които за себе си смятам че са правилни.
Маце мн стиснати палчета за утре  Hug

Общи условия

Активация на акаунт