За телефоните от Emag

  • 9 534
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София, България
  • Мнения: 3 595
Имаше тема за емаг покрай едно голямо петъчно намаление на сайта (не ми се обяснява сега подробно). Та много хора се оплакаха, че в има проблем с връщането на стока, която не удовлетворява купувача или е неизправна. Също така се мотат с гаранциите, не признават рекламации и прочие.
Ето ти темата: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=687700.0;topicrefid=20
С две думи казвам: Ако решиш да купиш от там се надявай всичко да пристигне в пълен комплект и работещо, в противен случай може да чакаш много време докато ти го поправят или заменят по простата причина, че сервизната им поддръжка е в Румъния. Това научих аз от онази тема. Wink
Аз лично не бих пазарувала скъпа техника от там.  Peace

# 16
  • Мнения: 1 672
Тези от вас,които споделиха,че са си закупили телефони от там- телефоните ви имат ли бг меню?

# 17
  • София
  • Мнения: 1 365
Тези от вас,които споделиха,че са си закупили телефони от там- телефоните ви имат ли бг меню?
да

# 18
  • Варна
  • Мнения: 815
Тези от вас,които споделиха,че са си закупили телефони от там- телефоните ви имат ли бг меню?
да

И моят има българско меню Peace

# 19
  • Варна
  • Мнения: 210
И аз си взех преди 2 месеца телефон от там самсунг галакси с две карти. Дойде на следващия ден, с гаранция, има бг меню, само слушалки нямаше в пакета. Доволна съм от цената, по-добри са от тези на мобилните оператори и то като се има предвид, че уж съм лоялен клиент от 10г. на оператора, за да си взема някой телефон ми искат да си сменя номера, да мина на някой по-скъп план и чак тогава ми правят намаление и то с 100-150лв..... как пък не

# 20
  • Мнения: 4 418
Мии зависи от телефона, явно за някви евтини модели става дума, например последния хит от Самсунс, Галакси С5 е с цели 300 лв. по-евтин на план за една година с неограничен мобилен интернет и много минути. Ако пък сключиш договор за две години пада с още 70-80 лв. цената.

В магазините (еМаг, техно мехно полис маркет) - 1250 лв., при Виваком - 950 лв. за една година и 880 лв. за две години договор.

# 21
  • Мнения: 1 672
Благодаря
Имам още малко време да помисля от къде ще го закупя

Общи условия

Активация на акаунт