За телефоните от Emag

  • 9 525
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 672
купуваки ли сте си телефон от Emag и доволни ли сте?Телефона,който съм си харесала е на добра цена там,но не съм сигурна дали са им хубави стоките.И също така ме интересува дали имат бг меню,защото в коментарите един пише "Има" друг "Не"

Последна редакция: чт, 26 юни 2014, 09:33 от Редактор*

# 1
  • Мнения: 10 057
Аз също разглеждах техните предложения с намаленията , но това  ме разколебаhttp://www.kzp.bg/index.php?mode=viewd&group_id=1&document_id=5597

# 2
  • Мнения: 1 672
благодаря
не бях чела това
определено се разколебах,като прочетох,а и до момента не се е включил никой с положителен отзив

# 3
  • Варна
  • Мнения: 276
Аз си купих телефон от там - Samsung I9082. Дойде бързо, пратката беше изпратена с възможност да я отваря преди плащането. Дойде с гаранционна карта и 2 год. гаранция.
Доволна съм от телефона, до тук всичко му е наред, а и беше на промоционална цена.
Телефонът има бг меню въпреки, че нито съм го искала, нито е плюс за мен- предпочитам английско.

# 4
  • Мнения: 1 672
Teia от колко време си с този телефон,този който си харесах е същия

# 5
  • Мнения: 4 418
Що не си вземеш от мобилен оператор?

# 6
  • Мнения: 1 672
разликата в цената не е малка между мобилен оператор и емаг и за това реших да попитам дали са качествени или са боклуци.За да мога да взема решение от къде да си купя

# 7
  • София
  • Мнения: 18 679
Купих преди месец-два смартфон на цена с около 100 лева под тази, която ми оферираха в реален магазин, вкл. и от оператор. Поръчах го в 6 вечерта, на другия ден в 11 беше при мен, с гаранционна карта и оригинални стикери от производителя. Много съм доволна Peace За менюто - не знам, не ползвам българско. Но аз лично отново ще пазарувам от този магазин, харесва ми.

# 8
  • Мнения: 4 418
разликата в цената не е малка между мобилен оператор и емаг и за това реших да попитам дали са качествени или са боклуци.За да мога да взема решение от къде да си купя

Направих бърза проверка с тоя телефон дето си си харесала и не виждам кой знае каква разлика с мобилен оператор.

# 9
  • Мнения: 1 672
Този,който избрах е Samsung galaxy S3
100 лв е разликата в цената

# 10
  • София
  • Мнения: 1 365
Аз също имам тел. купен от там. Цената беше добра, получих го на другия ден с гаранция и т.н. Нямам оплаквания. В крайна сметка те са само търговци, а не производители.

# 11
  • Мнения: 78
Купила съм телефон от емаг още м. октомври.
Много съм доволна, точни, коректни са.
Бърза доставка - безплатна Simple Smile
Препоръчвам ги.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 815
Аз съм купувала телефон още през месец октомври. Цената му беше с 200 лв. по-малко, отколкото от мобилен оператор. Доволна съм, има си гаранционна карта, телефонът работи без проблем засега  Peace

# 13
  • Мнения: 4 418
Този,който избрах е Samsung galaxy S3
100 лв е разликата в цената


Е горе друг каза. Иначе С4 мини ти препоръчвам. Компактен, същата мощ като С3, яка батерия, мн добра камера. Дори може да изчакаш С5 мини, уж скоро ще излиза, ама и ще е по-скъп.

# 14
  • Мнения: 1 672
Тези от вас,които споделиха,че са си закупили телефони от там- телефоните ви имат ли бг меню?

Общи условия

Активация на акаунт